LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
میگم روش پخش موزیک مگه مشکلی داره که روی برنرمکس بودن تاکید می کنید؟

مشکل که نه ولی یه چند تا از بازی ها باید برنر باشن و واسه لایو رفتن هم حتما باید از برنر استفادی کنی.

البته پیشنهاد میکنم برنر بگیر چون تمام بازی فروشی های ماهشهر دیسک بی کیفیت رو استفاده میکنن و تقریبا با همون قیمت برنر بهت میدن انصاف سرشون نمیشه

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
:| ... این ازوون سوالا بودا
اسکایریم یکی از بهترین های این نسله
خداوکیلی من روزی ۲ ساعت بازی نکنم ازش سیر نمیشم
اسکایریم یه دنیای واقعیه ... واقعا فراتر از اینه که اسم بازی روش بزاریم

بازی در اصل ۱ دیسکه ... ولی چند ماهه که نسخه ی Game Of the Year Editation عرضه شده که شامل همه ی محتوات DLC ها هم میشه ... اینه نسخه ۲ دیسکه

بازی هم ۹۷ درصد از رو هارد اجرا نمیشه و با ۹۷ فقط میشه از روی دیسک بازی کرد
برای اجرا از روی هارد باید برنر مکس بگیری
البته بهت پیشنهاد میکنم حتما برنر بگیری ... چون بازی فوق العاده طولانی هست و ممکنه اجرا از روی دیسک به لنز دستگاه اسیب بزنه
اخه تازه فهميدم بهترين بازي سال شده من يكمي با اول شخص مشكل دارم
اون ورژن تك dvd هم بايد برنر باشه؟؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
این بازی رو هم می تونی اول شخص بازی کنی هم سوم شخص
من خودم ورژن تک دی وی دی رو 97% داشتم و مشکلی هم نداشتم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
آقایون من دیسک مولتی پلیر BF3 برنر مکس گرفتم. رو هارد هم نصب می شه ولی تقریبا بعد از نیم ساعت بازی می گه: Failed to authorize the disk. اینم بار دومه که دارم از دوجای متفاوت می خرم پس مشکل ازونم نیست.
کسی می دونه جریان چیه؟

ممنون.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
شک نکن از دیسکته که خوب رایت نکردن مپ cod black2 از یه جا خریدم همین مشکلو داشت از دوستم bf3 خریدم درسته درسته ۵ ساعتم شده یه ضرب بازی کردم بدونه اینکه بپره بیرون از بازی از فردیسه کرج بیا اگه نزدیکی بخر

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
شک نکن از دیسکته که خوب رایت نکردن مپ cod black2 از یه جا خریدم همین مشکلو داشت از دوستم bf3 خریدم درسته درسته ۵ ساعتم شده یه ضرب بازی کردم بدونه اینکه بپره بیرون از بازی از فردیسه کرج بیا اگه نزدیکی بخر

نه عزیز مشکل از دیسک نیست هم خودش ورایفای کرده هم خودم. روی هارد هم نصب می شه اصن بار آخر که پرید بیرون اصلا از روی دیسک اجرا نمی شد.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
آقایون من دیسک مولتی پلیر BF3 برنر مکس گرفتم. رو هارد هم نصب می شه ولی تقریبا بعد از نیم ساعت بازی می گه: Failed to authorize the disk. اینم بار دومه که دارم از دوجای متفاوت می خرم پس مشکل ازونم نیست.
کسی می دونه جریان چیه؟

ممنون.

دوست من شما با موزیک هم تست کن ببین باز هم مشکلو داری یا نه ؟؟ نتیجه رو همین جا اعلام کن .

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه

خب با فشار دادن یه دکمه سوم شخص میشه.کاملا هم عالی
خود بازی که یک دیسکه..ای یک دیسک رو هم میتونی بگیری رایت معمولی و با روش موزیک اجراش کنی بدون مشکل(کاری که خودم میکنم)
اون دیسک دوم هم که جدیدا اومده رو فقط کافیه یگ بار نصبش کنی و دیگه هیچ وقت هم لازم نیست بزاریش و دستگاه(فقط واسه نصب dlc های بازیه)

- - -ویرایش - - -

دوستان Metro: Last Light 97% میشه از رو هارد اجرا کرد یا اینکه حتما باید برنر مکس باشه؟چندتا دی وی دیه؟

نه همون رایت معمولی هم میشه با روش موزیک از توی هارد اجراش کرد.تست کردم...یک دی وی دی هم هست

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
با روش آهنگ هم رفتم دوباره هم چک کردم بازی برنر مکس بود. مشکل هم از DVD Rom نیست چون این تنها بازی ـیه که می پره بیرون.
به خدا کلافه شدم...

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
با روش آهنگ هم رفتم دوباره هم چک کردم بازی برنر مکس بود. مشکل هم از DVD Rom نیست چون این تنها بازی ـیه که می پره بیرون.
به خدا کلافه شدم...

یعنی با روش پخش موزیک هم از بازی میپره بیرون ؟ چه جوری بعد از چند دقیقه ؟ این کار رو هم انجام بده بازی رو از روی هارد پاک کن بعد حافظه کش ( CACHE ) دستگاه رو خالی کن بعد بازی رو دوباره نصب کن و با با روش پخش موزیک اجراش کن ببین جواب میگیری یا نه .

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من بار اولی که خریدم، دیسک مشکل داشت و عوض کردم، ولی HD Content رو از روی همون نصب کرده بودم و دوبار دیگه که خریدم پاک نکرده بودم.
با پاک کردنش مشکل حل شد.
ممنون.

این جریان HD Content هم یادتون باشه مثل من یه هفته دیوانه نشین. :D

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
سلام !
من بازی 007 رو دارم که LT2 هستش. میخواستم بدونم به کمک تایتل آپدیت میشه روی LT3 اجراش کنم یا نه ؟؟ آخه من شنیده بودم با این روش میشه. اصلا این تایتل آپدیت چیه(همون آپدیت های مختصر بازیه ؟ )؟ و چه جوری میتونم ازش استفاده کنم ؟؟ ممنون میشم روش کامل استفاده از تایتل آپدیت رو بگید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر