LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
یه مشکل عجیب دارم من Max Payne3 رو گرفتم دیسک 1 رو تموم کردم دیسک 2 رو میزارم PlayGame میده وقتی میخوام اجراش کنم Clean Disc میده .
دیسک 2 رو تو یه دستگاه phat گذاشتم مشکلی نداشت راحت اجرا شد !
با هیچ بازی ای مشکل ندارم الا Max Payne 3 !
چه کنم ؟!

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
من فعلاً قيد آپديتو مکس پينو همه چيو ميزنم يکم بگزره بدن ببينم چی ميشه بعدش بايد يه بار با رايتر لاپتاپ تست کنم ببينم رايت ميکنه ينا اگه نه کلّا قيدش رو ميزنم /:)
dvd همون 1500 ايناس اونوقت ميخوان 6-7 تومان بفروشن!:|
DellStudio 1557 HL-DT-ST DVD+-RW GA11N ATA Device با این باید تست کنم /:)

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
من آخر متوجه نشدم بالاخره میشه با LT2 - مکس پین 3 - sniper elite - ghost recon 2012 رو پچ کرد و بازی کرد یا نه ؟ اگه بخوایم آپدیت کنیم از کجا دانلود کنیم ؟ میگن اگه آفلاین با فلش usb آپدیت رو بریزیم میشه این 3 تا رو بازی کنیم - من 100 و خورده

ای بازی دارم که الان راحت اجرا میشن نمیخوام یه یه طوری بشه مجبور شم همه رو دوباره رایت کنم به LT3

این بنده خدا تو ' xboxiso هم پرسیده Is Max Payne 3 playable on LT 2.0 with Dashboard 14719? و یه نفر بهش جواب داده که اول از سایت مایکروسافت آخرین آپدیت رو دانلود کن با usb دستگاتو آپدیت کن بعد بازی رو به lt 2 پچ کن و بزار تو دستگاه فک نکنم دیگه آپدیت کنه از روی سی دی بازی به این ترتیب گمونم بشه ولی خودم نم خوام به خاطر سه تا بازی ریسک کنم - اگه کسی انجام داده یا داره انجام میده نتیجه رو لطفا اعلام کنه ؟

راستی یه سوال دستگاه من 13599 هست lt2 اگه آپدیت کنم با فلش مشکلی پیش نمیاد ؟ کپی خور دستگام از کار نمی افته ؟ بازی های قدیمی اجرا میشن ؟

آخرین ویرایش:

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
سلام به همگی.

یک سوال داشتم. راستیتش من چند روز پیش کنسولم رو برای اجرای بازی Max Payne 3 بردم برای آپدیت LT.3 و آپدیت آخرین ورژن داشبورد.

ولی وقتی چند تا از بازی های قدیمی رو تست کردم ، اصلاً اجرا نشدن. مثل بازی NBA 2012. تماس گرفتم با اون کسی که دستگاه رو برای آپدیت کرد و گفت باید نسخۀ جدیدش رو تهیه کنم و منم این کار رو کردم. بازی رو ریختم تو هارد و اجرا میشه ، ولی بعد از چند ثانیه با یک پیغام خطا روبرو میشم که میگه دیسک مشکل داره! وقتی بازی رو از رو هارد پاک کردم و تنها از روی دی وی دی اجرا میشه دیگه مشکلی پیش نمیاد. مشکل از کجاست؟! یعنی از این بعد برای اینکه بازیها رو از روی هارد اجرا کنیم باید نسخۀ رایت شدۀ Burner Max رو تهیه کنیم و دو برابر پول بدیم؟!

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
يعني الان اين سه تا بازي جديد ها يعني Tom Clancys Ghost Recon : Future Soldier و Max Payne 3 و Sniper Elite V2 مي شه پچش كرد رو LT2 ؟؟؟؟؟
دوستاني كه LT3 دارن نمي تونن بازي هاي قبلشون رو بازي كنن؟؟؟؟؟؟؟؟ اين جوري كه مسخره بازيه كه.....

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
منم سوال دوستمون رو دارم. میشه با lt2 بازی هایی مثل مکس پین 3 و پروتوتایپ 2 و مس ایفکت رو بازی کرد؟ من نمیخوام به lt3 ارتقا بدم چون کلی بازی دارم که خریدم و هنوزم بازی نکردم و حیفه. اگه میشه راهنماییم کنید.
ممنون

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
منم سوال دوستمون رو دارم. میشه با lt2 بازی هایی مثل مکس پین 3 و پروتوتایپ 2 و مس ایفکت رو بازی کرد؟ من نمیخوام به lt3 ارتقا بدم چون کلی بازی دارم که خریدم و هنوزم بازی نکردم و حیفه. اگه میشه راهنماییم کنید.
ممنون

يعني الان اين سه تا بازي جديد ها يعني Tom Clancys Ghost Recon : Future Soldier و Max Payne 3 و Sniper Elite V2 مي شه پچش كرد رو LT2 ؟؟؟؟؟
دوستاني كه LT3 دارن نمي تونن بازي هاي قبلشون رو بازي كنن؟؟؟؟؟؟؟؟ اين جوري كه مسخره بازيه كه.....

من آخر متوجه نشدم بالاخره میشه با LT2 - مکس پین 3 - sniper elite - ghost recon 2012 رو پچ کرد و بازی کرد یا نه ؟ اگه بخوایم آپدیت کنیم از کجا دانلود کنیم ؟ میگن اگه آفلاین با فلش usb آپدیت رو بریزیم میشه این 3 تا رو بازی کنیم - من 100 و خورده

ای بازی دارم که الان راحت اجرا میشن نمیخوام یه یه طوری بشه مجبور شم همه رو دوباره رایت کنم به LT3

میشه به خدا میشه ! :d
لازم نیست همه ی بازی هاتو رو از ازل دوباره پچ کنید که ! فقط 18 تا بازیه که واسه LT 3.0 باید پچ بشن لیستش تو صفحه های قبل هست ...

سلام
داشبورد 14719 برای شما هم یه نمه سنگینه؟؟؟منظورم اینه که بعضی چیزارو دیر لود میکنه.

واسه من وقتی دیسک رو میذارم اسم و عکس بازی رو یکم دیر میاره ... مشکل دیگه ای ندیدم

سلام به همگی.

یک سوال داشتم. راستیتش من چند روز پیش کنسولم رو برای اجرای بازی Max Payne 3 بردم برای آپدیت LT.3 و آپدیت آخرین ورژن داشبورد.

ولی وقتی چند تا از بازی های قدیمی رو تست کردم ، اصلاً اجرا نشدن. مثل بازی NBA 2012. تماس گرفتم با اون کسی که دستگاه رو برای آپدیت کرد و گفت باید نسخۀ جدیدش رو تهیه کنم و منم این کار رو کردم. بازی رو ریختم تو هارد و اجرا میشه ، ولی بعد از چند ثانیه با یک پیغام خطا روبرو میشم که میگه دیسک مشکل داره! وقتی بازی رو از رو هارد پاک کردم و تنها از روی دی وی دی اجرا میشه دیگه مشکلی پیش نمیاد. مشکل از کجاست؟! یعنی از این بعد برای اینکه بازیها رو از روی هارد اجرا کنیم باید نسخۀ رایت شدۀ Burner Max رو تهیه کنیم و دو برابر پول بدیم؟!

بله متاسفانه. بهتر بود به جای آپدیت به LT 3.0 بازی ها رو واسه LT 2.0 پچ می کردین ...

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام به همگی.

این دی وی دی رایت 97% هستش یه همین دلیل از رو هار هارد اجرا نمیشه . شما باید دیسک 100% ( برنر مکس ) رو تهیه کنید یا خودتون از ایمیج بازی کپی گرفته و رایت 100% انجام داده.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
میشه به خدا میشه ! :d
لازم نیست همه ی بازی هاتو رو از ازل دوباره پچ کنید که ! فقط 18 تا بازیه که واسه LT 3.0 باید پچ بشن لیستش تو صفحه های قبل هست ...
اخه مشکل اینجاس که توی شهر ما از این به بعد همه ی بازی ها رو دارن برای lt3 میارن! نمیدونم برای چی!!!
اگه فروشگاه اینترنتی خوب و معتبر کسی میشناسه لطفا برام پ.خ کنید.
ممنون

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام
من lt2 دارم با آپدیت 13604 بازیهایی مثل batman ac , *********** رو با تایتل آپدیت اجرا میکنم اما بازیه mass 3 و witcher و بازیهایی که جدید اومده رو با پچ lt2 خریدم اما با تایتل آپدیت اجرا نمیشند
از lt2 بودنشون اطمینان دارم
کسی میتونه مشکل منو حل کنه
کسی از بچه ها تا الان بازیهای جدید رو با تایتل آپدیت اجرا کرده رو lt2 ???
چند باری پرسیدم کسی جواب نداد اگه کسی اطلاعی داره جواب ما رو هم بده ثواب داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر