LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
من farcry3 رو خریدم برنر مکس شو از کجا بفهمم واقعا برنر مکس هست؟! منظورم اینکه نرم افزاری هست که بشه فهمید؟!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من farcry3 رو خریدم برنر مکس شو از کجا بفهمم واقعا برنر مکس هست؟! منظورم اینکه نرم افزاری هست که بشه فهمید؟!
شما از بازی Image (با ImgBurn ، Clone CD یا... ) بگیر حجمش یکی از اینا >> 8,738,846,720bytes یا 8,738,865,152bytes باشه یعنی Burner MAX رایت شده !
ممنون گرفتم اینه حجمش 8,347,648 هست
عجب حروم خورایی هستن این......
متاسفانه B-MAX نیست !

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
ممنون گرفتم اینه حجمش 8,347,648 هست
عجب حروم خورایی هستن این......
کلا برنر مکس خریدن این ریسک رو هم داره که به سادگی بهت بندازن ولی شما برای اینکه خیالت راحت تر شه رو هاردت نصبش کن برو تو بازی اگه یه کم گذشت و از بازی بیرون نپرید یعنی برنرمکس هست

Rush1911

کاربر سایت
Apr 2, 2010
32
نام
Majid
سلام به همه دوستان o:-)

يه سوال داشتم ، ايكس باكس من الايته به داشبورد 15574 و LT3 l-)

قبلنا كه دستگام LT2 بود بازيه Fable 3 رو گرفتم به راحتي بازي كردم

حالا كه دستگام LT3 شده رفتم دوباره همين بازي رو LT3 گرفتم حالا مشكلم اينجاس كه اجرا نميشه !!! :(

همون اروري ميده كه وقتي Fable3 lt2 رو ميزارم تو دستگاه

سعي كردم بازي قبليمو كه lt2 بودو از طريق سايت xbuc.net به lt3 آپديت كنم ولي جواب نداد باز همون ارور رو داد ( چنتا بازي قديميمو به همين روش اجرا كردم )

كسي ميدونه مشكل از چيه بايد چيكار كنم؟

ممنون از همه دوستان گلم :x

مشكلم حل شد ، راه حلشو ميزارم اگه بعدها كسي به اين مشكل خورد بتونه پيدا كنه.

مشكل از قفل ap 2.5 بود

بايد از بازي image گرفت بعد ايميجو Topology patch كرد ( دقت شود پچ مخصوصه همون بازي باشه )

بعد ايميجه پچ شده رو رايت زد و بازي به راحتي اجرا ميشه ، رو هاردم ميشه نصب كرد و اجرا كرد

چندتا از بازيهايي كه به روش topology patch به راحتي اجرا ميشن:

XGD2:
Fable 3 , COD-BO , COD-MW2 , Halo-Reach

XGD3:
ID.F87A804E تمام بازي ها با اين آي دي

براي پيدا كردن لينك دانلود فايل topology مخصوص بازيتون فقط كافيه تو گوگل سرچ كنيد

چاكرم

Last edited by a moderator:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یک ایکس باکس جدید اوردم.نمیدونم ورژش اپدیت سخت افزاریش چیه؟
بازی بلک اپس2 و اساسین کرد2 رو اجرا میکنه ولی بازی ان بی ای 13 رو ارور میده که نیاز به اپدیت داره
منظورش از اپدیت چیه؟

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یک ایکس باکس جدید اوردم.نمیدونم ورژش اپدیت سخت افزاریش چیه؟
بازی بلک اپس2 و اساسین کرد2 رو اجرا میکنه ولی بازی ان بی ای 13 رو ارور میده که نیاز به اپدیت داره
منظورش از اپدیت چیه؟

فکر کنم باید L.T3 بریزی! داشبورد رو هم آپدیت کنی!!

---------- نوشته در 05:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دو بازی RE6 و Halo Anniversary بدون اجرا از روی هارد 97% مشکلی ندارن؟

نه ندارن!

---------- نوشته در 05:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها 1سوال دیگه! اگه Far Cry3 و Hitman و Assassin Creed III رو 97% بگیرم! از نشر افت فریم و باگ و بافت که فرقی با برنرمکس نداره؟؟

ebi2012

کاربر سایت
Oct 4, 2011
136
نام
Ebi

لازم نیس ایمیج بگیری برنامه abgx360 رو نصب کن تو قسمت Input برنرDvd رو انتخاب کن بعدش لانچ رو بزن اگه برنرنباشه با خط قرمز فک کنم مینویسه که بازی حجمش کمه
واگه برنر باشه خطاش اکثرا (نه همه ) سبز میشه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام به همه دوستان o:-)

يه سوال داشتم ، ايكس باكس من الايته به داشبورد 15574 و LT3 l-)

قبلنا كه دستگام LT2 بود بازيه Fable 3 رو گرفتم به راحتي بازي كردم

حالا كه دستگام LT3 شده رفتم دوباره همين بازي رو LT3 گرفتم حالا مشكلم اينجاس كه اجرا نميشه !!! :(

یا دستگاهت درست ال تی 3 نشده یا اینکه به احتمال زیاد دیسک با جدیدترین آپدیت پچ نشده و فروشنده همینجوری داده بهت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر