Multi Platform Hogwarts Legacy

سازنده
Avalanche Software
تاریخ انتشار
February 2023
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
598900.png

Hogwarts Legacy
توسعه دهنده: Avalanche Software
توسعه یافته :Disney Infinity
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ALL CONSOLE GEN 8&9 , PC
ژانر: Action RPG / Open Word
تاریخ عرضه: 21 بهمن ماه
➿➿➿➿➿➿➿➿➿
اطلاعات:

▪️دکوراسیون Hogwarts بسته به فصل تغییر خواهد کرد
▪️تعداد NPC ها در بازی بسیار زیاد خواهد بود
▪️تمرکز تیم بازی فقط روی همین نسخه ی Hogwarts Legacy بوده ولی خب استودیوی Avalanche ضمن اینکه دنبال اینن که یه تجربه عالی از Wizarding World به وجود بیارن، بسته به موفقیتشون احتمال تبدیلش به یک فرانچایز وجود دارد

آخرین اطلاعات:
▪️بازی دارای 34 مدل دشمن
▪️26 اسپل
▪️57 ماموریت فرعی
▪️2 بتل آرنا و 95 Merlin trials ست

سیستم مورد نیاز:
IMG_20220826_054723_913.jpg

به روز می شود...

‏ویدیوی کامل State of Play از هاگوارتز لگسی که قرار است در تعطیلات 2022 منتشر شود
Link

🔹️🔹️🔹️

New 4K screens from HogwartsLegacy
IMG_20220318_123854.jpg IMG_20220318_123850.jpg
IMG_20220318_123843.jpg IMG_20220318_123839.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار بسیار زیبایِ گرافیکیشون

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
من این فاز ماله کشیدن رو گندکاری های تام ریدل درک نمیکنم.! یک عده میگن یک رهبر بوده برای رساندن جادوگران به جایگاه واقعیش و خون اصیل و از این چیزهای نژاد پرستی! ولی یک نفر کودک کُش چه جوری میتونه رهبر باشه؟ اونم به خاطر یک پیشبینی ناقص از یک آدم معلوم الحال؟ ولدرمورت فقط به فکر خودش و به قدرت رسیدن خودش بود این خون اصیل هم بهانه کرده بود که یک عده گول بزنه بیان طرفدارش بشن مثل خیلی حکومت های الان که شعار های وطن پرستی و دین پرستی و... میدن تا طرفدار جمع کنن اما هدفشون فقط خودشان و به قدرت رسیدن خودشان هست.اسلترین هم ما هر چی نگاه میکنیم چهارتا جادوگر خوب توش پیدا نمیشه همه از دم یا مرگ خوارن یا طرفدار لرد کچل محفل ققنوسم که تا اونجای که یادمه فقط اسنپ از اسلترین داخلش بود که اونم فقط به عشق مادر هری پاتر اونجا آمد.!

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من این فاز ماله کشیدن رو گندکاری های تام ریدل درک نمیکنم.! یک عده میگن یک رهبر بوده برای رساندن جادوگران به جایگاه واقعیش و خون اصیل و از این چیزهای نژاد پرستی! ولی یک نفر کودک کُش چه جوری میتونه رهبر باشه؟ اونم به خاطر یک پیشبینی ناقص از یک آدم معلوم الحال؟ ولدرمورت فقط به فکر خودش و به قدرت رسیدن خودش بود این خون اصیل هم بهانه کرده بود که یک عده گول بزنه بیان طرفدارش بشن مثل خیلی حکومت های الان که شعار های وطن پرستی و دین پرستی و... میدن تا طرفدار جمع کنن اما هدفشون فقط خودشان و به قدرت رسیدن خودشان هست.اسلترین هم ما هر چی نگاه میکنیم چهارتا جادوگر خوب توش پیدا نمیشه همه از دم یا مرگ خوارن یا طرفدار لرد کچل محفل ققنوسم که تا اونجای که یادمه فقط اسنپ از اسلترین داخلش بود که اونم فقط به عشق مادر هری پاتر اونجا آمد.!
مرلین معروفترین جادوگر تمام اعصار که داشتن نشانش بالاترین افتخار محسوب میشه مال اسلیترین بوده: Merlin - Harry Potter Fandom

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
عشقتون روز عرضه Hogwarts اومده تیکه انداخته به بازی، مثلا خواسته بگه RPG های بهتری هست میتونه پلی بدین به جاش :)) درحالی که وقتی یه تیم بدون تجربه اومده همچین بازی ساخته و نمرات خوبی رو گرفته، انتظارات رو هم برآورده کرده، باید ازشون تعریف کرد نه اینکه اینطور Salty بشی.
Joanne Rowling و دنیایی که ساخته خیلی بزرگتر از اینهاست که با کنسل کالچر بکشنش پایین، رکورد بازدید توییچ رو هم زد. دیروز هم چک کردم حتی تو آمازون پیش فروش بازی Sold out شده بود :)) منتظر فروش بالای 10 میلیون باید بود.

شخصا من فقط بازیهای یه سری استودیو رو پیش خرید میکنم(Rockstar, Naughty Dog, Rocksteady) برای ماهایی که از بچگی با این دنیایی که رولینگ ساخته بزرگ شدیم نمیشد روز عرضه سمتش نرفت.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
نگاه مقاله جدید kotaku :D
PS5 Subreddit Doesn’t Want Players To Bring Up Harry Potter Author
و نگاه کنید یکی از کاربرا زیر این مقاله چه شری گفته :|:|:|
Screenshot 2023-02-08 150147.png
اینا اگه قدرتی دستشون بود از هر دیکتاتوری بدتر بودن . یکی باید جلوی اینا وایسه که هر چرتی به ذهنشون می رسه بیان نکنن.

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
کاور گیری هم داره؟ 8->

View attachment 283844
چند سال قبل یه گیرز ساخته بودن جا لنسر دست یارو چوب جادو بود
چه سمی بود... کاور میگرفتی اسپل میزدی
تازه هد شات هم داشت :lol:
خدا رو شکر گذر کردیم از اون دوران
نه نداره ولی میتونی واسه چند ثانیه از شیلد استفاده کنی.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من منتظرم کارم تموم شه برم خونه بازی کنم. کنسل کالچر نسابیدم😁🤣

۷۰ و خرده‌ای گیگ دیتای بازی روی Series X بود. خدا شاهده گلبم گرفت. ۶ صبح بیدار شدم دیدم هنوز به Ready to Play نرسیده🥲🥲🥲

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منتقد Skillup با قدرت بازی رو بایکوت کرد :))
شاید بدبخت واقعا قصدش بایکوت نبوده :D گفته بود درگیر بازیای دیگس یکی مسخرش کرده بود اینم در جوابش لیست 14 تا بازی Feb رو گذاشته بود، صرف هم نمیکنه فک کنم براشون از نظر ویوو وقتی همه سایتا و چنلای کله گنده نقدشونو گذاشتن این تازه بازی دستش رسیده تا بشینه 30-40 ساعت پاش بزاره و ویدوشو بسازه حداقل یکی دو هفته طول میکشه اون موقع هم که دیگه عنـه بازی رو درآوردن همه :D بماند که نقد Wild Hearts و Atomic Hearts ـم باید آپلود کنه تا اون موقع.
Forspoken ـم مثل همین کد ندادن بهش دیگه بعدش نقدشو نذاشت.

آخرین ویرایش:

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
قبل نقد ها خیلی نسبت به بازی شک داشتم و بیشتر احتمال میدادم نهایتا یه بازی با متای زرد بشه، اما خب الان خیلی خوشحالم که اشتباه میکردم و بازی موفق ظاهر شده و رفت تو لیست خریدم
یکم بازی هایی ک رو دستم هست رو تموم کنم و اینو بگیرم،قیمت بازی هم مقداری معقول‌تر بشه

اسپم:
واسه اون داستانای کنسل کالچر و این شرو ورا هم به نظرم بهتره زودتر بساطش جم بشه .

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
روند بازی خیلی خوبی دقیقا می دونه کجا باید چه رو کنه اونجای که دیگه از گیمپلی خسته میشه قابلیت جدید معرفی میکنی یکی از خوبی های دیگه تا اینجا به نظرم مراحل فرعی بود که خوب کار شده بود

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر