Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

MCSR-7

کاربر سایت
Aug 24, 2010
23
از لحاظ گرافیکی، گرافیک بصری بسیار زیبایی داره ولی از لحاظ فنی هیچ چیز خاصی توش نیست و به پای عناوین کله گنده 2010یی نمیرسه، چهره کرکترا کاملا معمولیه و همچنین تکسچرا چیز خاصی ندارن و در حد عناوین معمولی باقی میمونه | صداگذاری خود بازی، اعم از راه رفتن، موتور ماشین ها و... اصلا خوب نیست و هیچ دقتی در این باره نشده، ولی صداگذاری سلاح ها خوب و راضی کنندس، همچنین دوبله شخصیت ها هم نسبتا خوبه | داستان هم با این که اون همه شلوغ کاری روش درووردن ولی اونقدرا هم دلچسب و درگیر کننده نیست | روند بازی هم که همش تقلید از GTAIV هست و بس، HUD، نحوه حرکت و دستگیر شدن همش از رو GTAIV تقلید شده و هیچ چیز جدیدی نداره، البته بازی کاملا محدوده و نمیشه آزادانه گشت زد که چیز جدیدی نیست و همه واقفن، البته یه ایراد خیلی بزرگ نقشه خیلی کوچیک بازیه و همچنین هیچ چیزی در گوشه کنار برای جمع کردن وجود نداره (به جز اون عکسای **** که هیچ خاصیتی ندارن)، پلیسا هم خیلی مزخرف گیر میدن و فرار از دستشون اعصاب خردکنه(در واقع غیرممکنه چون در ستاره های بالا هیچ جایی تو بازی تعریف نشده که شما بتونید مدتی خودتونو قایم کنید، یه چیز این پلیسا هم خیلی احمقانس: وقتی توسط پلیس دستگیر شدید و به زانو درومدید میتونید یهو پاشید و بدویید و فرار کنید=))

امتیاز کلی من: 8.0

در کل انتظاراتم خیلی بالا بود و این کیفیت ساخت منو راضی نمیکنه، در واقع باید گفت که RS ثابت کرده که هیچوقت هیچ بازیی حتی اگر کپی بشه به پای GTAیش نمیرسه
یپحق با شماست دوست عزیز اونقد رو گرافیک بازی کار کردن که همه چیزو فراموش کردن.

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
من بازی را تموم کردم
الان 71 درصد بازی رفته
نمیشه هم تو شهر مثل gta بچرخی اینکه خیلی بده
به نظر من شماره 2 این بازی فقط گرافیکش خوب بود سناریو شماره 1 خیلی بهتر بود در کل انتظارات از این بازی خیلی بالا بود که نتونست برآورده کنه این نظر من بود

یعنی واقعا نمی شه ازادانه توشهر چرخید؟!:-o
چه بد!=((

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
از لحاظ گرافیکی، گرافیک بصری بسیار زیبایی داره ولی از لحاظ فنی هیچ چیز خاصی توش نیست و به پای عناوین کله گنده 2010یی نمیرسه، چهره کرکترا کاملا معمولیه و همچنین تکسچرا چیز خاصی ندارن و در حد عناوین معمولی باقی میمونه | صداگذاری خود بازی، اعم از راه رفتن، موتور ماشین ها و... اصلا خوب نیست و هیچ دقتی در این باره نشده، ولی صداگذاری سلاح ها خوب و راضی کنندس، همچنین دوبله شخصیت ها هم نسبتا خوبه | داستان هم با این که اون همه شلوغ کاری روش درووردن ولی اونقدرا هم دلچسب و درگیر کننده نیست | روند بازی هم که همش تقلید از GTAIV هست و بس، HUD، نحوه حرکت و دستگیر شدن همش از رو GTAIV تقلید شده و هیچ چیز جدیدی نداره، البته بازی کاملا محدوده و نمیشه آزادانه گشت زد که چیز جدیدی نیست و همه واقفن، البته یه ایراد خیلی بزرگ نقشه خیلی کوچیک بازیه و همچنین هیچ چیزی در گوشه کنار برای جمع کردن وجود نداره (به جز اون عکسای **** که هیچ خاصیتی ندارن)، پلیسا هم خیلی مزخرف گیر میدن و فرار از دستشون اعصاب خردکنه(در واقع غیرممکنه چون در ستاره های بالا هیچ جایی تو بازی تعریف نشده که شما بتونید مدتی خودتونو قایم کنید، یه چیز این پلیسا هم خیلی احمقانس: وقتی توسط پلیس دستگیر شدید و به زانو درومدید میتونید یهو پاشید و بدویید و فرار کنید=))

در کل انتظاراتم خیلی بالا بود و این کیفیت ساخت منو راضی نمیکنه، در واقع باید گفت که RS ثابت کرده که هیچوقت هیچ بازیی حتی اگر کپی بشه به پای GTAیش نمیرسه

تابلویه از فن های جی تی ای هستی اینقد رو عقده حرف میزنی...مثله اینکه هیچ کس بازیو نکرده جز خودش...

داداش ما هم بازیو داریم میکنیم همه چیزش عالیه...

مهم اینه شما از مافیا خوشت نمیاد

rhamid_esf

کاربر سایت
Jun 19, 2010
17

تابلویه از فن های جی تی ای هستی اینقد رو عقده حرف میزنی...مثله اینکه هیچ کس بازیو نکرده جز خودش...

داداش ما هم بازیو داریم میکنیم همه چیزش عالیه...

مهم اینه شما از مافیا خوشت نمیاد

من با توماس موافقم
چون واقعا برای من و امثال من که مافیای 1 رو در اوج کیقیت بازی کردیم
این نظر رو نداریم داستان بازی نسبت به 1 شاید درگیر کننده نباشه ولی هیچ وقت نمی تونی
GTA رو مقایسه کنی . مافیا شاید به نظر شباهت هایی به اون داشته باشه ولی
هنر گرافیکی و پردازش داستانی مافیا خیلی بالاتر از GTA هست .

شاید عادت کردن به قوانین خاص (مثل یه جایی برای مخفی شدن) تو GTA ذهن شما رو
تسخیر کرده وگرنه مافیا به نظر بیشتر طبیعی و کار شده می یاد

نکته آخر سلیقه افراد متفاوته یک سری ها مثل من خیلی این بازی رو دوست دارن (چند برابر هزینه می کنن و عاشقشن) یک سری هم مثل مصطفی این بازی نمی پسندن ولی هیچ کسی حق نداره ذهنیتش رو کاملا درست بدونه (هر کسی خودش باید تصمیم بگیره)

• Like
Reactions: ariajoker

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال

ببین مصطفی جان، من هم یکی از طرفداران GTA هستم و هم مافیا! پس نیای بگی این فن مافیاست و فلان!
ببین اولآ که مافیا 2 هیچ سنخیتی با GTA نداره، شاید بعضی فاکتورها کپی کردن از GTA باشه ولی از نظر من اون فاکتورها دیگه یه فاکتور استاندارد هستند و اگر نباشند، بازی از نظر گیمر مسخره میشه! اگر بحث کپی کردن و غیره هم باشه طرفدارهای مافیا میتونند بگن که GTA چند تا المانشرو از مافیا 1 کپی کرده! پس از بحث به نظرم زیاد جالب نیست!

در نظر گرافیک هم می‌تونم به جرات بگم که حتی رو حالت نرمال بازم گرافیک چشم نوازتری نسبت به GTA داره و جزییات خیلی بیشتری درونش گنجنده شده و این در حالیکه گرافیک سنگینی هم نداره.
از لحاظ صداگذاری هم به نظرم خوب کار شده، مخصوصآ صدای اسلحه‌ها!
گیم پلی قابل قبولی هم داره و هر جور بخوای حساب کنی مافیا 2 سبک واقعی‌تری به نسبت GTA داره! یه موردی که خودت هم درباره قایم شدن گفتی یه گواهی هست برای حرف من!
از لحاظ داستان هم می‌شه گفت خیلی خوب کار شده، و در حد بالایی داستان بازی کار شده.
* گفتی پلیس وقتی دستگیرت می‌کنه می‌تونی پاشی فرار کنی؛ یه همچین چیزی تقریبآ توی خود GTA هم هست، پس من نمی‌دونم الان مشکلت چیه؟!

** من با یه چزی شدید حال کردم، وقتی به شخصی تیر اندازی می‌کنید ری اکشن شخصی که تیر خورده رو به دقت ببنید، واقعآ بهت القا میشه که تیر خورده! تا چپتر 2 هم که من بازی کردم فعلآ به هر کی یه تیر بزنی میمیره مثل GTA نیست که به طرف 100 تا تیر بزنی تازه قش کنه، دوباره بلند شه، باز تیز بزنی تا بمیره!:d

آخرین ویرایش:

MCSR-7

کاربر سایت
Aug 24, 2010
23
بازی یه شاهکار گرافیکیه فقط اینو میتونم بگم و این که ارزش این همه انتظار کشیدن رو داشت.دلم نمیاد زود زود بازی کنم زود تموم بشه.واقعا تا حالا از هیچ بازی اینقد لذت نبردم

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
من كه عشق ميكنم با اين بازي!
واقعاً فوق العادس!
هيچي به پاش نميرسه!
تو اون مرحله كه يارو رو كه تو صندوق عقبه خاك ميكنيم ( فكر كنم چپتر7) وقتي برميگرديم و اون دوستمون با آهنگ راديو هم خوني ميكنه خيلي كيف كردم!
بازي عين فيلم سينمايي ميمونه!
من كه درگير داستنش شدم بد جوري!:x

khashi20

کاربر سایت
Aug 25, 2010
19
JUST MAFIA

من یکی از طرفدارای مافیا هر کسی که مافیا یک رو بازی کرده بدون شک لذت وصف نشدنی برده و همه بیصبرانه منتشر نسخه دوم یعنی مافیا 2 بودن که خوب چند روه اوومده !

من که با جون و دل 2 بار نسحه اول رو تمووم کردم و فعلا" کپچر 9 هستم باید بگم واقعا" بازی نسبت به نسخه اول ار همه لحاظ بهتر شده .

ولی به نظر من داستان نسخه اول بیشتر ادمو درگیر میکرد که تا حدی در نسخه 2 کمرنگتر شده نسبت به نسخه 1 .

یه سوال داشتم : با اینکه نسخه 1 رو 2 بار تمام کردم میخواستم بدوونم که اوون شخصی که اخرش میاد میگه یه پیغام از طرف آقای ساریاری دارم همین ویتوی خودمونه تو این نسخه جدید ؟؟:-/

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من كه عشق ميكنم با اين بازي!
واقعاً فوق العادس!
هيچي به پاش نميرسه!
تو اون مرحله كه يارو رو كه تو صندوق عقبه خاك ميكنيم ( فكر كنم چپتر7) وقتي برميگرديم و اون دوستمون با آهنگ راديو هم خوني ميكنه خيلي كيف كردم!
بازي عين فيلم سينمايي ميمونه!
من كه درگير داستنش شدم بد جوري!:x

من موافقم با شما منم از اون چپتر واقعا لذت بردم.برای من که صد در صد ارزش این همه انتظار رو داشت.;)

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
منم نظرم رو در مورد بازی میگم . به نظرم بازی خیلی خوبی بود از نظر مشخصات فنی خیلی هنری و عالی کار شده بود . صداگذاری بازی عالی بود . سر پیچ ها نسبت به وزن ماشین صدای کشیدن شدن لاستیک روی سطح زمین متفاوت بود که باعث شده بود وزن ماشین به خوبی احساس بشه . از نظر مشخصات فنی خیلی خوب کار شده بود .

اما از نظر داستان
به نظرم چندان جالب نبود . یعنی داستانش در کل خیلی خوبه ولی گیمر بعد از تموم کردنش افسردگی شدید میگیره خیلی خشن بود . مخصوصا اون قسمتی که افراد Wong هنری رو به طرز وحشتناکی کشتن حالم خیلی بد شد . من دوست داشتم وقتی Wong رو گیر میارم با 10 تا گلوله بکشمش که Joe خیلی راحت یه سرش شلیک کرد . ( حقش بود همونطور که Henry رو کشت . کشته بشه ) . همچنین آخرش وقتی Joe رو بردن بکشن زیاد خوشم نیومد . درکل داستانش خیلی خوب بود اما برای یه رومان نه برای یه بازی یا فیلم ...

اما بازی کاملا در حد اسم مافیا بود . حال و هوای مافیایی داشت و کاملا میشد به عنوان نسخه 2 حسابش کرد ...

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
منم نظرم رو در مورد بازی میگم . به نظرم بازی خیلی خوبی بود از نظر مشخصات فنی خیلی هنری و عالی کار شده بود . صداگذاری بازی عالی بود . سر پیچ ها نسبت به وزن ماشین صدای کشیدن شدن لاستیک روی سطح زمین متفاوت بود که باعث شده بود وزن ماشین به خوبی احساس بشه . از نظر مشخصات فنی خیلی خوب کار شده بود .

اما از نظر داستان
به نظرم چندان جالب نبود . یعنی داستانش در کل خیلی خوبه ولی گیمر بعد از تموم کردنش افسردگی شدید میگیره خیلی خشن بود . مخصوصا اون قسمتی که افراد Wong هنری رو به طرز وحشتناکی کشتن حالم خیلی بد شد . من دوست داشتم وقتی Wong رو گیر میارم با 10 تا گلوله بکشمش که Joe خیلی راحت یه سرش شلیک کرد . ( حقش بود همونطور که Henry رو کشت . کشته بشه ) . همچنین آخرش وقتی Joe رو بردن بکشن زیاد خوشم نیومد . درکل داستانش خیلی خوب بود اما برای یه رومان نه برای یه بازی یا فیلم ...

اما بازی کاملا در حد اسم مافیا بود . حال و هوای مافیایی داشت و کاملا میشد به عنوان نسخه 2 حسابش کرد ...

با تمام نظرات شماموافقم منم نظرم همینه و مخصوصا اینجاشو کاملا تایید میکنم که شما گفتید داستانش در کل خیلی خوبه ولی گیمر بعد از تموم کردنش افسردگی شدید میگیره

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
فایل زیر نویس بازی رو اگه کسی بتونه استخراج کنه من تو یکی دو روز ترجمش میکنم اما فکر نمی کنم چنین چیزی بشه چون حتی اگر فایل زیر نویسش هم استخراج بشه بازم احتمالا فارسی رو ساپورت نمیکنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر