LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان لطفا منو راهنماییم کنید
من الان ال تی 2 + 13599 رو کنسولم هست و میخوامم ببینم بعد آپدیت به ال تی 3 و 14719 چه اتفاقاتی میافته که سوالام اینان.اینم بگم اصلا اهل لایو نیستم
گروه اول = xgd2
گروه دوم = xgd3
گروه سوم = ap25
1-تمام بازیا جزو این سه گروه هستن؟
2-لطفا لیست بازیای xgd3 و ap25 رو بزارین.
3-بازیای xgd2 که قبلا رو ال تی 2 بازی میکردم(97%) با ال تی3 و از روی هارد اجرا میشن؟
4-بعد آپدیت به Lt3 و 14719 بازیایی xgd3 و ap25 که قبلا روی ال تی 2 اجرا میکردم و 97% بودن دیگه اجرا نمیشن؟
5- بازیای xgd3 و
ap25 رو اگه پچ lt3 شون رو بگیرم ولی نسخه 97% رایت باشن دستگاه اونا رو اجرا میکنه؟ از روی هارد اجرا میشن؟
6- برای منی که آفلاین بازم تهیه نسخه برنر مکس بازیای xgd2 کار عاقلانه ای هست یا نه؟
گروه اول xgd2 که ایمیج انها 7.96 گیگ یا زیر 7.96 گیگ هست با lt3 مشکلی نداره و اجرا میشه
گروه دوم که xgd3 که ap2.5 هست باید بعضی بازیها که لیستش برات زیر میزارم باید برای lt3 پچ کنی و به روش برن مکس رایت بزنی
Gears of War 3
Rise of Nightmares Kinect
X-Men Destiny
NBA 2K12 Driver San Francisco
Dark Souls
Rage
Forza Motorsport 4
Just Dance 3 Kinect
Ace Combat Assault Horizon
Batman Arkham City
***********3
Lord of the Rings War in the North
Call of Duty Modern Warfare 3
The Elder Scrolls V: Skyrim
Assassins Creed Revelations
Need For Speed The Run
Halo : Combat Evolved Anniversary
Warhammer 40000 Space Marine
Sonic Generations
Goldeneye 007 Reloaded
Who Wants To Be a Millionaire
Your Shape Fitness Evolved 2012 Kinect
Saints Row : The Third
Lego Harry Potter Years 5-7
Rayman Origins
Disneyland Adventures Kinect
Kinectimals : Now With Bears Kinect
برای پچ تک تک این بازهای که فایل های توپولوژیش گذاشتم
1-اره عزیز من ..
xgd2 چندتا عنواش ap2.5 مثل اسسینز برادرهود .نت فور اسپید هات پورسویت و کال اف مدن 2 و کال اف بلک اپس و fable 2
اما xgd3 که تمامن ap2.5 هست و لیست بالایی که خدمتت دادم
3-بازیهای xgd2 اصلا 97 درصدی وجود نداره زیرا این بازیها حجمشون زیر 7.96 گیگ یا 7.96 گیگ و به راحتی رایت میشه وروی lt3 اجرا میشه....فقط 5 عنوان بالا که اسسینز و غیره بود رو باید برای lt3 اگه خواستی پچ کنی چون این 5 عنوان تا پچ نشه روی lt3 اجرا نمیشه
4-نه اجرا نمیشه از روی هارد و باید از روی درایو اجرا کنی
5-جواب سوال 4
6-بازیهای xgd2 برن مکس نداره علتش چند خط بالاتر توضیح دادم فقط و فقط بازیهای xgd3 برن مکس داره ....
xgd2 حجم ایمیج زیر 7.96 گیگ یا 7.96 گیگ هست ولی xgd3 حجم ایمیجشون 8.13 گیگ هست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
1-بعد از آپدیت به lt3 ، بازی های قدیمی xgd2 که داشتم اجرا میشن یا باید دوباره بخرمشون؟
2-بعد از آپدیت به lt3 ، اگه بازی های xgd2 قدیمی اجرا میشن ، رو هارد هم قابل کپی هستن یا فقط باید از رو دیسک اجراشون کنم؟
3-یه سوال دیگه اینکه pes 2012 رو باید دوباره بخرم واسه lt3 یا xgd2 هست و همینی که دارم رو میتونم بازی کنم.
4-اگه دوستان لطف کنن یه لینک از لیست کل بازی هایی که نیاز به برنرمکس دارن تا رو lt3 اجرا بشن و تا حالا ریلیز شدن رو بزارن
1-آره اجرا میشن
2- بازی های xgd2 روی هارد هم ریخته میشن
3-xgd2 هست ونیازی نیست که دوباره بخریش
4-
Gears of War 3
Rise of Nightmares Kinect
X-Men Destiny
NBA 2K12 Driver San Francisco
Dark Souls
Rage
Forza Motorsport 4
Just Dance 3 Kinect
Ace Combat Assault Horizon
Batman Arkham City
***********3
Lord of the Rings War in the North
Call of Duty Modern Warfare 3
The Elder Scrolls V: Skyrim
Assassins Creed Revelations
Need For Speed The Run
Halo : Combat Evolved Anniversary
Warhammer 40000 Space Marine
Sonic Generations
Goldeneye 007 Reloaded
Who Wants To Be a Millionaire
Your Shape Fitness Evolved 2012 Kinect
Saints Row : The Third
Lego Harry Potter Years 5-7
Rayman Origins
Disneyland Adventures Kinect
Kinectimals : Now With Bears Kinect

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بهترین بازی XGD3 کینکت که LT3.0 هست بنام
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
دریک نسخه که هم پال و هم امریکا هست عرضه شد بدون هیچگونه ابدیت داشبوردی وبه راحتی به LT2.0 تبدیل شد و روی کنسول LT2.0 با ورژن داشبورد 13599 اجرا شد

yi0qf96bhha3p34gw25.jpg

لینک دانلود 1
لینک دانلود 2
لینک دانلود 3

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier لازمه حتماً پچ بشه ؟ من آپدیت 14719 دارم و یه بازی XGD3 رو هم بدون پچ بازی کردم !

آخرین ویرایش:

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
1.جــریــان ایــن Burner Max چــی هــست ؟! چــه نـوع DVD هـایــی چــنـیـن قــابـلــیــتــی رو پــشــتیــبـانــی میــکــنــن ؟! و ایـن کــه قــیـمــت این DVD هـا تـو بــازار ایــران چــنــد تــومن هـست ( اصــلا گــیــر مـیــاد ) ؟! :-/

2.بــا ایــن روش ( LT3 + آپـدیــت دشــبــرد بــه آخــریــن ورژن + استــفــاده از روش Burner Max بـه راحــتــی میــشــه بــه لایــو وصــل شــد ؟!؟!
:-b

و ایــن کـه بــه نـظـرتــون ایــکــس بـاکــس رو JTAG بــه روش RGH کــنــم یــا بــا اســتفــاده از روش بــالا یــعــنــی ( LT3 + آپـدیــت دشــبــرد بــه آخــریــن ورژن + استــفــاده از روش Burner Max ) ؟؟؟!!!
:-/

3.کــدوم روش بـه صــرفــه تـر هــست ؟!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
1.جــریــان ایــن Burner Max چــی هــست ؟! چــه نـوع DVD هـایــی چــنـیـن قــابـلــیــتــی رو پــشــتیــبـانــی میــکــنــن ؟! و ایـن کــه قــیـمــت این DVD هـا تـو بــازار ایــران چــنــد تــومن هـست ( اصــلا گــیــر مـیــاد ) ؟! :-/

2.بــا ایــن روش ( LT3 + آپـدیــت دشــبــرد بــه آخــریــن ورژن + استــفــاده از روش Burner Max بـه راحــتــی میــشــه بــه لایــو وصــل شــد ؟!؟!
:-b

و ایــن کـه بــه نـظـرتــون ایــکــس بـاکــس رو JTAG بــه روش RGH کــنــم یــا بــا اســتفــاده از روش بــالا یــعــنــی ( LT3 + آپـدیــت دشــبــرد بــه آخــریــن ورژن + استــفــاده از روش Burner Max ) ؟؟؟!!!
:-/

3.کــدوم روش بـه صــرفــه تـر هــست ؟!
1-جریان برن مکس اینه که بازیهایی که 8.13 گیگ هست رو به صورت 100درصد با رایترهای لایتون و یک سری از رایترهای متفرقه بتونی 100درصد رایت کنی
وجریان 97درصدی هم اینه که بازیهایی که حجم ایمیجشون 8.13 گیگ هست رو با رایترهای فلش نشده تا 97درصد رایت بشه
2-بله میشه باید دیسک برن مکس باشه
3-نه جیتاگ نکن همون معمولی,lt3 بزن با اخرین داشبورد بعد دیسکهاتو برن مکس بزن

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
من برای اولین بار یه بازی برنرمکس گرفتم.البته تازه ال تی 3 ریختم
بازیو نصب کردم و فایل بعد از نصب 7.7 گیگ شده
از کجا بفهمم که برنرمکسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
راه حل برای محروم نشدن از لایو بعد از ابدیت داشبورد توسط بازهای جدید
همونطور که در صحفه 4 توضیح دادم اگر شما LT2 داشته باشید و ابدیتهای جدید به کنسول بزنید DAE با ابدیت جدید سازگار شده و بعد از زدن LT3 اگه به لایو وصل بشید کنسولتون بن میشه...چرا؟ این ابدیت مطعلق به lt3 ووقتی که شما ابدیت روی کنسولی که lt2 هست بزنید dae با ابدیتی که مطعلق به lt3 هست سازگار میشه و دیگه نمیتونید بعد از زدن lt3 به لایو وصل بشیدچرا؟چون شما ابدیت lt3 قبلا با dae سازگار کردید وباید منتظر lt4 بمونید

دوستان عزیزی که خوششون از LT3 نمیاد و فقط میخوان بازیهای جدیدو با LT2 بازی کنن یک راه حل بهشون میگم که هم از لایو محروم نشن و هم بتونن از بازی لذت ببرن که 100درصد جواب داده و خودم تست کردم
ابتدا شما داشبورد را اصلا با بازیهای جدید ابدیت نفرمایید
اگه داشبورد شما 13599 و 13604 هست
1-ابتدا LT3 به کنسول زده و سپس یا از طریق لایو یا اتصال USB داشبورد را ابدیت کرده
2-یک بازی جدید در هارد کنسول مثلا GAME OF TRONES که ابدیت 14719 داره از دیسک برن مکسش تو هارد نصب کرده و سپس بازی را اجرا کنید
3-دوباره کنسول راباز کرده و مجددا LT2.0 به کنسول زده وبا خیال راحت هم از لایو محروم نمیشید و هم از بازیهای جدید لذت میبرید
4-هرموقع هم که از LT2 خسته شدید میتونید LT3 به کنسول زده وهم لایو داشته باشید هم عشق کنید
امیدوارم که لذت ببرید
آقا من نفهميدم يعنی می شه از LT 3.0 برگشت رو LT 2.0 ؟:-o
اين كار رو كنم صد در صد می شه برگردم رو LT 2.0 ؟ منم داشبوردم 13599 ـه.
فكر كنم اين يه تيكه رو هم اشتباه گفتيد من بخاطرش گيج شدم:
دوستان عزیزی که خوششون از LT3 نمیاد و فقط میخوان بازیهای جدیدو با LT2 بازی کنن
فكر كنم منظورتون اين بود كه می خوان بازی های جديد رو با LT 3.0 بازی كنن آخه با LT 2.0 نمی شه بازی های جديد رو زد و بزنيمم بريم لايو با LT 3.0 بن می شيم!
اما اين باز كردن كنسول و ريختن LT فكر كنم مكافات داشته باشه، ولی می ارزه چون كلی بازی 97 درصد دارم كه می خوام آفلاين بازم بازيشون كنم روی LT 2.0.
پس به اين ترتيب من با داشبورد 13599 هم می شه LT 2.0 داشته باشم و هم LT 3.0 و بازی های قديمی رو آفلاين رو LT 2.0 بازی كنم و جديدا رو هم آفلاين و هم آنلاين روی LT 3.0 بازی كنم، درسته؟
راستی اگه می شه بهترين دی وی دی رايتر برای رايت بازی های 360 كه قيمت مناسبی هم داشته باشه بهمون معرفی كنيد، همينطور بهترين نوع دی وی دی خام برای زدن بازی ها رو.
ممنونم.

tantoor

کاربر سایت
May 19, 2012
7
سلام دوستان من یه ایکس باکس الیت دارم
الان روی کنسولم بازی های :
Gears Of War 3
Batman: Arkham City
Need for Speed: The Run
که فکر کنم XGD3 هستن اجرا میشه
بازی :
Assassins Creed: Brotherhood
که ap2.5 هست هست هم اجرا میشه اما بازی call of duty:MW2 رو که میزارم پیغام نات ساپورتت میده مشکلش چیه ؟
چون این بازی ها اجرا میشه LT دستگاهم چی می تونه باشه؟ ورژن داشبورد هم اینه به لایو هم وصل نشدم:2.13604.0
چون xgd3 هارو میتونه اجرا کنه ایا می تونم mw3 رو هم اجرا کنم؟
ایا این پاک کردن کش باعث میشه بعضی از بازی ها اجرا نشن؟

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
1-جریان برن مکس اینه که بازیهایی که 8.13 گیگ هست رو به صورت 100درصد با رایترهای لایتون و یک سری از رایترهای متفرقه بتونی 100درصد رایت کنی
وجریان 97درصدی هم اینه که بازیهایی که حجم ایمیجشون 8.13 گیگ هست رو با رایترهای فلش نشده تا 97درصد رایت بشه
2-بله میشه باید دیسک برن مکس باشه
3-نه جیتاگ نکن همون معمولی,lt3 بزن با اخرین داشبورد بعد دیسکهاتو برن مکس بزن

مــرســی دوســـت عــزیـــز از پـــاســخــگــو بــودن شـــمــا ♥ >:d<
فــقـــط چـنــد تــا ســوال ؟!
1.اگــه مــن بــخـــوام بــازی هـا رو بــه صــورت برن مکس خــودم رایــت کــنــم، بــعــد از دانــلــود بــازی بــه یــه درایــو رایــتــر لایـتــون ( یـــا درایــوی کــه فــلــش شــده بــاشــه ) + دی دی دی هــایی کــه قــابـلــیــت بـرن مـــکــس رو داشــتــه بـاشـه احــتــیـاج دارم ؟؟؟! درســتـــه ؟
2.قــیــمـــت خــام ایــن دی وی دی هــا چــنــد تـومـن هــست و اســم ایــن دی وی دی هــا چــی هــست ؟
3.قــیــمــت ایــن رایــتــر فــلــش شــده چــه قــدر هــست ؟؟! میــشــه تــو بـازار گــیرش آوورد ؟!
مــمــنــون میــشـم اگــه راهــنــمــایــی ام کــنیــد
♥ o:-):x

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا سایت ه..ت سن..!! بازی های جدید رو پچ L.T2 گذاشته!!
من لایو نمیرم!
الان بازیهارو پچ L.T2 بگیرم بهتره! یا برم کنسولم رو L.T3 کنم! با پچ L.T3 بگیرم!؟؟
بازیهای max payn mass efect protothype ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر