L.A Noire بر روی PC

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
lanoireshout.jpg

راک استار امروز درباره نسخه PC بازی L.A Noire میگوید
این بازی از حالت 3D ، کیبورد و گیم پد پشتیبانی میشود
Team Bondi ماه گذشته بازی L.A Noire بر روی کنسول های PS3 و X360 منتشر کرد و امروز راک استار از انتشار ان روی PC میگوید .
ال ای نویر یک سبک جدید از بازی هاست که شما در نقش یک کاراگاه در 1940 در شهر لوس انجلس به دنبال کشف حقیقت میپیدازید .
ترکیب منحصر به فرد داستان و گیم پلی بازی میتواند بازی ای به یاد ماندنی برای طرف داران Pc به عمل اورد

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,573
نام
محمد
در مورد بازی adventure هم آره بازی کردم.و از بازی ایی که تو این سبک خوشم اومد hr بود.حالا شاید بازی ایی دیگه ایی هم بوده و یادم نباشه.
HR که آنچنان Adventure به حساب نمیاد، باید بری سراغ Syberia و The Longest Journey و Monkey Island و Grim Fandango و اینا :D البته من خودم Adventure باز حرفه ای نیستم و زیاد با بازیهاش آشنایی ندارم ولی خب این ها عنوان هایی هست که بازی کردم و بازیهای خوبی تو این سبک به شمار میان.

• Like
Reactions: u.s.a

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
به شدت قوی احتیاج داره تا بتونید تمام صحبت ها، اصطلاحات و تیکه هایی که میندازن رو متوجه بشید و از طرفی هم باید واقعا Adventure باز باشید تا باهاش حال کنید.
الان یاد اون ادم خوشحالی میفتم که میگفت:این بازی به خدا به یه قرون زبان هم نیاز نداره=))
بنده خدا وقتی بازی رو خریده فهمیده چه حرف مفتی زده بوده.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام علیکم...
مگه غیر اینه ؟! اونم بازی نبود...
حالا که تو این بازی شده، اونم به نحوه احسنت !!!
اصلا ارتباط و تعاملی نیس...
بازجویی،رانندگی، کشف سرنخ، تعقیب و گریز متهم...غیر این که چیزی نیس؟(صحبت اکشن رو نکنید که خیلی مسخره و بیخوده..) :
بازجویی:سه تا گرینه داری...هر کدوم رو بزنی هیچ اثری تو گیم پلی نداره (بماند که بعد از سه چهار تا بازجویی، راحت میفهمی کدوم گزینه صحیحه)
رانندگی:شما از رانندگی خوشت اومد؟؟
کشف سرنخ:بازم اگه همه رو جمع نکنی هیچ تاثیری تو روند بازی نداره...فقط ستاره هاتو زیاد میکنه !!!!
تعقیب: با ماشین که افتضاح است...دنبال کردن متهم و دویدن، خوبه ولی مسلما ساختار شکن نیست !!!
اگه بگیم این بازی گیم پلی نداره، اغراق نکردیم...
هوی رین هم مشکل نوآر رو داره، همون طور که مافیا2 داشت...
بحث تکراری بودن نیست که...از ANGRY BIRDS ، گیم پلی ، تکراری تر داریم؟؟!!!
بجث اینه که ANGRY BIRDS یه بازیه ولی نوآر و هوی رین و مافیا بازی نیستن....
و علیکم السلام ...
میشه به من بگی این عبارت "بازی نبود" که هی به کار میبری یعنی چی!؟ بازی نبود پس چی بود!؟ قاقالیلی که نبود!!
دقیقا تمام این چیزایی که اسم بردی گیم پلی بازی رو تشکیل میدن.حالا شما خوشت نمیاد از این گیم پلی,میتونی RDR بازی کنی چون این بازی گیم پلیش همینه و چیزی رو هم اشتباه انجام نداده!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
این بازی در سبک خودش یه شاهکارِ و مسلما طرفدارای خاص خودشُ داره، اما به نظرم RDR محبوب تر و همه پسندتره.
ای کاش RDR رو برای PC تایید میکردن ...

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
فکر کنم بدونی که من یه گیمر 2 ساله نیستم که عشقم بزن و بکش باشه.وگرنه با هوی رین زندگی نمیکردم.اینم که میگم گیم پلی نداره،یعنی آدم انگار هیچ نقشی تو بازی نداره.روند تکراری و اعصاب خورد کنی هم که داره به کنار.هر دفعه یه پرونده داریم،بعد میریم سر صحنه جرم،یه سری مدارک جمع میکنی،بعد از این مدارک یه سری اسم و نشونه پیدا میکنی،میری سراغشون،بازجویی میکنی،بیشتر باید بزنی doubt آخه خیلی جواب میده،و ..... این روند تکراری همینجوری ادامه داره.شاید تو از این مدل خوشت بیاد،ولی من اصلا حس خوبی بهم دست نمیده وقتی که حس میکنم نقش هویج رو دارم رو صندلی ایفا میکنم.:d

در مورد بازی adventure هم آره بازی کردم.و از بازی ایی که تو این سبک خوشم اومد hr بود.حالا شاید بازی ایی دیگه ایی هم بوده و یادم نباشه.
با تمام احترام اگر شما به HR میگید ادونچر پس به غولی مثل Scratches چی میگید؟:) اسم ادونچر رو با هوی رین خراب نکنید:)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
از اونجایی که سبک ادونچر رو PC بیشتر طرفدار داره به شدت استقبال میشه.
حرف آخر اینکه PC Gaming Is Dying:d

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
607
نام
سینا
دوستان عزیز:
از همتون خواهش میکنم این بحث رو تموم کنید و اجازه ندید کار به درگیری بکشه.
موضوع تایپک انتشار بازی L.A Noire بر رویPC اما بحث به جاهای دیگه کشیده شده.
اصلا بازی FORZA وHR ربطی به این موضوع نداره.
لطفا ارامش خودتون رو حفظ کنید.:x;;)

از همه کنسول بازهای عزیزی هم که با گفتن مشاهدات خودشون از این بازی سعی دارن ما PC بازهارو با این بازی اشنا کنن تا وقتی اومد توی ذوقمون نخوره نهایت تشکر رو دارم و همین کارشون یه دنیا ارزش داره.
>:d<:x
ولی وقتی خود بچه ها اینطور نمیخوان لطفا اصرار نکنید.
شما کار خودتون رو کردید.
با تشکر از همه بچه ها عزیز.
لطفا برگردید به موضوع اصلی تایپک.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
با تمام احترام اگر شما به HR میگید ادونچر پس به غولی مثل Scratches چی میگید؟:) اسم ادونچر رو با هوی رین خراب نکنید:)
تغییر سبک بازیها مُد شده؟ HR یه عنوان در ژانر Adventure به حساب میاد. ای کاش به جز PS3 برای PC هم ریلیز شده بود تا این شاهکار رو علاقمندان بیشتر این سبک که عمدتاً PC باز هستند تجربه میکردن. اینجوری حداقل شاهد چنین حرفای خنده داری نبودیم !

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

الان ياد اون ادم خوشحالي ميفتم که ميگفت:اين بازي به خدا به يه قرون زبان هم نياز نداره=))
بنده خدا وقتي بازي رو خريده فهميده چه حرف مفتي زده بوده.
به کي قسم،ضعفهاي اين بازي ربطي به زبان نداره...اي خداااااا.... :((

به PC ربطي نداره. بگذار واست بگم.
تا ديروز (قبل از اينکه بازي بياد) شاهکار دنياي گيم بود، چون:
به حرف طرفداراي واقعي بازي از جمله حميدرضا (MANIX) توجه نکردن که بارها گفته بود 90% با اين بازي حال نميکنيد و کلا سبکش فرق داره.
طرفداراي واقعي ديگه چه صيغه ايه ؟؟!!!
حالا گيريم اين حرف هم درست...بازييه که 90% باهاش حال نميکنن، 100% مشکل داره، اونم مشکل عمقي و اساسي...

اين بازي، زبان به شدت قوي احتياج داره تا بتونيد تمام صحبت ها، اصطلاحات و تيکه هايي که ميندازن رو متوجه بشيد
بازم گفت زبان ~x( ....
حاجي به تافل اعتقاد داري ؟؟!!!
به تافل قسم ،ضعف اين بازي ربطي به زبان نداره...

همون طور که بابک گفت بازي نياز خيلي شديد به زبان داره
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تازه اکثر گيمر ها ( لااقل اونايي که مي مي شناسم تو اين سايت ) دوست دارن تفنگ رو وردارن برن جلو ملت رو ببندن به گلوله ولي اين بازي اصلا اينجوري نيست !!!
با اينکه COD بازي مورد علاقه ام نيست ولي تو اين موقعيت ازش تمام قد دفاع ميکنم...

يعني چي گيم پلي نداره؟:دي مگه گيم پلي فقط کشتن و تيراندازي و ماشين سواريه؟
تو اين بازي مگه غير اين هم داريم ؟؟!!!

اين بازي سبکش Adventureـه. تا حالا بازي تو سبک Adventure بازي کردي؟
سبک ماجراجويي رو هم با اين جمله زير سوال بردي...

HR که يه ادونچر خيلي خيلي سطحي و آسونه. کوتاه هم هست و چيز پيچيده اي هم نداره، همش يه سري جاها بايد دکمه بزني. اما L.A. Noire يه ادونچر واقعي و سنگينه.
:eek: ...

يعني بازي بد نيست، منتها سبکش اينه. ميبيني نمرات عالي هم گرفت، اما تو سبک خودش. اگه کسي به چشم RDR يا Uncharted ميرفت سراغش بهش نمره 4 هم نميداد. مثلا خيلي ها رو ميشناسم Forza 3 رو تا نصفش هم نرفتن و وسطش ول کردن، آيا يعني بازي بديه؟
نمرات یه محک خوب واسه سبک سنگین کردن یه بازیه ولی معیار اصلی و خط کش واقعی واسه یه بازی، توده گیمرها هستند...که به گفته شما ، نود درصد ناراضی اند...
هیچکس به هوای یه بازی دیگه سراغ یه بازی جدید نمیره ولی بعد از انجام بازی به طور طبیعی یه مقایسه هایی بین بازیهای شبیه هم تو ذهن شکل میگره که خیلی هم خوبه...
اینکه خیلی ها بازی رو تا آخر نرفتن یه ضعف بزرگ و اساسیه ولی الان بحث این نیست...خیلی ها هم RDR رو تا آخر نرفتن، ولی آن کجا و این کجا....

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
طرفداراي واقعي ديگه چه صيغه ايه ؟؟!!!
یعنی طرفدارای بازیهای ادونچر. عمرا اگه بیشتر از 3 تا بازی تو این سبک رو تا آخر رفته باشید.
حالا گيريم اين حرف هم درست...بازييه که 90% باهاش حال نميکنن، 100% مشکل داره، اونم مشکل عمقي و اساسي...
نمرات یه محک خوب واسه سبک سنگین کردن یه بازیه ولی معیار اصلی و خط کش واقعی واسه یه بازی، توده گیمرها هستند...که به گفته شما ، نود درصد ناراضی اند...
http://www.gamespot.com/xbox360/adventure/la-noire/index.html?tag=result;title;2

از بین 1700 امتیازی که user ها دادن میانگین 8.8 کسب کرده. کدوم 90% ؟
تو اين بازي مگه غير اين هم داريم ؟؟!!!
اصلا غیر از این، اصل بازیه:D حل کردن پرونده ها، فکر کردن، دقت کردن و قرار گرفتن در نقش یک کارآگاه. من خودم از بازیهای ادونچر خوشم نمیاد، ولی دلیل نمیشه چون من از این سبک خوشم نمیاد بگم این بازی بده. الان یکی از سبک شبیه ساز رانندگی خوشش نیاد، بیاد بگه Forza بده حرف منطقی زده؟!
سبک ماجراجويي رو هم با اين جمله زير سوال بردي...
میشه چند تا بازی که تو این سبک تموم کردی رو برام نام ببری؟:D
اینکه خیلی ها بازی رو تا آخر نرفتن یه ضعف بزرگ و اساسیه ولی الان بحث این نیست
منم مثال زدم. Forza 3 رو هم خیلی ها تا آخرش نرفتن، یعنی بازی ضعف داره؟ خُب دلیلش مشخصه، خیلی ها با سبک شبیه سازی حال نمیکنن و آرکید ریسینگ مثل NFS رو بیشتر دوست دارن. این هم همینطوریه. این بازی Adventureـه، RDR و بازیهای دیگه که مثال میزنی Action Adventureـه. زمین تا آسمون با هم فرق دارن این دو تا.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
تغییر سبک بازیها مُد شده؟ HR یه عنوان در ژانر Adventure به حساب میاد. ای کاش به جز PS3 برای PC هم ریلیز شده بود تا این شاهکار رو علاقمندان بیشتر این سبک که عمدتاً PC باز هستند تجربه میکردن. اینجوری حداقل شاهد چنین حرفای خنده داری نبودیم !

interactive drama !!!
کدوم المان های ادونچر کلاسیک رو داره آخه ؟ من سبکی فراتر از ادونچر رو واسه hr میدونم

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

یعنی طرفدارای بازیهای ادونچر. عمرا اگه بیشتر از 3 تا بازی تو این سبک رو تا آخر رفته باشید.
خدا رو شکر علم غیب هم دارید...:d
آخه این چه جور استدلال کردنیه ؟!

از بین 1700 امتیازی که user ها دادن میانگین 8.8 کسب کرده. کدوم 90% ؟
حاجی خودت گفتی 90% ....به من چه ؟! :d

اصلا غیر از این، اصل بازیه:D حل کردن پرونده ها، فکر کردن، دقت کردن و قرار گرفتن در نقش یک کارآگاه.
آخه چه حل کردنی، چه دقتی، چه فکر کردنی.... یه بازی خطی ضعیف که تو از اول تا آخرش دکمه بزن، هیچ فرقی نمیکنه چه دکمه ایی(!) بازی خودش میره جلو...
اگه منظورت از قرار گرفتن تو نقش کارگاه، اون دفترچه یادداشت و جمع کردن یه سری رژ لب و کیف زنونه و کبریته که بازی Deadly Premonition خیلی از این سرتره...
( این قضیه کبریت ها هم خیلی مسخره و جوک بود)

من خودم از بازیهای ادونچر خوشم نمیاد، ولی دلیل نمیشه چون من از این سبک خوشم نمیاد بگم این بازی بده. الان یکی از سبک شبیه ساز رانندگی خوشش نیاد، بیاد بگه Forza بده حرف منطقی زده؟!
من کی گفتم از سبک ماجراجویی بدم میاد...میگم ضعف این بازی رو به بهانه سبکش، نپوشون...این منطقی نیست ؟؟!!

میشه چند تا بازی که تو این سبک تموم کردی رو برام نام ببری؟:D
الان مثلا میخوای مچ منو بگیری ؟!!! این جور سوال کردن ها خیلی بده...

اصلا قبول...شما و دوستان دیگه که طرفدار واقعی سبک ماجراجویی هستید ، یکی از ارکان این سبک مگه حله معما نیست ؟؟ تو این بازی چه معمایی رو باید حل کرد ؟؟؟ خودش حل میکنه میره دیگه :d
اگه سبک ماجراجویی باشه که نیست، اصول این سبک رو هم رعایت نکرده...

کلهم، این به اصطلاح بازی ، تو کت ما نمیره...بریم ANGRY BIRDSمون رو بازی کنیم...یه بازی واقعی ... سیزن جدیدش هم اومده ها :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو از بازی بدت میاد دلیل نمیشه بقیه هم بدشون بیاد
حتما زبانتون خوب نبوده که بخواین لذت از داستانش ببرین!
یا دنبال " بکش بکش"و " تفنگی" بودین:) که خوشبختانه این بازی هم تا درصدی اینو داشته!
آره عزیزم شما به دل نگیر ببینم میتونی secret of monkey island رو 4 اپیزود آخرشو 100% کنی!؟؟
آره شما همون angry birds ـت رو بازی کن که بازی واقعیه:)
(امیدوارمم منظورمو بد نگرفته باشین بلاخره به قول خودتون اینم نظره دیگه)
آره تو کل بازی 2 معمای حل کردنی داره(بهش میگن پازل)خود شما ها که سر تقسیم کردن 90000 تو بازی نمیدونستین باید چیکار کنین یا یه مختصات ساده نقشه رو نمیتونستید پیدا کنید.....
:) با تشکر از وقتی که بهم دادید :) :) :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر