LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این بازی اصلا نصبش روی هارد حالا چه 97 یا برنرمکس مشکل داره.وقتی روی هارد نصب میشه یه سری بافت های گرافیکی لود نمیشن.
اشکال از سازنده های بازی بود.فکر کنم بعدش یه پچ دادن واسه این بازی که مشکل حل شد.
آره با پچ مشکلاتش حل میشه;)

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام من FARCRY 3 رو به روش 97% رایت کردم الان بازی رو که میذارم داخل کنسول به هیچ عنوان وارد بازی نمیشه و ارور disk not supported میده !!! و برمیگرده به صفحه داشبورد
ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من با forza 4 و need for speed run از وقتی ال تی 3 نصب کردم مشکل دارم ! بازی اجرا نمیشه ولی روی هارد نصب میشه کامل !!

مشکل از کجاست ؟

جالب اینجاست که دوستم بازی رو میتونه اجرا کنه !

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,772
نام
Masoud
سلام.

بازی crysis 3 رو برنر مکسش رو خریدم ، ولی موقع نصب سر 93 درصد ارور میده (یه سری وقت ها هم سر 40 درصد)

به نظرتون مشکل از دیسک هست ؟

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
دوستان خواهش میشه بگین این بازیها بصورت 97% از روی هارد اجرا میشن یا نه
Metal Gear Rising: Revengeance
Crysis 3

Metal Gear Rising: Revengeance 97% مشكلي نداره

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستاني كه crysis 3 %97 گرفتن بگن بدون مشكل از رو هارد اجرا ميشه يا نه؟ ممنون

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
Metal Gear Rising: Revengeance 97% مشكلي نداره

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستاني كه crysis 3 %97 گرفتن بگن بدون مشكل از رو هارد اجرا ميشه يا نه؟ ممنون

بله اجرا می شه؛ با روش موزیک مشکلی نداره.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مثل این که Gears Of War Judgment با 97% درصد مشکل داره!
امروز رفتم بگیرم فروشنده گفت فقط Burner Max درست کار می‌کنه و به خاط همین موضوع هم بازی رو فردا میاره!

---------- نوشته در 01:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 PM ارسال شده بود ----------

این روش موزیکو یکی لینک اموزششو میزاره.ممنون.

http://forum.bazicenter.com/thread64561/

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
من بازی دان کردم با abg پچ کردم و ok داد
هم 97 % هم برنر مکس رایت کردم
ولی تو دستگاه که می زارم اصلا عکس بازی هم نمیاد و تو بازی نمیره
؟؟؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام.
دوستان من به یک مشکل عجیب بر خوردم بعضی بازیا که میزارم تو دو دستگاه متفاوت یک دستگاه اون بازی میاره و اجرا میکنه دستگاه دیگه یک ارور میده یک کد میاد میگه به سایت ایکسباکس مراجعت کنید خیلی عجیبه دلیلش چیه فقط سره همین یک بازی این جوری میشه بقیه بازیهایه کپی رویه هردو دستگاه اجرا میشن بازی هم فیفا13 نسخه عربی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر