Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
حتما خیلی خوش شانسی!
ربطی به گرافیک نداره. چه روی extreme و رزولوشن 2k باشه چه روی low بازم لگ میزنه!
بعضی وقتا هر 10 هیرو داخل فایت هستن لگ نمیزنه ولی بعضی وقتا هم هستش که واسه خودت تنها تو مپ میچرخی و کسی نیست باز لگ میزنه!:|
آخه من با دوتا شرکت اینترنت مختلف تست کردم هر دوتاش بدون لگ هست :d
نمیدونم والا چه حکمتیه

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
اره .ولی dota بهتره .بازیش قشنگه ولی برا یه مدت .چون هیروهاش کمه بد از یه مدت دلتو می زنه
تو همه هیرو هارو unlcok کردی ؟؟ که میگی کمه ؟ hero league تونستی rank 1 بیاری که میگی تکراری ؟؟
بعد انتظار داری بازی که دو ماه اومده بیاد همون اول 2000 تا هیرو بده بیرون ؟
خب معلومه که این مشکلات باید وجود داشته باشه
یه لیستی از هیرو هایی که قراره بیاد بیرون هست و گفته شده تمام کاراکتر های کمپانی بلیزارد میان تو بازی . این یعنی بیشتر از 400,500 تا هیرو

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
تو همه هیرو هارو unlcok کردی ؟؟ که میگی کمه ؟ hero league تونستی rank 1 بیاری که میگی تکراری ؟؟
بعد انتظار داری بازی که دو ماه اومده بیاد همون اول 2000 تا هیرو بده بیرون ؟
خب معلومه که این مشکلات باید وجود داشته باشه
یه لیستی از هیرو هایی که قراره بیاد بیرون هست و گفته شده تمام کاراکتر های کمپانی بلیزارد میان تو بازی . این یعنی بیشتر از 400,500 تا هیرو
همه ی هیرو ها رو unlock نکردم ولی با همه بازی کردم و هیچ احتیاجی به انلاک کردنشون هم نیست چون ادمو برا گرفتنشون جذب نمی کنه.من هم شرایط فعلی رو برا دوستمون گفتنم نیومدم بازی رو نقد کنم که .
بعدش هم hero league چه ربطی به بازی داره اخه؟؟؟؟>>برا من که این چیزا مهم نیست چون من قشنگ بودن بازی رو در چیزه دیگه ای میدونم .حالا اگه تو hero league و ازاد کردن همه هیرو ها رو قشنگی یه بازی می دونی اون یه بحثه دیگست.
در ضمن خیلی مشتاقم اون لیسته رو ببینم ......

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
دیدم چند نفر دیگم گفتن ، و باید بگم بله برای منم تکراری شده !
من از روز اول بودم (Pre-Alpha) و بازی می کردم.خیلی هم خوشم آمد و خوب بود ولی نمی دونم چرا بعد از مدتی تکراری میشه و انگیزه ای برای بازی کردن نداری.
البته دیگه تازگیا نزدم (بعد Open Beta) ولی بازم چیزی که هست به نظرم تکراریه.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
تا زمانی که ایتم نیاد واسه این بازی وضع از این هم بدتر میشه!!خوده بازی هیرو ها و گیم پلی همه و همه تو یه سطح خوبی قرار دارن ولی وقتی بی هدف به کریپ ها حمله کنی و نه گلدی بدست بیاری واسه پیشرفت و.... بازی بدجور کسل کنند میشه!!! الا تنها کاری که تو بازی می کنند میان چنتا لول به کریپ ها می زنند یا به هیروی رقیب تا لول اپ می شن سریع 5 نغری می رن واسه تموم کردن بازی!!!blizzard با این همه تجربه تو بازی wow و diablo که کلی ایتم و... می مرد یه چند ماه وقت بزاره ایتم درست کنه؟؟ یا هیرو هارو از پولی در بیاره و همه لول یکسان باشه؟؟ تو یه بازی از یه هیرو 2تا رهست رسما.......

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
تا زمانی که ایتم نیاد واسه این بازی وضع از این هم بدتر میشه!!خوده بازی هیرو ها و گیم پلی همه و همه تو یه سطح خوبی قرار دارن ولی وقتی بی هدف به کریپ ها حمله کنی و نه گلدی بدست بیاری واسه پیشرفت و.... بازی بدجور کسل کنند میشه!!! الا تنها کاری که تو بازی می کنند میان چنتا لول به کریپ ها می زنند یا به هیروی رقیب تا لول اپ می شن سریع 5 نغری می رن واسه تموم کردن بازی!!!blizzard با این همه تجربه تو بازی wow و diablo که کلی ایتم و... می مرد یه چند ماه وقت بزاره ایتم درست کنه؟؟ یا هیرو هارو از پولی در بیاره و همه لول یکسان باشه؟؟ تو یه بازی از یه هیرو 2تا رهست رسما.......
به نظر میرسه این کارو کردن تا با LoL و Dota 2 مقایسه نشن ، در حقیقت بلیز هرچقدرم که سعیشو می کرد نمی تونست با همون روتین همشگیه کشتن یونیت - گلد - آیتم ، موفق بشه.
چون در حال حاضر لول و دوتا 2 اینقدر پلیر دارن و اینقدرم هر روز بهشون اضافه میشه که در نهایت جایی برای یک رقیب سوم قدر و بزرگ نمی مونه ، همین الانشم اسمایت و اینطور بازی ها با تغییر زاویه دوربین و بعضی کارای دیگه هم نتونستن به موفقیت لول و دوتا 2 برسن.
پس مجبور بودن خودشونو جدا کنن از این روتین ، تا سر زبونا بیوفتن و موفق بشن که تا حدودی هم شدن ، ولی در نهایت راهو اشتباه رفتن.دقیق نمی دونم باید چه فرمولی رو اجرا می کردن تا موفق می شدن ولی به هر حال مطمین باش اگر گلد و آیتم توی بازی بود ، الان پلیرهاش حتی کمترم بود !

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
همه ی هیرو ها رو unlock نکردم ولی با همه بازی کردم و هیچ احتیاجی به انلاک کردنشون هم نیست چون ادمو برا گرفتنشون جذب نمی کنه.من هم شرایط فعلی رو برا دوستمون گفتنم نیومدم بازی رو نقد کنم که .
بعدش هم hero league چه ربطی به بازی داره اخه؟؟؟؟>>برا من که این چیزا مهم نیست چون من قشنگ بودن بازی رو در چیزه دیگه ای میدونم .حالا اگه تو hero league و ازاد کردن همه هیرو ها رو قشنگی یه بازی می دونی اون یه بحثه دیگست.
در ضمن خیلی مشتاقم اون لیسته رو ببینم ......
اولا بازی کردن توی hero league خیییییلی تفاوت داره توی qm که خر تو خره و هیرو ها بالانس pick نمیشن این خودش از جذابیت بازی کم میکنه دوما qm پر از noooooooooobe که از دوتا و لول پاشدن اومدن هیچی از بازی نمیفهمن
سوم هم هر هیرو واس خودش 1 یا 2 و بعضی ها 3 تا build مختلف داره که اگه رعایت نکنی اصلا نمیتونی پلی کنی
چهارم هم یه بار نظرت رو دادی که بازی بدرد نخوره دیگه دلیلی نداره که هیرکی میاد میپرسه بازی چطوره تو میای میگی تکراریه بدرد نخوره .
خب تکراریه چرا میای تاپیک رو نگاه میکنی اصلا وقت گران بهاتو تلف میکنی

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
اولا بازی کردن توی hero league خیییییلی تفاوت داره توی qm که خر تو خره و هیرو ها بالانس pick نمیشن این خودش از جذابیت بازی کم میکنه دوما qm پر از noooooooooobe که از دوتا و لول پاشدن اومدن هیچی از بازی نمیفهمن
سوم هم هر هیرو واس خودش 1 یا 2 و بعضی ها 3 تا build مختلف داره که اگه رعایت نکنی اصلا نمیتونی پلی کنی
چهارم هم یه بار نظرت رو دادی که بازی بدرد نخوره دیگه دلیلی نداره که هیرکی میاد میپرسه بازی چطوره تو میای میگی تکراریه بدرد نخوره .
خب تکراریه چرا میای تاپیک رو نگاه میکنی اصلا وقت گران بهاتو تلف میکنی
دادا فن بازی تا یه حد دیگه ،خودت هم فکر کنم نفهمیدی چی گفتی :...: من چی می گم شما چی می گی ؟!!
من حرفی دیگه ندارم.چون اصلا این بحثا به جایی نمی رسه

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بزگرترین ضعف بازی همون نبود ایتمه این باعث میشه یه بچه 5 ساله بتونه همونجوری بازی کنه که یه 20 ساله بازی میکنه تنها حرکت بازی پوش دادن لاینه.
کلا رقابت کردن با غولی مثل DOTA خیلی سخته و کم پیش میاد که کسی با وجود اون وقتش سر این بازی بزاره ، بازی خوبه واسه فان بیای یه دست بزنی اما به قول یه دوستی DOTA خودش یه سبک و روش و فلسفه زندگانیه :x

اونم دست فان هم جدیدا انقدر لگه که ادم نره بهتره :d

woooo

کاربر سایت
Jun 15, 2014
63
دوستان چند روزه شدید پینگم میاد پایین داخل بازی پینگم در تست ها زیر 200 هست pingtest.net نمیدونم مشکل از کجاست منتظر کمکهای گرم دوستان @};-@};-@};-ممکن بخاطر این اپدیت اخری باشه؟

آخرین ویرایش:

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,108
نام
سالار
انقد گفتین DOTA رفتم سفارش دادم و بازی کردم
والا چیزه زیاد شاخی نیست که انقد گندش میکنید
از لحاظه گرایک که 100%‌ ضعیف تر از HOTs ـه
یه مپ گنده هم داره که اگه خدایی نکرده بخوای تیم ایت کنی سه ساعتطول میکشه بیای تو لین ها کمک بدی
مانت هم که نیست شکره خدا

تنها دلیله موفقیت دوتا2 اینه که اولا اینا با وارکرفت بلیزارد سره زبون افتادن
همین الانشم ایلیدن رو میکنن ترور بلید میکنن تو پاچه ملت
بعدشم دوتا زمانی اومد که بازی معروفی تو سبک moba نبود

من زیاد دوتا بازی نکردم ولی گویا میشه پول داد و یه سری ایتم گرفت که بزنی همرو شتک کنی
این میشه یه نوع جر زنی
اونی که پول میده قوی تر از اون یکیه

بعدشم HOTs تو qm باHL يا TL ؤمين تا اسمون فرق ميكنه
تو كوییک مج همه میرن انتحاری بازی میکنن تا مثلا کیل بگیرن
یا یه مشت نوب میوفته تو هم تیمیات
ولی تو هیرو لیگ یا تیم لیگ اگه اوله بازی تو xp soaking سوتی بدی یا 2-3 تا کیل بدی بهشون تقریبا بازی رو میبازی

مهم تر از اونم اینه که باید تو هر تیم باس تانک . ساپورت . اسسین باشه نه مثله کوییک مچ که یه بازیه شخمیه

در ضمن یه پیج قبل و ببینید من گتم که بازی یکمی تکراریه
که این مسله واسه این بازی که تازه ریلیز شده عادیه

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
انقد گفتین DOTA رفتم سفارش دادم و بازی کردم
والا چیزه زیاد شاخی نیست که انقد گندش میکنید
از لحاظه گرایک که 100%‌ ضعیف تر از HOTs ـه
یه مپ گنده هم داره که اگه خدایی نکرده بخوای تیم ایت کنی سه ساعتطول میکشه بیای تو لین ها کمک بدی

مانت هم که نیست شکره خدا

تنها دلیله موفقیت دوتا2 اینه که اولا اینا با وارکرفت بلیزارد سره زبون افتادن
همین الانشم ایلیدن رو میکنن ترور بلید میکنن تو پاچه ملت
بعدشم دوتا زمانی اومد که بازی معروفی تو سبک moba نبود

من زیاد دوتا بازی نکردم ولی گویا میشه پول داد و یه سری ایتم گرفت که بزنی همرو شتک کنی
این میشه یه نوع جر زنی
اونی که پول میده قوی تر از اون یکیه

بعدشم HOTs تو qm باHL يا TL ؤمين تا اسمون فرق ميكنه
تو كوییک مج همه میرن انتحاری بازی میکنن تا مثلا کیل بگیرن
یا یه مشت نوب میوفته تو هم تیمیات
ولی تو هیرو لیگ یا تیم لیگ اگه اوله بازی تو xp soaking سوتی بدی یا 2-3 تا کیل بدی بهشون تقریبا بازی رو میبازی

مهم تر از اونم اینه که باید تو هر تیم باس تانک . ساپورت . اسسین باشه نه مثله کوییک مچ که یه بازیه شخمیه

در ضمن یه پیج قبل و ببینید من گتم که بازی یکمی تکراریه
که این مسله واسه این بازی که تازه ریلیز شده عادیه
What are you talking about ? :D
اولا که از نظر گرافیک من که چشمام دوتا2 رو زیاد تر میبینه:d
دوما tp رو گذاشتن برا این موقع ها :d
سوما دوتا2 بر خلاف بازی های f2p دیگه کاملا مجانیه اون ایتما که شما دیدی فقط ظاهر هیرو هارو عوض میکنه همینو و بس :d
دیگه حرفی ندارم :d;;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر