Insomniac همچنان می توانیم قدرت PS3 را به چالش بکشیم

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
طبق گفته های استودیوی اینسومنیاک سازنده ی بازی Resistance 3، کنسول پلی استیشن 3 هنوز خیلی چیز ها برای ارائه دارد و این استودیو می تواند از آن ها استفاده کرده و قدرت پلی استیشن 3 را به چالش بکشد. این ها صحبت های Cameron Christian طراح ارشد بازی و Jon Paquette نویسنده ی بازی است که ادعا می کنند بازی کننده ها تازه دارند جهش کیفی بازی های این نسل را تجربه می کنند.
Cameron Christian در گفتگویی با سایت CVG گفت:
“پلی استیشن 3 قابلیت های زیادی برای ارائه دارد. ما هر سال راه های بهتری برای بهینه سازی بازی ها و روش های متفاوتی برای برنامه نویسی بر روی این کنسول پیدا می کنیم. روش های موثر تر در ساخت بازی و همین طور یاد گرفتن ترفند های جدید برای ساخت گرافیکی بهتر و زیبا تر … من فکر می کنم هنوز می توانیم قدرت پلی استیشن 3 را فراتر ببریم.”
“ما فعلا می توانیم بیشتر بر روی محتوای بازی تمرکز کنیم چون ما به خوبی سخت افزار پلی استیشن 3 را می شناسیم. این کار بزرگی است.”
Jon Paquette هم اضافه کرد که قطعا دوست دارد که پلی استیشن 3 چد سال بیشتر به عمرش ادامه دهد (کنسول های نسل بعد دیرتر وارد بازار شوند). او گفت:
“یادتان می آید زمانی که پلی استیشن 2 آمد؟ بازی هایی که در پایان عمر این کنسول عرضه شد بهینه تر بودند و کیفیت بالاتری داشتند زیرا سازنده ها یاد گرفتند بهتر از قدرت این کنسول استفاده کنند. بنابراین من فکر می کنم پلی استیشن 3 هنوز می تواند بیشتر دوام بیاورد. وقتی شما ابزار هایی برای بازی سازی درست می کنید و با آن بازی می سازید، این کار خیلی زمان می برد. اما وقتی شما دومین بازی را هم با آن ساختید، ابزار های شما هم تکامل و ارتقاء پیدا می کنند و استفاده از آن ها آسان تر می شود. بنابراین ساخت همان بازی و محتوا برای شما آسان تر می شود که این کلید دست پیدا کردن به کیفیت بالا تر است. شما متعاقبا در ادامه با تکنولوژی و ابزار های جدید زمان کم تری را صرف ساخت بازی می کنید.”

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
نظر منم اینه که هنوز جا برای مانور روی ps3 هست چون واقعا پردازنده قوی داره.در کل سونی و مایکروسافت بهتر میدونن کی نسل بعدی رو به اجرا دربیارن.دوستانی هم که از قدرت ps3 دارن عذاب میکشن میتونن خودشون اقدام به خلق نسل بعدی بازیها کنند:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر