L.A Noire بر روی PC

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
lanoireshout.jpg

راک استار امروز درباره نسخه PC بازی L.A Noire میگوید
این بازی از حالت 3D ، کیبورد و گیم پد پشتیبانی میشود
Team Bondi ماه گذشته بازی L.A Noire بر روی کنسول های PS3 و X360 منتشر کرد و امروز راک استار از انتشار ان روی PC میگوید .
ال ای نویر یک سبک جدید از بازی هاست که شما در نقش یک کاراگاه در 1940 در شهر لوس انجلس به دنبال کشف حقیقت میپیدازید .
ترکیب منحصر به فرد داستان و گیم پلی بازی میتواند بازی ای به یاد ماندنی برای طرف داران Pc به عمل اورد

منبع

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
من نمی دونم این بازی های COD تکراری نیستن که اینقدر به L.A Noire گیر میدین)x
من که خیلی منتظر این بازی هستم:x:d

ای بابا من موندم cod این وسط چیکاره بیده.:-/
تو هر زمینه ای که بحث میشه گیر میدین به این cod . :|

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
متوجهی که این جمله رو دقیقا میشه واسه Heavy Rain هم بکار بُرد دیگه!البته با چند تا ویرایش کوچیک:
فیلمای چیپ و درجه ی 2 و 3
دکمه زنی
:d
آره میشه گفت.ولی سینا قبول کن این بازی چیزی به اسم گیم پلی نداره.hr حداقل با qte در جاهای حساس آدم رو به چالش میکشید و مقداری هیجان به آدم منتقل میکرد.این بازی هم dvd 1ش خیلی خوبه،ولی از اون به بعد بدجور تکراری میشه.تو که اهل فنی خودت عزیزم.:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آره میشه گفت.ولی سینا قبول کن این بازی چیزی به اسم گیم پلی نداره.hr حداقل با qte در جاهای حساس آدم رو به چالش میکشید و مقداری هیجان به آدم منتقل میکرد.این بازی هم dvd 1ش خیلی خوبه،ولی از اون به بعد بدجور تکراری میشه.تو که اهل فنی خودت عزیزم.:d
بیخیال ایالات جان:D مشخصه تعریف من و تو از گیم پلی زمین تا آسمون با هم فرق داره.چون از نظر من L.A.Noire یکی از بهترین و ساختار شکن ترین گیم پلی های این نسل رو داره.
کلا بی خیال.تو هم اگه میخوای جواب بدی,بده که بی حساب بشیم:D ولی دیگه بیشتر از این تاپیک منحرف میشه:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بیخیال ایالات جان:D مشخصه تعریف من و تو از گیم پلی زمین تا آسمون با هم فرق داره.چون از نظر من L.A.Noire یکی از بهترین و ساختار شکن ترین گیم پلی های این نسل رو داره.
کلا بی خیال.تو هم اگه میخوای جواب بدی,بده که بی حساب بشیم:D ولی دیگه بیشتر از این تاپیک منحرف میشه:D
چرا منحرف بشه؟خب در مورد همین بازی داریم بحث میکنیم دیگه.بعدشم گیم پلی چیزی نیست که هرکس تعریف جدایی بخواد ازش بکنه.به نظر من این بازی چیزی به اسم گیم پلی نداره.فقط باید بشینی 200 خط دیالوگ گوش کنی که اولش جذاب هست ولی بعد از مدتی تکراری میشه.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
کنسول بازهای عزیز:
خودتون بازی رو خریدید.
تمومش کردید.
کیفش رو بردید.
حالا که نوبت به ما PC بازها رسید بازی شد،کسالت اور،شد بدرد نخور؟!!!!!!!!!:-w

ما همین بازی کسالت اور بدرد نخور رو میخوایم.

• Like
Reactions: se7en123456

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چرا منحرف بشه؟خب در مورد همین بازی داریم بحث میکنیم دیگه.بعدشم گیم پلی چیزی نیست که هرکس تعریف جدایی بخواد ازش بکنه.به نظر من این بازی چیزی به اسم گیم پلی نداره.فقط باید بشینی 200 خط دیالوگ گوش کنی که اولش جذاب هست ولی بعد از مدتی تکراری میشه.
واسه اینکه اینجا تاپیک مقایسه ی HR و L.A.Noir نیست.از این لحاظ منحرف میشه:D
در مورد گیم پلی هم,گفتم تعریفامون فرق داره,چون نخواستم بگم تعریف تو از گیم پلی غلطه!!:D چون اصلا معنی نداره فلان بازی گیم پلی نداره!!گیم پلی مجموعه ی ابزاریه که تو بازی باعث میشن بازیکن با بازی ارتباط و تعامل داشته باشه.حالا چطور میشه تو یه بازی این تعامل و ارتباط وجود نداشته باشه؟
اگر هم منظورت به سطحی بودنه,که بر عکس چیزی که میگی HR بسیار سطحی تره تا L.A.Noire. L.A.Noire علاوه بر چیزی که بهش میگی گوش کردن 200 خط دیالوگ,بخش شوتینگ و رانندگی هم داره که به تنوع گیم پلی خیلی کمک میکنه.ولی HR اگه مبارزه و رانندگی داره,این تو نیستی که مبارزه یا رانندگی میکنی,بلکه تو داری یه فیلم نگاه میکنی که بعضی جاهاش ازت میخواد یه دکمه رو فشار بدی!!یعنی همون Interactive movie.
این که بازی بعد یه مدت برات تکراری میشه دلیل نمیشه که بازی گیم پلی نداشته باشه!!همون طور که اگه یکی حالش از کنترل کاراکتر HR بهم بخوره دلیل نمیشه که HR گیم پلی نداشته باشه!

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
کنسول بازهای عزیز:
خودتون بازی رو خریدید.
تمومش کردید.
کیفش رو بردید.
حالا که نوبت به ما PC بازها رسید بازی شد،کسالت اور،شد بدرد نخور؟!!!!!!!!!:-w

ما همین بازی کسالت اور بدرد نخور رو میخوایم.

کی گفته کسالت اوره ؟

من که لذت کامل رو بردم از بازی :d

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
خدایی بهترین بازی راک استار تا به امروز RDR هستش چون هم بخش تک نفره جذاب و هم مولتی عالی داشت ولی LA همش 20 ساعت single یکنواخت داشت به غیر از اوایل بازی حتی اکشنش هم زننده بود.(نظر شخصی)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خدایی بهترین بازی راک استار تا به امروز RDR هستش چون هم بخش تک نفره جذاب و هم مولتی عالی داشت ولی LA همش 20 ساعت single یکنواخت داشت به غیر از اوایل بازی حتی اکشنش هم زننده بود.(نظر شخصی)

بهترين بازي راك استار جي تي اي سن اندراس بود !!
حاضرم براش بحث كنم :d

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
بهترين بازي راك استار جي تي اي سن اندراس بود !!
حاضرم براش بحث كنم :d
سان اندریاس تو زمان خودش شاهکار بود اما با توجه به پیشرفت بازی ها RDR بهترینه البته من علاقه خاصی هم به سبک وسترن دارم و RDR داستان و شخصیت پردازی عالی داشت(نظر شخصی)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر