Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
کلا سری کتاب های هری پاتر با اون پایان بندی فوق العاده Teen و حال بهم زن رفت زیر سوال!
به شدت از این که برای خوندنش حتی وقت گذاشتم پشیمونم.بازیاشم که جای خود دارن تو مضخرف بودن!
خدا رو شکر هالیوود حداقل میدونه داره چیکار میکن
دوست عزيز
كتاب هاي هري پاتر خيلي فوق العاده بودند ، مخصوصا پايان هاشون ، اون نظر شخصي شماست.

بازي هاش درسته مضخرف هست ولي براي فن ها خيلي جالبه ، من هر وقت وقت داشته باشم ، حتما بازي مي كنم !

آخرین ویرایش:

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
کلا سری کتاب های هری پاتر با اون پایان بندی فوق العاده Teen و حال بهم زن رفت زیر سوال!
به شدت از این که برای خوندنش حتی وقت گذاشتم پشیمونم.بازیاشم که جای خود دارن تو مضخرف بودن!
خدا رو شکر هالیوود حداقل میدونه داره چیکار میکنه.

فهمیدیم بزرگسالی. بابا بزرگ. بابا پیر
ولی من به این بازی خیلی امیدوار بودم. خراب کرد متاسفانه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
من موندم کدوم آدم احمقی حق پخش این بازی رو داده به EA...!!؟ یعنی شرکت از این بهتر تو این دنیا نبود. به خدا میدانند یک کشور جهان سومی این بازی رو درست کنه بهتر از این EA می ساخت..

اون از فیلمها اینم از نمرات درخشان بازی..

GamingXP 8/10
GameTrailers 6.4/10
Game Informer 5.5/10
Digital Chumps 5.4/10
VideoGamer 5/10
GameSpot 5/10
SpazioGames 4.5/10
Eurogamer Italy 4/10
Everyeye.it 4/10
Console Monster 3.9/10
Level7.nu 3/10
Eurogamer 3/10
Meristation 3/10
Gamekult 3/10
GamePro 3/10
1UP 2.5/10
IGN 2.5/10
Metro GameCentral 2/10
Gameplanet 2/10
Joystiq 2/10

خدا رو شکر هالیوود حداقل میدونه داره چیکار میکنه.

تا حالا ندیده بودم کسی به کتابش اینطوری گیر بده که شما سنتی شکنی کردی..

• Like
Reactions: Fëanor

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
فهمیدیم بزرگسالی. بابا بزرگ. بابا پیر
ولی من به این بازی خیلی امیدوار بودم. خراب کرد متاسفانه

تا حالا ندیده بودم کسی به کتابش اینطوری گیر بده که شما سنتی شکنی کردی..
یعنی شماها از اون نوع پایانش زده نشدین!؟
اتفاقا شما اولین کسایی هستین که میبینم از پایانش ایرادی نمیگیرین!:d
خود رولینگ میخواسته هری رو تهش نفله کنه!ولی به خاطر اون کودک مریضی که براش اولین کپی کتابشو خوند پشیمون شد (به گفته خودش) که ای کاش نمیشد.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یعنی شماها از اون نوع پایانش زده نشدین!؟
اتفاقا شما اولین کسایی هستین که میبینم از پایانش ایرادی نمیگیرین!:d
خود رولینگ میخواسته هری رو تهش نفله کنه!ولی به خاطر اون کودک مریضی که براش اولین کپی کتابشو خوند پشیمون شد (به گفته خودش) که ای کاش نمیشد.

بابا کلا از وقتی بوی پول خورد به دماغ رولینگ گند زد به کتاباش :d تا کتاب 5 واقعا داستان جالب پیش میرفت .. دامبلدور رو اونقد تو کتاب 5 برد بالا بعد تو کتاب 6 و 7 کوبید فرق سرش با پتک :D نقطه اوج داستان هم محبوب شدن اسنیپ بود :| باید از منفوریت کامل اسنیپ نهایت استفاده رو میبرد اما همچین کاری نکرد .. یه عده میگن پیام های تهدید آمیز براش زده بودن که اگه هری رو بکشی اله و بله :D اما من که باور نمی کنم .. چون شیرازه ی همچین پایان مسخره ای تو 6 ـش ریخته شده بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر