PlayStation Knack

سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد. در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید.
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده است تا از نسل بشریت در مقابل آنها دفاع کند. این جنگ ادامه دارد تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلین ها می شوند.
همچنین Knack در مراسم Playstation Meeting به همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید.
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است.

لینک تریلر

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
مهمترین نکته اینه که سونی همچین ریسکی رو قائل شده و زمان لانچ کنسول میخواد یه بازی پلتفرمر با حال و هوای کرش عرضه کنه.
ضمن اینکه نظر من رو اولیه(یعنی انتظارتون زیاده:d)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چه جو منفی نسبت به این بدبخت اینجا درست شده:d!
یکی از دوستان جو میده که جو منفیه وگرنه ته سفید برفیه :D
مهمترین نکته اینه که سونی همچین ریسکی رو قائل شده و زمان لانچ کنسول میخواد یه بازی پلتفرمر با حال و هوای کرش عرضه کنه.
/:)
ضمن اینکه نظر من رو اولیه(یعنی انتظارتون زیاده:d)
این حد انتظار بخاطر سازنده اشه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من حاضرم یه چک سفید امضا به مدیریت بدم در عوض این امیر آکیبا رو یا بن دایم کنن یا نزارن از دم متری اینجا رد بشه!:| :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظرم برای کسی که بازی پلتفورمر سطح بالا( نه موبایلی) دوست داره و نمیخواد کنسول نینتندو بخره این بازی بهترین و عملا" تنها گزینست:d
بازی جذابه ولی خیلی نبرد داره,انگار دنبال این بودن که یه hacknslash رو پلتفرمر کنند! فکر کنم قصد داشتن اکثریتِ هاردکورِ مخاطبِ PS4 رو جذب این بازی کنن:d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد . در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید .
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده نا از نسل بشریت در مقابلشون دفاع کنه و این ادامه داره تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلینها میشن !
همچنین این بازی در مراسم Playstation Meeting همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید .
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است .

لینک تریلر

تصاویر :

استارتر جان اگه میشه ویرایشش کن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
امروز داشتم انیمیشن Astroboy رو میدیدم، احساس میکردم از نظر داستانی خیلی شبیه هم خواهند بود :-" البته Knack مطمئنم از نظر داستانی بهتر میباشد،ولی خوب ... :d
الان ماکان میاد! :-" ماکان جان خودم برو انیمیشن رو دوباره ببین،بعد بیا گیر بده بهم :-"

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Akiba

عزیز من به چی داری گیر میدی ؟ اصلا بگو ببینم انتظاراتت از این بازی چیه ؟ من زنگ بزنم با مارک صحبت کنم در این مورد :D

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
این بازی به شدت منو یاد بازی لانچ ۳۶۰ یعنی Kameo میندازه . ایده همونه ، موجودی که تبدیل به موجودات بزرگتر میشه و برای رد کردن قسمت های مختلف گیم پلی به حالت های مختلفی تبدیل میشه
علاوه بر اون Knack مشکل نور پردازی داره ، همه چیز خشک و بی روح به نظر میاد . جا داشت که روی نور پردازی بیشتر کار کنن . کنتراست بازی پایینه و علیرغم تم فانی که داره رنگبندیش زیاد جذاب نیست و همه چیز بی رنگ و بی روحه
مقایس کنید با دو بازی Viva Pinata و Ratchet & Clank

Knack-preview-2.jpg

Knack-15.jpg

Viva_Pinata_Garden.jpg

Ratchet-and-Clank-Into-the-Nexus-7.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
منم یکی از این لباسا میخوام! :((
---
@محمد امین،ماکان،امین!
باو خوب چه کنم!!! وقتی میان با ابر بازی سبک پلتفرمر،مقایسه میکنند بازیشون رو این چیزا میشه دیگه! :|
حالا بگم چه انتظاراتی دارم؟ :d گفتم البته قبلا! :d
یکی اینکه با کراش مقایسه نکنند! :|
بعدی اینکه، به نظر من سبک پلتفرمر نیاز به یک دنیای شاد و طنز داره! اما شما کاراکتر اصلی رو با کاراکترهای دیگه ی این سبک مقایسه کنید! (از همین Crash بگیر بیا تا Kutaro ) البته فقط این نیست، شما دشمن ها رو هم مقایسه کنید...!
مورد دیگه داستانه! به نظرم توی این بازی ها هم باید یه داستان شاد و شنگولی باشه! درسته یه آدم بده ای هست که میخواد دنیا رو تصرف کنه،ولی خوب به صورت جالبی باید اینکار رو انجام بده، ولی توی Knack من احساس میکنم داستان قراره از طریق سیا/ست و اینا پیش بره! اشتباه نگیرید که داستان جدیه ها! (یکهو نرید با MGS مقایسه کنید! ) ولی خوب داستانش یه چنین چیزیه! شبیه Asrtoboy تا حدودی! حتی توی یکی از تریلرها،نشون میداد که اورک ها اون گوی رو به دست اوردن و تونستن یه رباتی چیزی بسازن! به شدت من رو یاد همین آستروبوی انداخت! (حتی خود نک که همه چیز رو جذب میکنه و بزرگ میشه،شبیه دشمن توی اون انیمیشن ـه! :d )
مورد بعدی،محیط های شهریش بی روحه یک جورایی! :d
و گیم پلی...چون خودشون هی میگن Crash .. Crash ... Crash ... خوب من ناخوداگاه مثلا با کراش های PS1 مقایسه می کنم دیگه...میبینم تنوعی که اونجا هست،نیست اینجا به خدا:(( وقتی هم نک غول میشه(خیلی غول) اصلا جالب نمیخوره! :d
یا میان توی مصاحبه میگن(به بلاگ PS و یکی از مصاحبه با سازندگانی که در مورد Knack هست رو ببینید) میگن مردن نک ، مثل کراش طراحی شده و اینا! بعد با توجه به نمایش های کنونی،شما واقعا چیز خاصی توی مردن ـش میمیرید؟ غیر از اینکه تیکه ها متلاشی میشن؟ :d
بعدی چی...؟ بازم یادم بودا:p

البته نه اینکه بازی بده ها!!! من انتظاراتم از بازی بالاتر از این نمایش هاست! چون : 1.دارن بازیشون رو با بهترین پلتفرمر دنیا(حداقل از نظر من) مقایسه میکنند! 2.چون سبک پلتفرمر رو عاشقشم،دوست دارم که نک تبدیل بشه به یکی از نمادهای PS ! اینکه فقط بخوان یه بازی داشته باشن که خانواده ها رو جذب کنند برای من راضی کننده نیست! :d

نکات مثبت رو بگم؟
از محیط های جنگلیش خوشم اومده! :x
قابلیت آپگرید کردن و Share کردن چیز میز هم بسیار حمایت میشه! :bighug:
چندین نوع Knack داریم! مثل Vampire Knack یا شایدم Blood Knack (یکی از همینا) که با جمع کردن مقداری کریستال قرمز باز میشه! اینکه قابلیت باز کردن Costumeـهای مختلف،با قابلیت های مخصوص توی بازی هست واقعا خوبه! :d
باز هم همین چندین نوع نک،یخی ، چوبی ، عادی هر کدوم با نقاط قوت و ضعف خودشون! این باعث تنوع تو گیم پلی میشه که خوبه!

من اگر PS4 رو لانچ میگرفتم(که نمیگیرم متاسفانه:-" ) ، بین انحصاری ها مطمئنا Knack رو میگرفتم! کلا انتخاب های لانچ من Knack و AC IV میباشد! :-" ==> هیتر نیستم! :d

---
@ مصطفی
عکس سوم نمیدونم چه بازییه، ولی اینم دیگه خیلی رنگ هاش پررنگه! به نظرم در صورت بازی کردن زیاد،چشم و چال آدم به فنا میره!!! انقدر زیاد هم من با رنگ موافق نیستم! ولی میتونست نک بهتر باشه!
البته توی ویدیو،از عکس قشنگ تر به نظر میاد رنگ آمیزی و اینا :d

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
@ برادر امیر
وقتی که سرنی مورد آماج حمله قرار گرفته("آماج=هدف" خودمم نمیدونستم تازه از فرهنگ معین درآوردم:d )
از پیشکسوت ها انتظار میره مردم رو به اتحاد دعوت کنن:d
نه این که با مشرکین هم صدا بشن:(:|:d
شاید روی گردان شدی از سونی؟ حداقل یه اعلام برائت از مشرکین بکن دلمون خوش بشه....=((
وگرنه مجبوریم با کاتانا نصفت کنیم:d:bighug:،شوخی هم نداریم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر