LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام.
دوستان من به یک مشکل عجیب بر خوردم بعضی بازیا که میزارم تو دو دستگاه متفاوت یک دستگاه اون بازی میاره و اجرا میکنه دستگاه دیگه یک ارور میده یک کد میاد میگه به سایت ایکسباکس مراجعت کنید خیلی عجیبه دلیلش چیه فقط سره همین یک بازی این جوری میشه بقیه بازیهایه کپی رویه هردو دستگاه اجرا میشن بازی هم فیفا13 نسخه عربی
درود
نوید جان احتمالا مشکل از ریجن بازی ـه!
هر دو دستگاه پال هستند؟!

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
من هر چی ایزو دارم همه حجمشون 8,534,030 هست
ولی بازی Gears of War Judgment که دانلود کردم حجمش 8,534,048 هست
و موقع رایت این ارور میده

optimal layer break position exceeds L0 capacity.
optimal L0 sector : 2,133,52
Maximum L0 sector : 2,086,912

کسی میتونه کمک کنه ؟
تا حالا با رایت هیچ بازی مشکلی نداشتم چه برنر چه معمولی
ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,027
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا این Crysis 3 برای من هنگ میکنه مجبور میشم کنسول رو خاموش کنم . مرحله ی 4 بازی هستم . Resume میزنم توی لودیگ فریز میشه کنسول !

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان شرمنده! از بین این بازی ها کدوم ها 97% راحت از روی هارد اجرا میشن؟؟

Tomb Rairder
Crysis3
MGR: Revrengears
Gears Of War: judjment
DMC
؟؟؟
ممنون..

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
سلام
دوستان منم شنیدم Tomb Raider ازنوع XGD2 هستش . درسته ؟ یعنی روی LT2 اجرا میشه ؟؟ آخه من دستگاهم LT2 هست اگه اجرا میشه بگید تا بخرمش . لطفا اگه ممکنه در اسرع وقت جوابمو بدید . اگه کسی روی LT2 تست کرده بگه آخه با این اوضاع گرونی نمیخوام الکی دیسک بازی بخرم . ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
دوستان منم شنیدم Tomb Raider ازنوع XGD2 هستش . درسته ؟ یعنی روی LT2 اجرا میشه ؟؟ آخه من دستگاهم LT2 هست اگه اجرا میشه بگید تا بخرمش . لطفا اگه ممکنه در اسرع وقت جوابمو بدید . اگه کسی روی LT2 تست کرده بگه آخه با این اوضاع گرونی نمیخوام الکی دیسک بازی بخرم . ممنون

تام رایدر جدید اومده و xgd3 100 درصد خوب و اینو دقیق نمیدونم ایا برا lt2 تونستن تبدیلش کنن یا نه ولی رو lt3 راحت جواب میده موفق باشین .

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید شاید این سوال اینجا جاش نباشه :">ولی می خواستم بدونم من که دستگاهم lt2 هست و آخرین بازی که اجرا کردم silent hill downpor بوده منظورم اینه که دیگه آپدیت xbox live نشده می تونم tomb raider رو اجرا کنم طوریکه هنوز بازی های lt2 اجرا بشه:d یعنی روش اپدیت نیست ... خیلی ممنون می شم اگه کسی منو از این گمراهی خارج کنه:-/

قبلا بازی های lt3 رو برا lt2 تبدیل میکردن الان دقیق نمیدونم که باز میشه اینکارو کرد یا نه .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
مرسی دوست عزیز آخه این Tomb Raider جدیده رو میگم که اومده حجم دانلودش فکر کنم نزدیک 7.4 gig باشه واسه همین این سوال رو کردم . باز هم اگه کسی مطمئن بود راهنمایی کنه . متشکرم .

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
دوستان شرمنده! از بین این بازی ها کدوم ها 97% راحت از روی هارد اجرا میشن؟؟

Tomb Rairder
Crysis3
MGR: Revrengears
Gears Of War: judjment
DMC
؟؟؟
ممنون..

تامب ریدر با روش 97 درصد راحت از روی هارد و دیسک اجرا میشه

کراسیس و DmC و MGR هم با روش 97 درصد فقط از روی دیسک اجرا میشن و برای اجرا از روی هارد برنرمکس نیاز هست

و اما GeoW متاسفانه حتما باید برنرمکس تهیه بشه و 97% چه از روی دیسک چه هارد اجرا نمیشه

Last edited by a moderator:

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستان بازی MGR: Revrengears رو برنرمکس تهیه کردم.بازی بصورت کامل روی هارد نصب میشه ولی پیغام میده این دیسک ساپورت نمیشه
و توی بازی نمیره.بدون نصب هم امتحان کردم نشد.به نظرتون مشکل از چیه؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
تامب ریدر با روش 97 درصد راحت از روی هارد و دیسک اجرا میشه

کراسیس و DmC و MGR هم با روش 97 درصد فقط از روی دیسک اجرا میشن و برای اجرا از روی هارد برنرمکس نیاز هست

و اما GeoW متاسفانه حتما باید برنرمکس تهیه بشه و 97% چه از روی دیسک چه هارد اجرا نمیشه

اینطور نیست من خودم DMC و Crysis 3 و MGR رو با دیسک 97% خیلی راحت از روی هارد تموم کردم.

بازی GOW هم یه سری از دوستان گفته بودن مشکل داری ولی من یه 2 ساعتی با دیسک 97% از رو هارد بازی کردم و هیچ مشکلی نداشت.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,795
نام
Masoud
دوستان بازی MGR: Revrengears رو برنرمکس تهیه کردم.بازی بصورت کامل روی هارد نصب میشه ولی پیغام میده این دیسک ساپورت نمیشه
و توی بازی نمیره.بدون نصب هم امتحان کردم نشد.به نظرتون مشکل از چیه؟

فکر کنم ریجن بازی و دستگاه یکی نباشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر