Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به به این هری پاتر عجس شاهکاری شده ها!!!:d
لااقل اون نسخه Lego یه دو تا نکته مثبت داشت این که دیگه هیچی نداره.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته دوستانی که فقط عادت دارن نمره ها رو نگاه کنند و تو خود نقدها نرند ممکنه این امتیازها خیلی بد بیاد اما منتقد IGN حالش خیلی بد بود چون خیلی جالبه که به همه چیز بازی بالا 6 امتیاز داده و به گیم پلی 2 داده بعد امتیاز نهایی هم شده 2. حالا چطوری این طوری شده دیگه نمیدونم:D در بقیه نقدها هم نظر منتقدها تقریبا همین بوده و البته به نظر من عادلانه ترین امتیاز رو با چیزهایی که دیدم و خوندم Gameinformer و Gametrailers دادن. جالبه بدونید تو اکثر سایت ها هم میانگین بازی از دید کاربران نزدیک به 8 هست

در آخر هم بگم در این که بازی بد از آب در اومده شکی نیست و لطمه اصلی رو این جور که میگن از گیم پلیش خورده که من خودم به شخصه فکر می کردم با اکشن شدن کمی بهتر از قبل شده اما مثل این که همه چی خراب شد. در مجموع هنوز تصمیم نگرفتم که بخرم یا نه چون بعد از نقد IGN دوباره مصمم شدم که بگیرم به این دلیل که فهمیدم نقدر ما حالش خراب بوده زمان بازی:D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
البته دوستانی که فقط عادت دارن نمره ها رو نگاه کنند و تو خود نقدها نرند ممکنه این امتیازها خیلی بد بیاد اما منتقد IGN حالش خیلی بد بود چون خیلی جالبه که به همه چیز بازی بالا 6 امتیاز داده و به گیم پلی 2 داده بعد امتیاز نهایی هم شده 2. حالا چطوری این طوری شده دیگه نمیدونم:D در بقیه نقدها هم نظر منتقدها تقریبا همین بوده و البته به نظر من عادلانه ترین امتیاز رو با چیزهایی که دیدم و خوندم Gameinformer و Gametrailers دادن. جالبه بدونید تو اکثر سایت ها هم میانگین بازی از دید کاربران نزدیک به 8 هست

در آخر هم بگم در این که بازی بد از آب در اومده شکی نیست و لطمه اصلی رو این جور که میگن از گیم پلیش خورده که من خودم به شخصه فکر می کردم با اکشن شدن کمی بهتر از قبل شده اما مثل این که همه چی خراب شد. در مجموع هنوز تصمیم نگرفتم که بخرم یا نه چون بعد از نقد IGN دوباره مصمم شدم که بگیرم به این دلیل که فهمیدم نقدر ما حالش خراب بوده زمان بازی:D

برهان تو شک بودی بخریش؟! :D استغفرالله ! :D

من یکی که اصلا به نمره هاش کاری ندارم در هر حالت بازیش میکنم! :D

ولی یاد هری پاتر 1 و 2 بخیر... مخصوصا دوئل های 2 خیلی باحال بود.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

2 اون قسمتی که باید میرفتی تو تالار Slithreen ( درست نوشتم ؟ :D) خیلی باحال بود :D من رو هی این اسنیپ میدید :D آخر با یه بدبختی ردش کردم :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
البته دوستانی که فقط عادت دارن نمره ها رو نگاه کنند و تو خود نقدها نرند ممکنه این امتیازها خیلی بد بیاد اما منتقد IGN حالش خیلی بد بود چون خیلی جالبه که به همه چیز بازی بالا 6 امتیاز داده و به گیم پلی 2 داده بعد امتیاز نهایی هم شده 2.
امتیاز نهایی که IGN میده میانگین نمرات هر قسمت نیست:D اون نمره بازی به صورت کلی است و تقریبا هیچ ربطی به ریز نمرات داده شده نداره.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
ببندید !:| توهین به هری ؟!:|:d باید طرفدار کتابهاش باشی تا بفهمی چی میگم !:| مثلا شماره 4 که رسما داغون بود برای من عالی بود یا شماره 5 تا آخر بازی رو کشیدم بیرون!:d در حد گاو3 به من هری حال میده حتی با بدترین نمره !

برهان بیا بقلم ، این Casual ـها رو ول کن:d!

مورد دارم انگار:|:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

من نسخه اورجینال رو میگما:D برای PS3:D وگرنه برای 360 که شک و اینا نمی خواد دیگه:D 3 تومان میدی میگیری. من که عاشق هری یک بودم. اون قسمت آخرش که معماها رو باید حل می کردی عالی بود. از فلوت زدن تا شطرنج بازی کردن و دنبال اسنیچ(فارسیش یادم نمیاد:D) گشتن. کلا خیلی خاطره دارم.

امتیاز نهایی که IGN میده میانگین نمرات هر قسمت نیست:D اون نمره بازی به صورت کلی است و تقریبا هیچ ربطی به ریز نمرات داده شده نداره.
مگه من جایی نوشتم که میانگین هست؟ این رو که خودم میدونم. منظورم این هست که من هیچ منطقی نمی تونم درک کنم چطوری این طوری شده:D ولی انصافا خداییش هر جوری نگاه بکنیم این بازی یعنی از بازی SAW هم کمتر هست؟ من که بعید میدونم.

ببندید !:| توهین به هری ؟!:|:d باید طرفدار کتابهاش باشی تا بفهمی چی میگم !:| مثلا شماره 4 که رسما داغون بود برای من عالی بود یا شماره 5 تا آخر بازی رو کشیدم بیرون!:d در حد گاو3 به من هری حال میده حتی با بدترین نمره !

برهان بیا بقلم ، این Casual ـها رو ول کن:d!

مورد دارم انگار:|:d
واقعا علی تو فقط تو این مواقع می تونی من رو درک کنی:D شماره 4 هم خیلی داغون نبود. انصافا به خاطر پتانسیل بالای اون قسمت خوب شده بود اما در حد انتظارات نبود. دقیقا مثل همین نسخه. خلاصه که منتقد IGN حالش بد بوده و هست:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
واقعا علی تو فقط تو این مواقع می تونی من رو درک کنی:biggrin1: شماره 4 هم خیلی داغون نبود. انصافا به خاطر پتانسیل بالای اون قسمت خوب شده بود اما در حد انتظارات نبود. دقیقا مثل همین نسخه. خلاصه که منتقد IGN حالش بد بوده و هست:biggrin1:
قربون عمو :d نه من که نمیگم ، اتفاقا برای من همه نسخه هاش عالی بود حتی شماره 3 ! اون "داغون" نظر دوستام بود که میگفتن (منم با یک فیلیپینی پاسخ میدادم :d)ولی من واقعا حال کردم با همه شماره ها غیر اون جام کوئیدیچ که نفهمیدم چی بود:dاگه طرفدار کتابهای هری باشی بازیهاش همگی بهت میچسبن :d یادش بخیر اون مرحله ای که اژدها دنبالمون میکرد چقدر بهم حال داد یا دوئل آخر 4 با ولدمورت.

1 بار دیگه جرات دارین به هری تیکه بندازین تابدم همتون رو از دم بن کنند:d!
1 سال کتاب 7 رو گرفتم هنوز دست و دلم نمیره بخونمش ! :d میخوام همزمان با اکران قسمت اول و دوم بخونم !:d

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
Gamespot امتیاز 5 داد .
The Bad
bad_voice_acting_s.gif

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
این بازی هرچی هم که باشه ، Harry Potter هست . کسی که کتاب هاشو خونده باشه ، فیلم هاشو دیده باشه ، ... کلا با داستانش آشنا باشه ، راجع به خریدن بازیش شک نمیکنه و میخره .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یه ورژن داشت که همراه با Kinect بود.
اون قضیش با نسخه 360 فرق داره؟یعنی دوتا نسخه جدا برای 360 عرضه میشه؟یا هر دو در یک نسخه هست(البته به شخصه بعید میدونم باشه،چون EA از پولشون نمیگذره:D)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یه ورژن داشت که همراه با Kinect بود.
اون قضیش با نسخه 360 فرق داره؟یعنی دوتا نسخه جدا برای 360 عرضه میشه؟یا هر دو در یک نسخه هست(البته به شخصه بعید میدونم باشه،چون EA از پولشون نمیگذره:D)
انصافا GS خیلی امتیاز منصفانه ای داد با چیزهایی که من خوندم. هنوز هم سر حرف خودم هستم که IGN حالش بد بوده وقتی داشت نمره میداده:D

در مورد سوال رضا هم نسخه xbox یک دونه هست و این جور که گفتن یک سری Challenge هست که با کینکت می تونی بازی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر