Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
انقد گفتین DOTA رفتم سفارش دادم و بازی کردم
والا چیزه زیاد شاخی نیست که انقد گندش میکنید
از لحاظه گرایک که 100%‌ ضعیف تر از HOTs ـه
یه مپ گنده هم داره که اگه خدایی نکرده بخوای تیم ایت کنی سه ساعتطول میکشه بیای تو لین ها کمک بدی
مانت هم که نیست شکره خدا

تنها دلیله موفقیت دوتا2 اینه که اولا اینا با وارکرفت بلیزارد سره زبون افتادن
همین الانشم ایلیدن رو میکنن ترور بلید میکنن تو پاچه ملت
بعدشم دوتا زمانی اومد که بازی معروفی تو سبک moba نبود

من زیاد دوتا بازی نکردم ولی گویا میشه پول داد و یه سری ایتم گرفت که بزنی همرو شتک کنی
این میشه یه نوع جر زنی
اونی که پول میده قوی تر از اون یکیه

بعدشم HOTs تو qm باHL يا TL ؤمين تا اسمون فرق ميكنه
تو كوییک مج همه میرن انتحاری بازی میکنن تا مثلا کیل بگیرن
یا یه مشت نوب میوفته تو هم تیمیات
ولی تو هیرو لیگ یا تیم لیگ اگه اوله بازی تو xp soaking سوتی بدی یا 2-3 تا کیل بدی بهشون تقریبا بازی رو میبازی

مهم تر از اونم اینه که باید تو هر تیم باس تانک . ساپورت . اسسین باشه نه مثله کوییک مچ که یه بازیه شخمیه

در ضمن یه پیج قبل و ببینید من گتم که بازی یکمی تکراریه
که این مسله واسه این بازی که تازه ریلیز شده عادیه
تکبیر...
بدون هیچگونه اطلاع اولیه و... اومدی dota2 رو له کردی تمام!!منطق رو هم بی خیال شدی دیگه من چی بگم موندم!:|

aloneghost746

کاربر سایت
Jul 29, 2015
15
یه مپ گنده هم داره که اگه خدایی نکرده بخوای تیم ایت کنی سه ساعتطول میکشه بیای تو لین ها کمک بدی
مانت هم که نیست شکره خدا

من زیاد دوتا بازی نکردم ولی گویا میشه پول داد و یه سری ایتم گرفت که بزنی همرو شتک کنی
این میشه یه نوع جر زنی

ولی تو هیرو لیگ یا تیم لیگ اگه اوله بازی تو xp soaking سوتی بدی یا 2-3 تا کیل بدی بهشون تقریبا بازی رو میبازی

مهم تر از اونم اینه که باید تو هر تیم باس تانک . ساپورت . اسسین باشه نه مثله کوییک مچ که یه بازیه شخمیه

What the faz?:|
این دوستمون کلا 2مچ دوتا رفته فک کنم :|
دوستان یه راه حل به من بدید این pa رو شتکش کنیم :| عملا هر گیم که پیک میشه گیم GG هست :(

jim-raynor

کاربر سایت
Jan 6, 2015
36
نام
جیمز رینور
هیرو های دوتا2 اصلا با هیرو های HOTS قابل مقایسه نیستن
همه هیرو های دوتا2 تقلید از شخصیت های وارکرفت 3 هستن
هیرو های HOTS همه شخصیت های اصل بازی های blizz هستن که کلی داستان پشتشون خوابیده و فقط یه فن بازی های بلیز می تونه خوب با hots ارتباط برقرار کنه
شما بهتره برین با دوتا2 با همون هیرو های تقلیدیش با اسم های مسخرشون حال کنید:)):))

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
هیرو های دوتا2 اصلا با هیرو های HOTS قابل مقایسه نیستن
همه هیرو های دوتا2 تقلید از شخصیت های وارکرفت 3 هستن
هیرو های HOTS همه شخصیت های اصل بازی های blizz هستن که کلی داستان پشتشون خوابیده و فقط یه فن بازی های بلیز می تونه خوب با hots ارتباط برقرار کنه
شما بهتره برین با دوتا2 با همون هیرو های تقلیدیش با اسم های مسخرشون حال کنید:)):))
دلیل جالبی آوردین و با عرض معذرت خیلی هم مسخره
گیم پلی چه ربطی به داستان بازی داره؟
مثل اینه که CoD بیاد جار بزنه بگه بتلفید از من تقلید کرده و برای من خیلی داستان پشتش خوابیده پس مال من بهتره ( اوج فن بازی رو شاهد باشید ) :|
دقت کنید، در مورد >>>>> GAME PLAY بحث میشه نه STORY

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
دلیل جالبی آوردین و با عرض معذرت خیلی هم مسخره
گیم پلی چه ربطی به داستان بازی داره؟
مثل اینه که CoD بیاد جار بزنه بگه بتلفید از من تقلید کرده و برای من خیلی داستان پشتش خوابیده پس مال من بهتره ( اوج فن بازی رو شاهد باشید ) :|
دقت کنید، در مورد >>>>> GAME PLAY بحث میشه نه STORY

بنظر من از لحاظ گیم پلی فرقشون تا حدی هست که دقیقا نشه گفت کدوم بهتره. من یه بازی صرفا فان pvp میخواستم که احساس کردم HotS انتخاب بهتری باشه به نسبت دوتا یا lol. بخاطر همین توی تبلیغات هم بلیزارد سعی کرد نشون بده بازی تا حدودی فرق داره با دوتای دیگه. اینکه مپ های مختلف با آبجکتیو های مختلف داره برام نکته مثبت بود فقط آبجکتیوها تا حدودی تکراری هستن. میتونستن یه مد تو مایه های capture the flag یا مدل های دیگه هم اضافه کنن که نمیدونم چرا نکردن.

احساس میکنم اگر بخوام lol یا dota بازی کنم باید خیلی بیشتر از HotS جدیشون بگیرم و وقت بزارم که انگیزه ای برای این کار ندارم. البته این به معنی بد بودن اونا نیست اتفاقا بازی های خیلی خوبی هستن در نوع خودشون. HotS هم هنوز خیلی کار داره. تعداد مپ ها و هیروها باید حداقل دو برابر بشه و تعداد talent ها رو هم باید سعی کنن بیشتر کنن. بازی یه خورده سادست ولی راه داره برای بهتر شدن مثلا میتونن یه mini talent اضافه کنن که برای همه هیروها (یا همه role ها) یکی باشه و توی هر level up بشه یکیش رو انتخاب کرد. شاید بازی رو جالبتر کنه اگر درست پیاده بشه. میشه به جای اضافه کردن آیتم آپگرید برای ارتقاع دادن ساختمون ها اضافه کرد و پولش هم از راه کشتن کریپ ها باشه ولی تاثیرش زیاد نباشه که بازی از اون حالت آبجکتیو محور خارج نشه.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
مانت هم که نیست شکره خدا

این میشه یه نوع جر زنی

عالی
اینا از بازی هیچی نفهمیدن الکی انتظار دارن که بازی که 2 ماه اومده 10000 تا هیرو داشته باشه
تازه همین فرق HL , qm رو من اینمه گفتم بازم نفهمیدن
همین بعضی ها که از تکراری شدن هیرو ها حرف میزنن رفتم profile شون رو چک کردم و دیدم که نیزدیک به 10 تا هیرو رو اصلا باهاش پلی نکردن و هیچ گونه بیلدی استفاده نمیکنن تو بازی
این بازی شدیدا به بیلد ها و تلنت هایی که انتخاب میکنی وابسطه است و حتی ترتیب استفاده از spell ها هم مهمه بعضی از hero ها مثله kael thas شدیدا به یه تلنت وابسطه هستن که معروف هستن اون تلنت ها

- - -ویرایش - - -

در ضمن بلیزارد 10000 بار اعلام کرد که این بازی hero brawler هست نه moba که مردم تو فکرشونه (LOL,dota2 ) و Dustin browder که dveloper اصلی بازی sc , sc2 هست و الانم توی تیم hots و بالانس هست گفت که ما تمام تمرکزمون رو گذاشتیم که بازی رو تیم فایت طراحی بشه و pvp قوی داشته باشه و match ها بیشتر از 20 min طول نکشه
فراموش نکنید این یه mod برای بازی starcraft 2 بود که چون طرفدار زیادی پیدا کرد تبدیل به بازی جداگانه شد که هنوز هم mod های زیادی توی Arcade بازی Sc2 مثله این بازی هست مثله aeon of the storm

پس این بازی اصن تو سبک دوتا و LOL نیست که بخواد مقایسه بشه با اونا اگه بیایم pvp wow رو مقایسه کنیم نزدیک تره تا اون 2 بازی !! مقایسه کاملا اشتباه هست چون سبکا متفاوته

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
من این بازی رو به تازگی دانلود کردم ، وقتی میخوام وارد match بشم پایین صفحه مینویسه please wait و وقتی نشانگر ماوس رو میبرم روش نوشته Not available while initializing game mode ظاهر میشه .
کسی میدونه این مشکل رو چطوری میشه رفع کرد ؟

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
عالی
اینا از بازی هیچی نفهمیدن الکی انتظار دارن که بازی که 2 ماه اومده 10000 تا هیرو داشته باشه
تازه همین فرق HL , qm رو من اینمه گفتم بازم نفهمیدن
همین بعضی ها که از تکراری شدن هیرو ها حرف میزنن رفتم profile شون رو چک کردم و دیدم که نیزدیک به 10 تا هیرو رو اصلا باهاش پلی نکردن و هیچ گونه بیلدی استفاده نمیکنن تو بازی
این بازی شدیدا به بیلد ها و تلنت هایی که انتخاب میکنی وابسطه است و حتی ترتیب استفاده از spell ها هم مهمه بعضی از hero ها مثله kael thas شدیدا به یه تلنت وابسطه هستن که معروف هستن اون تلنت ها

- - -ویرایش - - -

در ضمن بلیزارد 10000 بار اعلام کرد که این بازی hero brawler هست نه moba که مردم تو فکرشونه (LOL,dota2 ) و Dustin browder که dveloper اصلی بازی sc , sc2 هست و الانم توی تیم hots و بالانس هست گفت که ما تمام تمرکزمون رو گذاشتیم که بازی رو تیم فایت طراحی بشه و pvp قوی داشته باشه و match ها بیشتر از 20 min طول نکشه
فراموش نکنید این یه mod برای بازی starcraft 2 بود که چون طرفدار زیادی پیدا کرد تبدیل به بازی جداگانه شد که هنوز هم mod های زیادی توی Arcade بازی Sc2 مثله این بازی هست مثله aeon of the storm

پس این بازی اصن تو سبک دوتا و LOL نیست که بخواد مقایسه بشه با اونا اگه بیایم pvp wow رو مقایسه کنیم نزدیک تره تا اون 2 بازی !! مقایسه کاملا اشتباه هست چون سبکا متفاوته
یکی پرسید بازی چطور هست یکی جواب داد تعداد هیرو ها کم هست و تکراری میشه بازی بعد شما اول کوبیدیش بند دوم حرف خود طرف رو گفتی + بازی تازه امده، خوب برادر من می خوای طرف چی بگه ؟ بگه چهار سال دیگه بیا سوالت رو بپرس؟ بازی رو با شرایط الان نقد کرده...
یکی دیگه امد dota 2 رو با Hots مقایسه کرد و ایراد های خنده داری گرفت نقشه خیلی بزرگ هست! Tp پس به چه درد میخوره؟ میشه با پول قویتر شد! این که اصلا وجود نداره، شما میای به همچین پستی میگی عالی داری سطح اگاهیت و فن بازیت رو نشون میدی خوب!
بعد میگی این دوتا اصلا شبیه هم نیستن نباید مقایسه بشن، قبول، اما وقتی میای به همچین پست مقایسه ای، عالی میگی نمی تونی به بقیه بگی مقایسه نکنن!
میگی استفاده از بیلد و اسپل ها تو این بازی خیلی مهمه انگار که تو dota اینا اصلا مهم نیست! الان ترتیب استفاده اسپل ها تو dota مهم نیست بنظرت؟ جدی؟
این که تو dota نوب زیاد هست درسته اما تقصیر بازی که نیست نوب ها هرجور که می خوان بازی میکنن و فید میدن، اما این که برخورد سنگینی نمی کنه باهاشون رو میشه ایراد گرفت.

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
یه سوال فنی دوستان
اگه بخوایم hots رو بدیم به یکی دیگه باس ازش بک اپ بگیریم ؟
یا همینجوری محتویات گیم رو کپی کنیم تو فلش حل میشه؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
یکی پرسید بازی چطور هست یکی جواب داد تعداد هیرو ها کم هست و تکراری میشه بازی بعد شما اول کوبیدیش بند دوم حرف خود طرف رو گفتی + بازی تازه امده، خوب برادر من می خوای طرف چی بگه ؟ بگه چهار سال دیگه بیا سوالت رو بپرس؟ بازی رو با شرایط الان نقد کرده...
یکی دیگه امد dota 2 رو با Hots مقایسه کرد و ایراد های خنده داری گرفت نقشه خیلی بزرگ هست! Tp پس به چه درد میخوره؟ میشه با پول قویتر شد! این که اصلا وجود نداره، شما میای به همچین پستی میگی عالی داری سطح اگاهیت و فن بازیت رو نشون میدی خوب!
بعد میگی این دوتا اصلا شبیه هم نیستن نباید مقایسه بشن، قبول، اما وقتی میای به همچین پست مقایسه ای، عالی میگی نمی تونی به بقیه بگی مقایسه نکنن!
میگی استفاده از بیلد و اسپل ها تو این بازی خیلی مهمه انگار که تو dota اینا اصلا مهم نیست! الان ترتیب استفاده اسپل ها تو dota مهم نیست بنظرت؟ جدی؟
این که تو dota نوب زیاد هست درسته اما تقصیر بازی که نیست نوب ها هرجور که می خوان بازی میکنن و فید میدن، اما این که برخورد سنگینی نمی کنه باهاشون رو میشه ایراد گرفت.
شما ها که میان اینجا که معلومه اصلا فن دوتا نیستید ...
در ضمن من نگفتم ترتیب استفاده از اسپل ها و ... تو دوتا مهم نیست اینو گفتم به جواب دوستانیکه هیچی از این بازی نفهمیدن و میگن بازی خیلی سادست و فانه ...
انگار هرکی ندونه تو 2 روز تونستن رنک 1 بیارن که این حرفو میزنن ....
در ضمن دیگه بحث درباره دوتا رو تو این تاپیک جمع کنید اطفا برید تو تاپیک خودتون

- - -ویرایش - - -

من این بازی رو به تازگی دانلود کردم ، وقتی میخوام وارد match بشم پایین صفحه مینویسه please wait و وقتی نشانگر ماوس رو میبرم روش نوشته Not available while initializing game mode ظاهر میشه .
کسی میدونه این مشکل رو چطوری میشه رفع کرد ؟
داره مپ هارو دانلود میکنه یه 10 دیقه اینا وایسی درست میشه

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
تو همه هیرو هارو unlcok کردی ؟؟ که میگی کمه ؟ hero league تونستی rank 1 بیاری که میگی تکراری ؟؟
بعد انتظار داری بازی که دو ماه اومده بیاد همون اول 2000 تا هیرو بده بیرون ؟
خب معلومه که این مشکلات باید وجود داشته باشه
یه لیستی از هیرو هایی که قراره بیاد بیرون هست و گفته شده تمام کاراکتر های کمپانی بلیزارد میان تو بازی . این یعنی بیشتر از 400,500 تا هیرو
حنما واسه هر کدومم میخوان ۱ گیگ update بدن . والا بعد ۲ هفته اومدم یکم بازی کنم دیدم ۵ گیگ update اومده زدم بازی رو unistall کردم :))

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
حنما واسه هر کدومم میخوان ۱ گیگ update بدن . والا بعد ۲ هفته اومدم یکم بازی کنم دیدم ۵ گیگ update اومده زدم بازی رو unistall کردم :))
بازی پوشه من کلا 6 گیگ هست !! 5 گیگ از کجا آوردی ؟!!! بعد آپدیت های این بازی برای بالانس هست
والا من که تا وقتی دوتا تو سیستمم نصب بود همش هی آپدیت داشت !!! مثه تنور نونوایی پشت سر هم آپدیت :))
شما هم موفق باشی

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
شما ها که میان اینجا که معلومه اصلا فن دوتا نیستید ...
در ضمن من نگفتم ترتیب استفاده از اسپل ها و ... تو دوتا مهم نیست اینو گفتم به جواب دوستانیکه هیچی از این بازی نفهمیدن و میگن بازی خیلی سادست و فانه ...
انگار هرکی ندونه تو 2 روز تونستن رنک 1 بیارن که این حرفو میزنن ....
در ضمن دیگه بحث درباره دوتا رو تو این تاپیک جمع کنید اطفا برید تو تاپیک خودتون
من فنش هستم اما طرفداری الکی نمیکنم و نگفتم Hots بازی ساده ای هست که راحت بهترین شد توش چون درست نیست، اما شما هرکی رو که نظر منفی داره داری میکوبی حتی وقتی راست میگه...
شرایط اینترنت این مملکت رو که میدونی چجوری هست؟ یکی قبل امتحان کردن بازی پرسید بازی چه جوری هست؟ یکی جواب میده تعداد هیرو هاش کم هست، تکراری میشه. حتی خودت هم قبول داری تعداد هیرو ها کم هست اما میگی بازی تازه امده خوب قبول اما چرا اون بدبخت رو میکوبی اخه؟
خیلی ها اینجا صادقانه میگن بازی بعد یک مدت براشون تکراری شده خوب این نکته منفی حساب میشه دیگه قبول داری که؟ یکی از دلایل رو یکی خیلی خوب گفته:
تا زمانی که ایتم نیاد واسه این بازی وضع از این هم بدتر میشه!!خوده بازی هیرو ها و گیم پلی همه و همه تو یه سطح خوبی قرار دارن ولی وقتی بی هدف به کریپ ها حمله کنی و نه گلدی بدست بیاری واسه پیشرفت و.... بازی بدجور کسل کنند میشه!!! الا تنها کاری که تو بازی می کنند میان چنتا لول به کریپ ها می زنند یا به هیروی رقیب تا لول اپ می شن سریع 5 نغری می رن واسه تموم کردن بازی!!!blizzard با این همه تجربه تو بازی wow و diablo که کلی ایتم و... می مرد یه چند ماه وقت بزاره ایتم درست کنه؟؟ یا هیرو هارو از پولی در بیاره و همه لول یکسان باشه؟؟ تو یه بازی از یه هیرو 2تا رهست رسما.......
این که بلیزارد میگه این بازی فلان سبکه خیلی مهم نیست بلیزارد این تغییرات رو داد تا بازی جذابی برای بازیکن ها باشه اما این تغییرات باعث تکراری شدن بازی شده و از جذابیتش کم کرده.
بزرگ ترین نکته قوت بازی طراحی و خود هیرو های بازی هست این که ادم با خود ارتاس بازی کنه حس خیلی خوبی برای منی که هم بازیش کردم هم کتاب هارو خوندم داره این بازی میتونست خیلی بهتر باشه اما با این شرایط، تکراری میشه بعد مدتی، من حرفم اینه این بازی می تونست خیلی بهتر باشه. همین.

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
این که بلیزارد میگه این بازی فلان سبکه خیلی مهم نیست بلیزارد این تغییرات رو داد تا بازی جذابی برای بازیکن ها باشه اما این تغییرات باعث تکراری شدن بازی شده و از جذابیتش کم کرده.

چیزی که باعث تکرارش شدن بازی شده تنوع نداشتن آبجکتیو های مپ ها و کلا کم بودن تعداد مپ ها و هیروها و talent هاست نه نبود سیستم آیتم یا پول. اصلا و ابدا نباید آیتم تو سبک dota یا lol اضافه کنن بازی کلا از راه اصلیش میاد بیرون. اتفاقا همین تغییراتش باعث شد بازی برای شخص من جذابتر بشه اگر آیتم به سبک دوتا بازی دیگه داشت من بازی نمیکردم.

ما که هم dota داریم هم lol رو داریم و هردوشون هم عالین چرا باید یه بازی سومی هم بخوایم که مشابه اون دوتای دیگه باشه ؟

من حرفم اینه این بازی می تونست خیلی بهتر باشه. همین.

دقیقا میتونه خیلی بهتر باشه ولی نه با کپی کردن بازی های دیگه.

ویرایش: منظورم از تنوع نداشتن آبجکتیو ها اینه که مثلا الان توی اون مپ mines که میریم اسکلت جمع میکتیم با اون مپ gardens که گیاه ها رو جمع میکنیم و حتی اون مپی که سکه برای دزد دریایه جمع میکنیم همه آبجکتیوشون یکیه. باید سعی کنن مدهای دیگه هم بزارن.

الا تنها کاری که تو بازی می کنند میان چنتا لول به کریپ ها می زنند یا به هیروی رقیب تا لول اپ می شن سریع 5 نغری می رن واسه تموم کردن بازی!!

این دوستمون هم دیگه خیلی بی انصافی کرده. کل بازی روی آبجکتیوها میچرخه چون خیلی قوی هستن. اگر یه تیم ول کنه آبجکتیو رو اونیکی قشنگ عین بولدوزر از روش رد میشه. اگر جفت تیمها برن دنبال آبجکتیو اون موقعست که بازی تازه هیجانی میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر