Hands On - تجربه من از کار با XBOX ONE

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
یه سوال دارم از بچه ها میخوام همه نظر بدن.ببخشید شایدم اسپم باشه ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم.
من2تومن دارم واسه خرید.لطفا راهنمایی کنید از بین وسایل زیر تا یکماه آینده که یکم ارزون میشن کدوم رو بخرم.لطفا با دلیل بگید نه الکی.جنبه مشورتی داره.
1-ps4
2-xbox one
3-Ipad mini with Retina display
با تشکر از راهنمایی های دوستان
اگه میتونی صبر کنی یه 6ماه یا تا بعد از عید صبر کن ببین کدوم از 3گزینه برات مناسب هستن. قیمت هم تا اون موقع کمتر و ثابت میشه.;) فعلا فقط صبر کن.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه سوال دارم از بچه ها میخوام همه نظر بدن.ببخشید شایدم اسپم باشه ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم.
من2تومن دارم واسه خرید.لطفا راهنمایی کنید از بین وسایل زیر تا یکماه آینده که یکم ارزون میشن کدوم رو بخرم.لطفا با دلیل بگید نه الکی.جنبه مشورتی داره.
1-ps4
2-xbox one

اگر اهل بازی هستی خب یکی از دو کنسول,اگر نه ipad.
از بین دو کنسول ببین با بازیای کدوما بیشتر حال میکنی,اگه برات فرقی نداره,اونی که قویتره رو بگیر.

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
1-ps4
2-xbox one

دوست عزيز تو كه نسل قبل هر سه پلتفرمو داري خب يه نگاه كن ببين كدوما تو نسل جديد تغيير بيشتري كردن
البته من نظرم رو كنسوله چون سال اينده دوباره يه ايپد جديد مياد ميتوني اون موقع ايپدتو عوض كني ولي كنسول تا چند سال باهاته

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aminvgas

کاربر سایت
Feb 2, 2011
97
دوتا نکته منفی هم اضافه کنم.بعد از کلی گشت و گذار توی منوهای X1 متوجه شدم که مایکروسافت هم مثل قابلیت پخش موزیک، ویدئو و عکس رو حذف کرده و در حال حاظر همچین امکانی وجود نداره.این نکته اول بود
نکته دوم هم اینه که گزینه ای برای دسترسی به هارد دستگاه پیدا نکردم.نه میشه وضعیت هارد رو چک کرد که چقدر پر یا خالی هست نه میشه چیزی از روش پاک یا کپی کرد.کلا گزینه ای به اسم storage یا memory وجود نداره !!!!

اینو که گفتید توی سایت ایکیس باکس اینجا زده که میشه !!!!!!!!!!!!!!!
پس چرا شما میگید نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید................

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
347
دوتا نکته منفی هم اضافه کنم.بعد از کلی گشت و گذار توی منوهای X1 متوجه شدم که مایکروسافت هم مثل قابلیت پخش موزیک، ویدئو و عکس رو حذف کرده و در حال حاظر همچین امکانی وجود نداره.این نکته اول بود
نکته دوم هم اینه که گزینه ای برای دسترسی به هارد دستگاه پیدا نکردم.نه میشه وضعیت هارد رو چک کرد که چقدر پر یا خالی هست نه میشه چیزی از روش پاک یا کپی کرد.کلا گزینه ای به اسم storage یا memory وجود نداره !!!!

اینو که گفتید توی سایت ایکیس باکس اینجا زده که میشه !!!!!!!!!!!!!!!
پس چرا شما میگید نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید................
برای گزینه اول، باید تو استور اپلیکیشنش رو نصب کنید
برای گزینه دوم، فکر کنم جق با شماست

Aminvgas

کاربر سایت
Feb 2, 2011
97
چه جوری اسم پروفایلو انتخاب میکنیم ؟ میشه ویرایش کرد ؟

من هر چی توی یوت*یوب گشتم معلوم نشد چه جوری اسم پروفایلو دستگاه به درستی تشخیص میده ؟؟ ( اسم بالای سر کاربر با کینکت )اصلا چیزی تایپ نمیکردن ، بعد دستگاه تشخیص می داد!!!!!!!!!!

میشه راهنمایی کنی منو تا کنسول دستم برسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چه جوری اسم پروفایلو انتخاب میکنیم ؟ میشه ویرایش کرد ؟

من هر چی توی یوت*یوب گشتم معلوم نشد چه جوری اسم پروفایلو دستگاه به درستی تشخیص میده ؟؟ ( اسم بالای سر کاربر با کینکت )اصلا چیزی تایپ نمیکردن ، بعد دستگاه تشخیص می داد!!!!!!!!!!

میشه راهنمایی کنی منو تا کنسول دستم برسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورت گیمیر تگه.باید بعد ساخت پروفابل انتخاب کنی و فقط یک بار میشه مجانی تغییرش داد
........................................
اونم بعد ساخت پروفایل kinect تشخیصت میده و میپرسه این شمایین؟میگه اره:d.بعد هم هر وقت کنسولتو روشن کنی میتونی یک گزینه انتخاب کنی تا از روی چهره sign in کنه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
برای آپدیت اولیه باید اینترنت وصل شد یا لایو هم باید رفت ؟
2-برای آپدیت های بعدی که میاد چی ؟
به اينترنت وصل بشي با كنسول به همون لايو وصل شدي ديگه :d
براي آپديت هاي بعدي هم بايد وصل بشي.
البته آپدیت افلاین هم به نظر میاد میشه انجام داد

آخرین ویرایش:

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
به اينترنت وصل بشي با كنسول به همون لايو وصل شدي ديگه :d
براي آپديت هاي بعدي هم بايد وصل بشي(فعلا قابليت آپديت افلاين هنوز دردسترس نيست)
داداشی یادم نمیاد ولی یه جا خوندم تو سایت مایکرو هم بود فکنم اپ افلاین گذاسته بود واسه دانلود روش هم گفته بود :-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر