LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
دوستان اگه ممكنه به من يه كمكي بكنيد
كلا من سوادم در مورد 360 زير خط فقره
يه 360 دارم جي تگ نشده و Lt3+هستش كلا باهاش هيچ مشكلي ندارم بجز اينكه Alan wake رو اجرا نميكنه ميخوام بدونم راه اجراش چيه
يه دنيا ممنون ميشم كسي يه كمكي بكنه ايشالا عروسي بچه هاتون:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان اگه ممكنه به من يه كمكي بكنيد
كلا من سوادم در مورد 360 زير خط فقره
يه 360 دارم جي تگ نشده و Lt3+هستش كلا باهاش هيچ مشكلي ندارم بجز اينكه Alan wake رو اجرا نميكنه ميخوام بدونم راه اجراش چيه
يه دنيا ممنون ميشم كسي يه كمكي بكنه ايشالا عروسي بچه هاتون:d
اگه lt 3 هستش كه نبايد مشكلي باشه.احتمالا از ديسكته

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
داداش بهرام ما راست میگه چون منم دارمش و با LT3 مشکلی نداره و راحت جواب میده به احتمال زیاد مشکل از دیسکه بازیه . شما با بازی های دیگه که LT3 هستن مشکلی نداری ؟؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اگه lt 3 هستش كه نبايد مشكلي باشه.احتمالا از ديسكته
ممنون از راهنمايي ولي مظمئنم ايراد از ديسك نيست چون اونجايي كه برام رايت كرده بود بردم تو دستگاه خودش راحت اجرا شد

- - -ویرایش - - -

داداش بهرام ما راست میگه چون منم دارمش و با LT3 مشکلی نداره و راحت جواب میده به احتمال زیاد مشکل از دیسکه بازیه . شما با بازی های دیگه که LT3 هستن مشکلی نداری ؟؟
نه تا حالا مشكلي نداشتم

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
بازیهایی که lt3 هستن روی lt2 جواب نمیدن حتی اگه کامل نصب بشن فقط در صورتی که واسه lt2 پچ شده باشن و این پچ کردن هم رو یه سری از بازی ها جواب نمیده

- - -ویرایش - - -

ممنون
خود بازي ديگه نبايد مشكل داشته باشه ديگه، چون كامل نصب شد
ميخام بدونم وقتي lt3 نصب كردم ديگه بازيها بدون مشكل اجرا ميشن يا خير

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
ممنون از راهنمايي ولي مظمئنم ايراد از ديسك نيست چون اونجايي كه برام رايت كرده بود بردم تو دستگاه خودش راحت اجرا شد

به اینا نباید اعتماد کنی داداش. طرف رو کنسولش نصب کرده بعد دیسک شما رو می ذاره تو دستگاه بازی میاد بالا بعد بر می گرده بهت می گه «ببین سالمه»! مگر این که مطمئن باشی رو هارد دستگاهش نصب نکرده.
دیسک بازی رو روی کنسول دیگه ای هم تست کردی؟
یا رو کنسول خودت دیسک دیگه ای از این بازی رو تست کردی؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
بازیهایی که lt3 هستن روی lt2 جواب نمیدن حتی اگه کامل نصب بشن فقط در صورتی که واسه lt2 پچ شده باشن و این پچ کردن هم رو یه سری از بازی ها جواب نمیده

- - -ویرایش - - -

ممنون
خود بازي ديگه نبايد مشكل داشته باشه ديگه، چون كامل نصب شد
ميخام بدونم وقتي lt3 نصب كردم ديگه بازيها بدون مشكل اجرا ميشن يا خير

آره درسته اگه کامل نصب شد دیگه مشکلی نداره

max man

کاربر سایت
Jul 24, 2013
3
ببخشید من دیدم یک سایتی بسیاری از بازی ها رو توی یه هارد اکسترنال 500 gb ریخته و میفروشتش . اگه کنسول j tag باشه میشه یه راست اون هارد رو وصل کرد به ایکباکسو بازی کرد ؟؟؟

من آرکید دارم و خودش هارد کنارش نداره . در کل سوالم این بود که من برای اجرای این بازی ها باید هارد مخصوص ایکسباکس بگیرم یا نه ؟

و این که الان lt 2 نصبه به دستگام و اگه جی تگ کنم چقدر قیمتش میشه؟

ممنون

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
سلام
اگه کنسولتون jtagکنی بازم باید بازیهارابه صورت گادایزوتبدیل کنی وداخل هارد بریزی وانتقال به ایکس باکس واگرم نه باید رایت بشن بعدا از رو دیسک انتقال بدی به ایکس باکس
اگر کنسولت jtagباشه همه هاردهای اکسترنال را راحت میخونه
هزینه jtagفوقش70تومن بیشتر نیست

max man

کاربر سایت
Jul 24, 2013
3
خب الان یکم دوباره گیج شدم . سوال اصلیم این بود که اگه الان من jtag کردم و اون هارد اکسترنالی که توش بازی هست رو خریدم میتونم یه راست وصلش کنم و بازی کنم یا این که باید بازی ها از هارد اکسترنال به هارد مخصوصه ایکس باکس ریخته شه ؟ یعنی الان من باید در کنار هارد اکسترنال هارد مخصوصه ایکس باکسو بگیرم یا فقط با یه اکسترنال معمولی کارم حله؟؟؟؟؟؟؟

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
اگه بازیها اکسترکت شده باشه که میشه مستقیم وصل کنی. واگرنه بازیها به صورت ایمج برات داخل هارد فرستاده باشه باید بازیها را گاد ایزوکنی وبه ایکباکسJTAGانتقال بدی یا ایمیج بازی را رایت کرده وااز طریق درایو ایکس باکس منتقل کنی

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
به اینا نباید اعتماد کنی داداش. طرف رو کنسولش نصب کرده بعد دیسک شما رو می ذاره تو دستگاه بازی میاد بالا بعد بر می گرده بهت می گه «ببین سالمه»! مگر این که مطمئن باشی رو هارد دستگاهش نصب نکرده.
دیسک بازی رو روی کنسول دیگه ای هم تست کردی؟
یا رو کنسول خودت دیسک دیگه ای از این بازی رو تست کردی؟
گويا حق با شما بود يكي ديگه از يه جاي ديگه تهيه كردم مثل كره كار كرد كلا ديگه اعتبار واسه كاسب جماعت مهم نيست
به هر حال دست همگي درد نكنه

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
سلام دوستان skyrim چطور بازيه ؟ خوب هست؟ چنتا ديسكه و ايا 97% از رو هارد اجرا ميشه يا برنر مكس بايد باشه؟

:| ... این ازوون سوالا بودا
اسکایریم یکی از بهترین های این نسله
خداوکیلی من روزی ۲ ساعت بازی نکنم ازش سیر نمیشم
اسکایریم یه دنیای واقعیه ... واقعا فراتر از اینه که اسم بازی روش بزاریم

بازی در اصل ۱ دیسکه ... ولی چند ماهه که نسخه ی Game Of the Year Editation عرضه شده که شامل همه ی محتوات DLC ها هم میشه ... اینه نسخه ۲ دیسکه

بازی هم ۹۷ درصد از رو هارد اجرا نمیشه و با ۹۷ فقط میشه از روی دیسک بازی کرد
برای اجرا از روی هارد باید برنر مکس بگیری
البته بهت پیشنهاد میکنم حتما برنر بگیری ... چون بازی فوق العاده طولانی هست و ممکنه اجرا از روی دیسک به لنز دستگاه اسیب بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر