LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
دوستان کسی از topology patch اطلاعاتی داره آخه دوستمون آقا مجید ( Rush 1911 ) گفته بود تونسنه a.p.2.5 رو روی LT3 اجرا کنه ممنون میشم کمک کنید .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
دوستان کسی از topology patch اطلاعاتی داره آخه دوستمون آقا مجید ( Rush 1911 ) گفته بود تونسنه a.p.2.5 رو روی LT3 اجرا کنه ممنون میشم کمک کنید .
آره. بلدی پچ کنی؟ یعنی فقط پچش رو بدم انجام می دی یا آموزشش هم می خوای؟
برای چه بازی ای می خوای؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
آره. بلدی پچ کنی؟ یعنی فقط پچش رو بدم انجام می دی یا آموزشش هم می خوای؟
برای چه بازی ای می خوای؟
دوست عزیز آره آموزش کامل رو معرفی کنی خیلی خوبه چون من تا الان بازی پچ نکردم فقط خوندم که با ABGX360 میشه این کارو انجام داد و دستگاهم فعلا LT2 هستش واقعا ازتون ممنون میشم یه آموزش کلی و جامع رو بدید و من و امثال منو واسه همیشه از سردرگمی در خصوص پچ بازی خارج کنید .راستی یادم رفت بگم واسه need for speed hot puersuit و DMC5 رو میخوام پچ کنم . پیشاپیش سپاسگزارم .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوست عزیز آره آموزش کامل رو معرفی کنی خیلی خوبه چون من تا الان بازی پچ نکردم فقط خوندم که با ABGX360 میشه این کارو انجام داد و دستگاهم فعلا LT2 هستش واقعا ازتون ممنون میشم یه آموزش کلی و جامع رو بدید و من و امثال منو واسه همیشه از سردرگمی در خصوص پچ بازی خارج کنید .راستی یادم رفت بگم واسه need for speed hot puersuit و DMC5 رو میخوام پچ کنم . پیشاپیش سپاسگزارم .

می خوای روی LT3 اجرا کنی دیگه؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
می خوای روی LT3 اجرا کنی دیگه؟
دوست عزیز اگه ممکنه شما روش کلی رو بگید چون هم واسه LT2 و هم واسه LT3 میخوام دیسک های جدید که همه LT3 هستن و فقط میمونه NFS HP که اونو واسه LT3 میخوام . از پیگیری شما ممنونم .

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
سلام دوستان
من امروز بازي Hitman Trilogy HD رو گرفتم و وقتي ديسك رو گذاشتم تو دستگاه پيغام آپديت داد. آپديت نكردم چون ترسيدم كه كپي خور بودن دستگاه بپره. خواستم ببينم اگر آپديت كنم مشكلي پيش نمياد؟
ممنون ميشم اگر جواب بديد

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان
من امروز بازي Hitman Trilogy HD رو گرفتم و وقتي ديسك رو گذاشتم تو دستگاه پيغام آپديت داد. آپديت نكردم چون ترسيدم كه كپي خور بودن دستگاه بپره. خواستم ببينم اگر آپديت كنم مشكلي پيش نمياد؟
ممنون ميشم اگر جواب بديد
بازی XGD2 هست یعنی واسه LT2 یا LT3 فرقی نداره، ولی اگر دستگاهت LT3 هست ترسی نداشته باش و آپدیت کن مشکلی پیش نمیاد، تو بعضی بازی ها از این آپدیت ها هست مثلا تو مکس پین یا تیکن تگ هم بود.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوست عزیز اگه ممکنه شما روش کلی رو بگید چون هم واسه LT2 و هم واسه LT3 میخوام دیسک های جدید که همه LT3 هستن و فقط میمونه NFS HP که اونو واسه LT3 میخوام . از پیگیری شما ممنونم .
این روش کلی پچ به وسیله ی XBC هست:
- اول از بازی به وسیله imgburn یا nero ایمیج بگیر با فرمت iso. (با nero اگر ایمیج می گیری فرمت پیش فرضش nrg هست برای ایمیج گرفتن با فرمت iso وقتی آدرس ایمیجو ازت می خواست بگیره اون پایین دو تا فرمت داره یکی iso یکی هم nrg. تو عوضش کن بشه iso)
2- نرم افزار XBC رو دانلود کن.
Download
3- این فایلو دانلود کن. همه توش هست. فقط یه کم باید بگردی. فقط اون پچ LT3 to LT2 رو تضمین نمی کنم کار کنه مخصوصا روی بازی های جدید.
Download
4- XBC رو اجرا کن برو تو تب Image Tools سمت راست پایین گزینه Inject رو فعال کن بعد AP25 Sector رو بزن.
5- اول آدرس فایل ایمیج رو بده بعد آدرس فایلی که در مرحله 3 دانلود کرده بودی.
6- اگر پایین نرم ازار عبارت Operation Completed اومد کار تموم شده و می تونی همون ایمیجو دوباره روی DVD9 رایت کنی و حالشو ببری!

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
دوستان من BO2 و HALO4 و DMC رو 97% گرفتم.
BO2 و HALO4 رو همینجوری که میزارم کلین دیسک میده ولی اگه قبلش یه بازی دیگه رو اجرا کنم بعد اینا رو اجرا کنم خیلی خوب اجرا میشن.
DMC ام به همون روش بالا اجرا کردم ولی تو مرحله یک کلین دیسک داد.
الان مشکل از دستگاه منه یا بازیا یا......؟؟؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
از دوست خوبم آقای سید محمد موسوی واسه راهنمایی و قرار دادن فایل ها تشکر میکنم فقط یه سوال این که تو پوشه patches سه تا پوشه بود و همون 1 فایلی که خودتون گفتید و فکر کنم واسه پچ کردن و تبدیل بازی ها از LT2 به LT3 هستش که عکسشونو قرار میدم که به بقیه دوستان هم کمک بشه اگه ممکنه یه توضیحی در خصوص فایلهای موجود در این پوشه ها و کارشون بدید و همین طور این کارهایی که فرمودید انجام بدم مثلا در مورد NFS HP اگه انجام بدم بازی واسه LT3 پچ میشه یا واسه LT2 و در آخر این که من بازی های جدید رو چه طوری میتونم واسه LT2 پچ کنم و روی LT2 بازی کنم . بسیار سپاسگزارم .
8xv9295pnmcef2a0940n.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
از دوست خوبم آقای سید محمد موسوی واسه راهنمایی و قرار دادن فایل ها تشکر میکنم فقط یه سوال این که تو پوشه patches سه تا پوشه بود و همون 1 فایلی که خودتون گفتید و فکر کنم واسه پچ کردن و تبدیل بازی ها از LT2 به LT3 هستش که عکسشونو قرار میدم که به بقیه دوستان هم کمک بشه اگه ممکنه یه توضیحی در خصوص فایلهای موجود در این پوشه ها و کارشون بدید و همین طور این کارهایی که فرمودید انجام بدم مثلا در مورد NFS HP اگه انجام بدم بازی واسه LT3 پچ میشه یا واسه LT2 و در آخر این که من بازی های جدید رو چه طوری میتونم واسه LT2 پچ کنم و روی LT2 بازی کنم . بسیار سپاسگزارم .
8xv9295pnmcef2a0940n.jpg
[/URL][/IMG]

نه عزیز اون تک فایل همون طوری که از اسمش معلومه برای LT3 به LT2 هست. برای پچ کردن NFS HP برای LT3 برو تو پوشه اولی و پچ مربوط به خودشو استفاده کن.
بازی های جدید هم فکر کنم اصلا نشه برای LT2 پچ کرد. اون پچ برای بازی های قبل از تابستون فکر کنم کار کنه.
داداش خوب چرا نمی ری کنسولو آپدیت کنی خودتو راحت کنی؟ بازی های جدید برای LT2 گیر نمیاد اگر هم بشه پچ کرد واسه هر بازی باید یه DVD حروم کنی!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
مرسی داداش گلم باز هم ممنون . آخه دوتا دستگاه داریم یکی LT2 و دیگری LT3 . من فکر کردم به تازگی LT جدید بیاد واسه همین صبر کردم ولی انگار خبری ازش نیست( پس این LT4 کی میاد ؟ ).

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
مرسی داداش گلم باز هم ممنون . آخه دوتا دستگاه داریم یکی LT2 و دیگری LT3 . من فکر کردم به تازگی LT جدید بیاد واسه همین صبر کردم ولی انگار خبری ازش نیست( پس این LT4 کی میاد ؟ ).

فکر کنم دیگه LT جدید نیاد چون مایکروسافت زده تو خط X720 و دیگه این سال آخری بعیده بخواد دوباره به X360 گیر بده و قفل مفل جدید بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر