Insomniac همچنان می توانیم قدرت PS3 را به چالش بکشیم

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
طبق گفته های استودیوی اینسومنیاک سازنده ی بازی Resistance 3، کنسول پلی استیشن 3 هنوز خیلی چیز ها برای ارائه دارد و این استودیو می تواند از آن ها استفاده کرده و قدرت پلی استیشن 3 را به چالش بکشد. این ها صحبت های Cameron Christian طراح ارشد بازی و Jon Paquette نویسنده ی بازی است که ادعا می کنند بازی کننده ها تازه دارند جهش کیفی بازی های این نسل را تجربه می کنند.
Cameron Christian در گفتگویی با سایت CVG گفت:
“پلی استیشن 3 قابلیت های زیادی برای ارائه دارد. ما هر سال راه های بهتری برای بهینه سازی بازی ها و روش های متفاوتی برای برنامه نویسی بر روی این کنسول پیدا می کنیم. روش های موثر تر در ساخت بازی و همین طور یاد گرفتن ترفند های جدید برای ساخت گرافیکی بهتر و زیبا تر … من فکر می کنم هنوز می توانیم قدرت پلی استیشن 3 را فراتر ببریم.”
“ما فعلا می توانیم بیشتر بر روی محتوای بازی تمرکز کنیم چون ما به خوبی سخت افزار پلی استیشن 3 را می شناسیم. این کار بزرگی است.”
Jon Paquette هم اضافه کرد که قطعا دوست دارد که پلی استیشن 3 چد سال بیشتر به عمرش ادامه دهد (کنسول های نسل بعد دیرتر وارد بازار شوند). او گفت:
“یادتان می آید زمانی که پلی استیشن 2 آمد؟ بازی هایی که در پایان عمر این کنسول عرضه شد بهینه تر بودند و کیفیت بالاتری داشتند زیرا سازنده ها یاد گرفتند بهتر از قدرت این کنسول استفاده کنند. بنابراین من فکر می کنم پلی استیشن 3 هنوز می تواند بیشتر دوام بیاورد. وقتی شما ابزار هایی برای بازی سازی درست می کنید و با آن بازی می سازید، این کار خیلی زمان می برد. اما وقتی شما دومین بازی را هم با آن ساختید، ابزار های شما هم تکامل و ارتقاء پیدا می کنند و استفاده از آن ها آسان تر می شود. بنابراین ساخت همان بازی و محتوا برای شما آسان تر می شود که این کلید دست پیدا کردن به کیفیت بالا تر است. شما متعاقبا در ادامه با تکنولوژی و ابزار های جدید زمان کم تری را صرف ساخت بازی می کنید.”

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بله بله...همه میگن نسل جدید زودتر بیاد ایشون میگه نه...جالبه !چه پلی3 چه 360 هنوز قدرت کامل خودشونو نشون ندادند...

حتما شما بیشتر از ایشون اطلاعات دارید ؟ حتما یه چیزی میدونن که این حرفو میگن دیگه

اما برای بازیهای از نظر من مزخرفی چون infamus
yahoo_4.gif
از سرشم زیاده ..

loL ! یه نگاهی به نمرات بازی بنداز !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pasia

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
مثلا شاهکاری مثل ace combat asault horizon تو راهه که آدم حیفش میاد با این وضع گرافیک بازیش کنه... اما برای بازیهای از نظر من مزخرفی چون infamus:d از سرشم زیاده ..

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یکی به اینها بگه نسل تموم شده بیخیال قدرت PS3 بشین...!
این تفکر توئه ! دست کم 3 سال دیگه این نسل ادامه داره ؛ هنوز PS3 & X360 پتانسیل دارن . سود هم دارن میدن ، سونی و مایکروسافت هم راضی ان ، ما هم راضی ایم ؛ شما چی مگی این وسط ؟:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ببینیم بازی مولتیشون چقدر حرفشون رو تصدیق میکنه :D
پ.ن : بنده خداها دیگه مستقل شدن زیر دست و بال سونی نیستن :D یه کم مهربون تر :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ای بابا ول کن تو رو خدا چیزی برای ارائه دارد چیه دیگ :| خودتو رو بکشید پدرش رود بیارید از تمام سخت افزارش کار بکشید ولی باز هم از نظر کیفیت مینالید . برو برو صفحه رو ورق بزن

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
چنان میگه هر سال یه راه پیدا میکنیم انگار کنسول همین طوری از هوا اومده کسی نمیدونه راه های ساخت بازی روش چیه

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
جمع کنید بابا اون مارمولکوتونو ! نسل تموم شده هنوز هم درحال بیدار کردن زیبای خفتشون هستن.حالا نیست خیلی کیفیت resistance3 بالاست...

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
این نسل هنوز میتونه ادامه داشته باشه . حداقل تا دو سه سال دیگه این نسل پتانسیل داره ...

کاملا با حرفت موافقم

نمیدونم حتما دوستان بیشتر از Insomniac در ساخت بازی برای ps3 سررشته دارند که این حرفا را می زنند =))

چه بخواید چه نخواید این نسل تا 2015 پا برجاست >:d<

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
یکی به اینها بگه نسل تموم شده بیخیال قدرت PS3 بشین..!
بهتره این نسل رو سه دسته بچسبید برادر من!!!
چون نسل بعدی کم کمش 500 دلار قیمته که اگه شانس بیاریم تو ایرن با ما به همراه کرک یک میلیون حساب کنند
تازه این جا بخش خوب داستان بود!!
بازی ها هم یابلوری میشه یا یه بلبقور دیگه که هرکدام شون ، چه رایتی که 30 تومان و چه ارجینارش 70 تومان بدهند که شانس بیاریم
پس وقتی می گم بچسب یعنی بچسب دیگه....
تقریبا این داستان ها هم تا سال 2014 فقط گفته میشه که بچه کوچیکا نخوابند
وای به روزی که با این حقیقت بازی خور ها (مخصوصا ایرانی ها که بهتره بگیم کپی خور تا بازی......)خوابشون نبره
حالا شما هم هی بگید infamous-2 بده!!)x

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اینهایی که این قدر مشتاق نسل جدیدند.2 3 تا بازی باکیفیت مثل rage , battlefield می بینن،در صورتیکه خیلی از بازی ها حتی با نسل قبل هم ممکنه اجرا شن بعدم که نسل عوض شه با سیل عظیم بازیهای بی کیفیت رو به رو میشویم و کلا از بازی کردن ممکن است زده شویم،مگر نه این که این همه کالکشن اچ دی نشان از فقر بازی دارد نه سخت افزار ضعیف.

• Like
Reactions: POOYA1989

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر