LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
میدونم سوالم بی ربط هست اما دیگه نمیدونستم کجا بپرسم
یه بازی اریجینال ایکس باکس میخوام بگیرم اما رجنش NTSC J هست تو اجرا مشکل ندارم فقط ظاهرا منوی بازی ژاپنی هست اما voice انگلیسی
میخواستم بدونم میشه منوش رو هم انگلیسی کرد یا نه اینجور مواقع
ممنون میشم راهنمایی کنید

کلا رجیونهای NTSC J مخصوص کشور ژاپن هست و اگه شما میخوای منوهای بازی رو به صورت انگلسی داشته باشی یا باید نسخه NTSC باشه یا نسخه PAL و نسخه های رجیون J همگی با زبان ژاپنی ارائه میشند و کاریش هم نمیشه کرد...

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
من خودم دستگاهم lt2 هست تا قبل مکس پین هم داشبوردم اپدیت فیفا12 روش بود بعد گشتم یه جا دیدم مکس پینو lt2 میفروشه خریدم اوردم دیدم اپدیت میخاد یه اپدیت کردم رفتم تو بازی نیومد بعد گفتم وای حتما بازی قبلیامم دیگه نمیاد امروز خاستم برم lt3 بریزمو بازیا رو برا lt3 بگیرم بعد گفتم بزار یه بار دیگه یه امتحان کنم مکس پینو گذاشتم دیدم اومد:-o بعد گفتم بزار بازی lt2 هامو بزارم ببینم میاد پروتوتایپو گداشتم دیدم اومد:-o هر چی بازی داشتم گذاشتم دیدم اومد و هنوز تو شوووووک موندم. فقط بچه ها یه سوال من میتونم به live وصل شم یا خطر ناکه؟

آخرین ویرایش:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
تایتل اپدیتی که میگیرید باید با نسخه بازی یکی باشه...

منظور از یکی بودن اینه یا باید رجیون pal باشه یا ntsc که شما باید چندین تایتل اپدیت رو برای اون بازی تست کنید تا یکیش جواب بده ولی رجیون خیلی تاثیر داره توی اجرا کردن بوسیله تایتل اپدیتها...

withcer 2 رومن با تایتل اپدیت روی LT2 اجرا کردم و براحتی اجرا شد البته نسخه ENCHANCED EDITION بازی رو من گرفتم...

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12
مکس پین رو با کدوم تایتل اپدیت اجرا کردی؟ انگار یکی بیشتر نداره من با اون امتحان کردم نشد.البته من با خود بازی داشبورد رو اپدیت کردم

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
سلام
دوستان من ایمج بازی max payne 3 رو دانلود کردم
دستگاهم Lt+3 و آپدیت 14719
برای رایت بازی میشه با img burn به صورت 97% رایت زد ؟ یا حتما باید بورنر مکس رایت کنم ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
سلام
دوستان من ایمج بازی max payne 3 رو دانلود کردم
دستگاهم Lt+3 و آپدیت 14719
برای رایت بازی میشه با img burn به صورت 97% رایت زد ؟ یا حتما باید بورنر مکس رایت کنم ؟

اگه میخوای سی دی خام شما نسوره بهتره با برنامه clone cd و با سرعت 4 رایت کنید و اگه 97% هم رایت کنید فقط میتونید بازی را از روی سی دی اجرا کنید و نه از روی هارد....

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
من داشتم مکس پین رو 97درصدی رایت میکردم که تو 48% ارور داد ... :(
با imgburn 2.5.5.0 و سرعت 2.4
تو آموزشش نوشته باید با همین ورژن رایت کرد حالا میخواستم ببینم کسایی که رایت کردن با چه ورژنی بوده ؟

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
من داشتم مکس پین رو 97درصدی رایت میکردم که تو 48% ارور داد ... :(
با imgburn 2.5.5.0 و سرعت 2.4
تو آموزشش نوشته باید با همین ورژن رایت کرد حالا میخواستم ببینم کسایی که رایت کردن با چه ورژنی بوده ؟

منم مکس پین رو برا lt3 اول پچ کرده ام بعد مثل شما رایت کردم مشکلی پیش نیومد دیویدی خامم از این ارزون ترین هاست

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد

tars_man

کاربر سایت
Apr 23, 2012
14
سلام!
من با بازی3 max payne آپدیت داشبورد رو انجام دادم اما الان هر بازی رو که اجرا میکنم بعد از 5-6 دقیقه این ارور(failed to authorize disc) رو میده!!اشکال از کجاست؟؟
وقتی بازی رو از رو هارد پاک میکنم درست میشه!!اما وقتی نصبش میکنم باز ارور میده!!
روی داشبورد قبلیم این مشکل نبود!!
ممنون میشم راهنمایی کنید!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر