Multi Platform Hogwarts Legacy

سازنده
Avalanche Software
تاریخ انتشار
February 2023
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
598900.png

Hogwarts Legacy
توسعه دهنده: Avalanche Software
توسعه یافته :Disney Infinity
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ALL CONSOLE GEN 8&9 , PC
ژانر: Action RPG / Open Word
تاریخ عرضه: 21 بهمن ماه
➿➿➿➿➿➿➿➿➿
اطلاعات:

▪️دکوراسیون Hogwarts بسته به فصل تغییر خواهد کرد
▪️تعداد NPC ها در بازی بسیار زیاد خواهد بود
▪️تمرکز تیم بازی فقط روی همین نسخه ی Hogwarts Legacy بوده ولی خب استودیوی Avalanche ضمن اینکه دنبال اینن که یه تجربه عالی از Wizarding World به وجود بیارن، بسته به موفقیتشون احتمال تبدیلش به یک فرانچایز وجود دارد

آخرین اطلاعات:
▪️بازی دارای 34 مدل دشمن
▪️26 اسپل
▪️57 ماموریت فرعی
▪️2 بتل آرنا و 95 Merlin trials ست

سیستم مورد نیاز:
IMG_20220826_054723_913.jpg

به روز می شود...

‏ویدیوی کامل State of Play از هاگوارتز لگسی که قرار است در تعطیلات 2022 منتشر شود
Link

🔹️🔹️🔹️

New 4K screens from HogwartsLegacy
IMG_20220318_123854.jpg IMG_20220318_123850.jpg
IMG_20220318_123843.jpg IMG_20220318_123839.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار بسیار زیبایِ گرافیکیشون

آخرین ویرایش:

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
آقا من خیلی سعی کردم نیام و چیزی ننویسم . ولی گفتم بزار رفقا رو سوار این قطار هایپ کنم که قطعا ارزشش رو داره , مخصوصا فن های دو آتیشه رو

یه توضیحی راجع به خودم و آشناییم از دنیای هری پاتر بدم - فقط فیلم اول رو در زمان عرضه رو نوار ویدئویی دیده بودم و در زمان نوجوانی تا به امروز اصلا برام جذاب نبود این دنیا (ارباب حلقه هارو حدودا انتخاب کرده بودم - شاید برای اینکه داستان بزرگسالانه تری داشت اون زمان ... ) و میتونم به جرات بگم با گذشت 20 سال از اون دوران - هیچی حتی از فیلم اول هم یادم نمی آمد. پس هیچ وقت هیچ درکی از محبوبیت این دنیا برای فن ها نداشتم تا سه چند وقت پیش که پیش نمایش های بازی رو دیدم و برام تو ترافیک عرضه بازی ها - نقطه جذاب تری (به نسبت) به نظرم رسید . میخواستم بازی رو پیش خرید کنم که دیدم این کار کاملا اشتباهه / نه من دنیای هری رو میشناسم , نه اینکه معلومه گیم چه خروجی خواهد داشت . پس تصمیم گرفتم اگر بازی نقدهای خوبی داشت - ظرفیت دومش رو برای Ps5 بگیرم و بعد از یک مدت بفروشم - دیروز که نقد ها اومد دیگه طاقتم سر اومد و به مبلغ یک میلیون و صد هزار تومان بازی رو از یک چنل تلگرامی خریدم - قرار هم بر این شد که تا یک ماه پس از عرضه مبلغ 230 هزار تومن از مبلغ کلی کم کنن (فروشنده) و درجا اکانت رو ازم بردارن .
نکته ی که باید بگم اینه که تصمیم گرفتم از دیروز شروع کنم حداقل فیلمهای بازی رو تا روز جمعه ببینم(روز عرضه رسمی) - تا حداقل ترین آشنایی رو با دنیای هری پاتر داشته باشم - اما اتفاق جالب این بود که وقتی فیلم سوم رو تموم کردم و حدودا 9 - 10 امروز صبح بود - دیدم بازی برام باز شده :D 8-> نمیدونم اشتباه فروشنده بود که دیلاکس ورژن رو به من بجای نسخه ی معمولی فروخته بود , یا نه پلی استیشن باگ داده (بعید میدونم) بود . خلاصه سرتون رو درد نیارم

با توجه به دیدن سه فیلم اول تصمیم گرفتم بازی رو فقط تا بخش پریلوگ برم , بعد بشینم فیلمهارو کامل که کردم , بازی کنم
شروع بازی واقعا برای من هیجان انگیز بود - منی که تا 48 ساعت پیش هیچ ایده ی از این دنیا نداشتم - فکر میکنم مسیر 10 دقیقه ی رو 20 دقیقه داشتم فقط در و دیوار رو نگاه میکردم - اینقدر که پر جزئیات و زیبا ساخته / چیده شده :D بخش طراحی کاراکتر با اینکه محدودیت داره و آزاد نیست - اما عالی پیاده سازی شده - همه چیز به تمیز ترین حالت و شیک ترین حالت چیده شده برای پریست های آماده - نوع شروع روایت برای من گیرا بود و کشش داستانی رو ایجاد کرد - از لحظه ی اول شما درگیر این راز و رمز دار بودن روایت خواهید بود - بازی با توجه به اینکه برای هر دو نسل در دست توسعه بوده - اما به نظر من پشت سد نسل گذشته گیر نکرده - به جرات میتونم بگم بخش گرافیکی و ساختارهای بصری , از تمام بازی های ساخته شده توسط یوبیسافت بالاتره!
حتی والهالا که به نوعی پیشرفته ترین ویژوال رو درخودش داره , اما انتظار جلوه های گاد آف وار / هورایزن فوربیدن وست و ... رو نداشته باشید - بازی کاملا راضی نگاهتون میداره و من فکر میکنم با موفقیت مالی که برای سازنده ها به همراه داره - نسخه ی بعدی خیلی زودتر از چیزی که ما فکر کنیم با یک ویژوال بالاتر برای توسعه در دستور کار قرار میگیره .
به جد سیستم فایتینگ و اسپل ها جذاب تر از چیزی بود که تو نمایش ها دیدم - البته برای منی که فقط دو ساعت اولیه رو تجربه کردم (چون تو نقدها دیده بودم که به موضوع تکراری شدن بعد از چند ده ساعت اشاره کرده بودن) - مخصوصا اینکه از دوال سنس نسبتا خوب استفاده شده (هپتیک فیدبک خیلی کمه! خیلی خیلی! ولی ادپتیو تریگر ها کاملا درگیر هستن) - برای اسپل های ساده ترکیب صدای بلندگوی دسته و سفت شدن تریگیرها کاملا برای من لمس شد

نه اینکه به محیط اپن ورلد رسیده باشم - خیر - ولی به بخشی رسیدم که بتونم شاخه مهارت ها - کالکتیو ها - بخشی از مپ و اینونتوری رو ببینم و واقعا باید بگم :
Wow!
این دقیقا چیزیه که باید باشه و باید ساخته می شده - این دقیقا چیزیه که یک lotr فن سالهاست دوست داره ببینه و از داشتنش محروم بوده - حتی میتونم این ادعا رو الان داشته باشم که DC فن ها یا Marvel فن ها هم حسرت داشتن همچین عنوانی رو خواهند داشت - یک جادوی نمایان کردن مخفی گاها رو که تو یک طبقه میزنی - تا 5 تا دیوار اینور اونور - دو طبقه بالا پائینت - همه چیز طلایی رنگ میشه که نشون میده چقدر به این بازی عمق دادن برای سرگرم کردن بازی باز =D>

در آخر خطاب به دوستانی که به نوعی خودشون رو پاتر هد می دونن , اصلا و ابدا خودتون رو محروم از تجربه این بازی نکنید . این بازی بهترین محل برای مرور خاطرات , لذت ها و لحظات دوست داشتنی برای شماست (باز میگم فقط دو ساعت اولیه رو بازی کردم!)

* امروز سه فیلم بعدی رو هم دیدم - فقط دوتا دیگه مونده که این ماراتون تموم شه و بعد شیرجه بزنم وسط بازی [-o<

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اقا مایی که نمیتونیم هزینه گزاف خریدن بازی رو بدیم چیکارباید بکنیم؟
EMPRESS گفته بازی رو سعی می کنه ۱۰ روز بعد از عرضه کرک کنه.
چهارم آپریل هم بازی برای نسل ۸ میاد که می تونید تا بک پورتش روی PS4 صبر کنید.
25 جولای هم روی سویچ میاد که می شه روی سویچ های هک شده بازی کرد.

اکانت اشتراکی و ... هم که همیشه هست.

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
EMPRESS گفته بازی رو سعی می کنه ۱۰ روز بعد از عرضه کرک کنه.
چهارم آپریل هم بازی برای نسل ۸ میاد که می تونید تا بک پورتش روی PS4 صبر کنید.
25 جولای هم روی سویچ میاد که می شه روی سویچ های هک شده بازی کرد.

اکانت اشتراکی و ... هم که همیشه هست.
اگه کسی جایی مطمین رو میشناسه که اشتراکی بفروشه معرفی کنه.
سوال بعدیم هم اینه که لانچرش فقط استیمه؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,038
نام
مصطفی
دیشب بازی تو توییچ بیشتر از 1.2 میلیون بیننده داشت که من تا حالا ندیده بودم بازی سینگل پلیر اینقدر بیننده داشته باشه.
به طرز عجیبی مبحوت کننده بود اگر در جریان باشید مهمترین رویداد های بازی های آنلاین هم به این تعداد نمیرسه شاید فقط یکی دوتا بازی آنلاین هست که به این تعداد برسه تو مسابقات جهانیشون.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,601
نام
Alireza
این بازی برای من واقعا مثل یه ماشین زمان برای برگشتن به دوران خوش کودکیه. :D
تو قلعه که گشت و گذار میکنم، دائم یاد ۱۱-۱۲ سالگیم می افتم که شبا تا دیروقت مشغول خوندن کتاب های هری پاتر بودم.

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
شروع بازی چقدر خوب بود! جذاب، مرموز و هیجانی! مبارزات هم برخلاف چیزی که فک میکردم خیلی خوب در آوردن! قشنگ غرق دنیای بازی شدم!

تا الان اسپل مورد علاقم! :D
کاور گیری هم داره؟ 8->

bHuWLj.gif
چند سال قبل یه گیرز ساخته بودن جا لنسر دست یارو چوب جادو بود
چه سمی بود... کاور میگرفتی اسپل میزدی
تازه هد شات هم داشت :lol:
خدا رو شکر گذر کردیم از اون دوران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر