Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
قابل توجه برهان :D

اما منتقد IGN حالش خیلی بد بود چون خیلی جالبه که به همه چیز بازی بالا 6 امتیاز داده و به گیم پلی 2 داده

The Good

Gameplay is fun for the most part

:D

ولی این تو ذوق میزنه !!

The Bads

confusing story

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
قابل توجه برهان :D

The Good

Gameplay is fun for the most part

:D

ولی این تو ذوق میزنه !!

The Bads

confusing story
خوب این الان برای GS هست یا IGN؟ چون من برای IGN رو خوندم و کلا گیم پلی بازی رو زیر سوال برده بود:D اگه می خوای لینکش رو بهت بدم

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب این الان برای GS هست یا IGN؟ چون من برای IGN رو خوندم و کلا گیم پلی بازی رو زیر سوال برده بود:D اگه می خوای لینکش رو بهت بدم

نه دیگه :D این مال گیم اسپات بود. :D مثل اینکه برادر IGNی یه ذره خوشحال بوده :D

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من از چهارم دبستان هری پاتر می خوندم تا حالا که چهارم دبیرستانم(پیش) هر فیلمش رو هم 1000000 بار دیدم اگه تمام بازی ها وفیلما رو کپی کردم این یکی رو تمامش البته به جز بازی ها رو اصل خریدم کتاب 6 رو یه بار انگلیسی و یه بار فارسی خوندم کتاب 7 رو هم دو بار فارسی و 2 دوبار انگلیسی (سانسوراشو پیدا کردم =))=))) در هر صورت با هری پاتر زندگی کردم وکلی خاطره دارم بازی رو می خرم و بازی میکنم ولی اعتراف می کنم در تمام این سال ها یا بازی نباید ساخته میشد یا یه چیزی در خور شاءنش باید می ساختند البته این که گیم اسپات گفته داستان گیج کنندست برای اونایی که بازی می کنند و اکثرا کتاب ها رو خوندند گیج کننده نیست

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه دیگه :biggrin1: این مال گیم اسپات بود. :biggrin1: مثل اینکه برادر IGNی یه ذره خوشحال بوده :biggrin1:

آهان آخه دیدم جمله من که مربوط به IGN بود رو نقل قول کردی و بعد گفتم نکنه این رو از تو نقد GS آوردی. در کل موافقم که بازی خوبی از آب در نیومده اما دیگه عمرا از بازی SAW II کمتر نیست که IGN بهش 2 داده و بین 5-7 براش مناسبه:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
حکم IGN که از حلالیت خون گذشته ... واجب شده ترور نویسندش !:d در هر حال اگه این سری بازی "0" هم بگیره بازم برای من جذابه .

کتاب 7 را میخوانیم !:d

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
الان خود کتاب هری پاتر چی داره؟:D من هر هفت ـاش رو خوندم دوران جاهلیت ، ولی الان فکر خوندنش هم نمی کنم.هری پاتر فقط در حد Fun ـه ، نه دیگه زندگیُ اینا.بازی هاش و فیلم هاش هم تماما مزخرف اند.

پ.ن:من یادگارانُ چهار بار خوندما ، ولی باز نظرم همینه:D.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
الان خود کتاب هری پاتر چی داره؟:D من هر هفت ـاش رو خوندم دوران جاهلیت ، ولی الان فکر خوندنش هم نمی کنم.هری پاتر فقط در حد Fun ـه ، نه دیگه زندگیُ اینا.بازی هاش و فیلم هاش هم تماما مزخرف اند.

پ.ن:من یادگارانُ چهار بار خوندما ، ولی باز نظرم همینه:D.

cool story bro

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آهان آخه دیدم جمله من که مربوط به IGN بود رو نقل قول کردی و بعد گفتم نکنه این رو از تو نقد GS آوردی. در کل موافقم که بازی خوبی از آب در نیومده اما دیگه عمرا از بازی SAW II کمتر نیست که IGN بهش 2 داده و بین 5-7 براش مناسبه:D
پروردگارا این سپاه بزرگ برهان رو از ما نگیر:D
هی داره برهان و علت میاره تا بگه این اون نیست:D

ببینم به جایی میرسونی که COD رو هم به زیر بکشی:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
کلا سری کتاب های هری پاتر با اون پایان بندی فوق العاده Teen و حال بهم زن رفت زیر سوال!
به شدت از این که برای خوندنش حتی وقت گذاشتم پشیمونم.بازیاشم که جای خود دارن تو مضخرف بودن!
خدا رو شکر هالیوود حداقل میدونه داره چیکار میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر