Hands On - تجربه من از کار با XBOX ONE

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
PS4 یا Xbox One?

بالاش نوشتم PS4

- - -ویرایش - - -

ببینم دوست عزیز صاحب تاپیک واقعا نقد خوبی بود فقط یک سوال شما به مشکلی هم برخوردی با دو کنسول ؟؟

و یکی دیگه آیا بازیهای با هم توی گرافیک و یا گیم پلی فرقی هم داشته در ضمن افت فریم ندارن دارن ؟؟؟
سلام دوست من مرسی
به غیر از فیفا ۱۴ بازی یکسانی نگرفتم واسشون فیفا ۱۴ رو دوتاش عالیه فرقی ندارن با هم

- - -ویرایش - - -

دمت گرم واقعا کارت درسته نمرت 20 هـــــــه :d
من کوچیکتم :d

- - -ویرایش - - -

با تلویزیون دیجیتال ایران هم کار میکنه؟
والا تا الان هرکاری کردم نشد از HDMI IN استفاده کنم وقتی کابل بش وصل میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده هیچ جای منو هم گزینه ای واسش نیست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
[/COLOR][/INDENT]
[/COLOR][/RIGHT]

والا تا الان هرکاری کردم نشد از HDMI IN استفاده کنم وقتی کابل بش وصل میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده هیچ جای منو هم گزینه ای واسش نیست
من هم xbox 360 و هم tv وصل کردم و بدون مشکل استفاده کردم:d
کابلhdmi وصل کن برو بعد بخش tv اگه مشکلی باشه.مینویسه

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوست عزیز.دو تا سوال دارم.
1-شما آپدیت اولیه رو دانلود کردید؟(میخوام بدونم بدون این آپدیت هم میشه از کنسول استفاده و بازی کرد؟؟؟و اگر دانلود کردید چقدر طول کشیده؟؟؟)
2-این آپدیت رو میشه از رو سایت ایکس باکس گرفت؟(مثل پلی 4 که میشه از سایت سونی آپدیت رو گرفت و با فلش ریخت رو کنسول)

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام دوست عزیز.دو تا سوال دارم.
1-شما آپدیت اولیه رو دانلود کردید؟(میخوام بدونم بدون این آپدیت هم میشه از کنسول استفاده و بازی کرد؟؟؟و اگر دانلود کردید چقدر طول کشیده؟؟؟)
2-این آپدیت رو میشه از رو سایت ایکس باکس گرفت؟(مثل پلی 4 که میشه از سایت سونی آپدیت رو گرفت و با فلش ریخت رو کنسول)
سلام دوست من
آپدیت اولیه اجباری هست اگه اپدیت نکنی نمیتونی از کنسول استفاده کنی.حدودا ۵۰۰ مگ حجم داشت
فقط از طریق خود کنسول میشه اپدیت کرد

- - -ویرایش - - -

دوستان گیم پلی Fifa 14 به پست اول اضافه کردم فکر کنم چون رفته بود تو صفحه های قبلی کسی ندیده بودش​

Aminvgas

کاربر سایت
Feb 2, 2011
97
سلام

مبارکتون باشه .

اینجا که گفتید : گزینه ای برای دسترسی به هارد دستگاه پیدا نکردم.نه میشه وضعیت هارد رو چک کرد که چقدر پر یا خالی هست نه میشه چیزی از روش پاک یا کپی کرد.کلا گزینه ای به اسم storage یا memory وجود نداره !!!!

یه کم بگردید شاید بوده ندیدید . مطمعینین ؟
انینجوری چه جوری به save ها دستذسی پیدا کنیم ؟

2- به نظرتون کدوم کنسول زودتر هک میشه ؟؟

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام برادر مبارکت باشه انشالله سالها برات کار کنه
من راجب فیفا سئوال داشتم
شما فیفا رو روی Pc بازی کردی؟ شما میگی تفاوتی با نسل قبل انچنان نداره در صورتی که انجین بازی به کل تفاوت داره و روی کنسولهای نسل جدید از انجین ignite استفاده میشه
بعد شما میگی فقط رزولوشن و چندتا انیمیشن اضافه شده و فریم بهتری داره؟ خوب تو Pc میتونی 1080 بازی کنی فریم عالی هم بگیری
ایا واقعا از نظر گرافیک دوربین و گیم پلی تغییر نکرده با اینکه انجین بازی عوض شده؟
لطفا یه توضیح مبفصل بده چون من کلا فیفا Pc رو نگرفتم بخاطر نسخه نسل بعدیش و یکهو گذاشتم رو کنسولها بازی کنم

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام

مبارکتون باشه .

اینجا که گفتید : گزینه ای برای دسترسی به هارد دستگاه پیدا نکردم.نه میشه وضعیت هارد رو چک کرد که چقدر پر یا خالی هست نه میشه چیزی از روش پاک یا کپی کرد.کلا گزینه ای به اسم storage یا memory وجود نداره !!!!

یه کم بگردید شاید بوده ندیدید . مطمعینین ؟
انینجوری چه جوری به save ها دستذسی پیدا کنیم ؟

2- به نظرتون کدوم کنسول زودتر هک میشه ؟؟
بازم گشتم چیزی پیدا نکردم.احتمالا تو اپدیت بعدی اضافه میشه

- - -ویرایش - - -

سلام برادر مبارکت باشه انشالله سالها برات کار کنه
من راجب فیفا سئوال داشتم
شما فیفا رو روی Pc بازی کردی؟ شما میگی تفاوتی با نسل قبل انچنان نداره در صورتی که انجین بازی به کل تفاوت داره و روی کنسولهای نسل جدید از انجین ignite استفاده میشه
بعد شما میگی فقط رزولوشن و چندتا انیمیشن اضافه شده و فریم بهتری داره؟ خوب تو Pc میتونی 1080 بازی کنی فریم عالی هم بگیری
ایا واقعا از نظر گرافیک دوربین و گیم پلی تغییر نکرده با اینکه انجین بازی عوض شده؟
لطفا یه توضیح مبفصل بده چون من کلا فیفا Pc رو نگرفتم بخاطر نسخه نسل بعدیش و یکهو گذاشتم رو کنسولها بازی کنم
سلام دوست من. مرسی
نه اینکه دقیقا مثل نسل قبل باشه.ولی بازی کاملا متحول نشده.چطور بگم ؟ اگه بخوام تغییرات رو با ٪ بگم شاید ۵۰ ٪ تغییر کرده باشه.
بهتره اون فیلمی که به پست اول اضافه کردم ببینید.خودتون متوجه نعییرات میشید.
تغییراتی که داشته فقط واسه ۴-۵ تا بازی هیجان انگیزه بعدش کاملا عادی میشه.

- - -ویرایش - - -

راستی اگه 360 رو وصل کنیم به وان میشه با دسته وان بازی کرد؟؟
نه نمیشه X1 فقط وظیفه انتقال تصویر به عهده داره.باقیش دیگه با همون دستگاه هست.حالا میخواد PS4 باشه یا X360 یا PS3 هر کنسولی که بش وصل کنی با کنترل خودش کار میکنه.
فقط خوبیش اینه که میتونی امکانات X1 مثل Skype , internet Explorer و ... رو در کنار بقیه کنسول ها استفاده کنی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
يه توضيح در مورد اينكه چجوري كار ميكنه ميدي ؟
مثلا شبكه عوض ميكنه با فرامين صوتي و....
ممنون

داداش بی حمت پاسخ این دوستمون رو هم میدی. سوال من هم هست. پیشاپیش ممنون

- - -ویرایش - - -

يه توضيح در مورد اينكه چجوري كار ميكنه ميدي ؟
مثلا شبكه عوض ميكنه با فرامين صوتي و....
ممنون

داداش بی حمت پاسخ این دوستمون رو هم میدی. سوال من هم هست. پیشاپیش ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر