Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
Clone های Gears بس نبود حالا شاهد Halo Clone هستیم :D.به تصاویر Black Ops 2 دقت کنید :D.
دقیقا می خواستم بیام بگم که گفتی ولی برای نفر اول سری Halo رو تقلید کاملی از Black Ops 2 می دونم حتی Halo:CE هم تقلید کاملی از Black Ops 2 است زیر بار هیچ گونه منطقی هم نخواهم رفت. (خوب عزیزان ترول من راه رو براتون باز کردم هر چیزی می خواین بگین خجالت هم که سالها قبل وقتی داستان Halo رو با Gran turismo مقایسه کردین مرد رفت.)

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
حالت خوبه ؟ بازی Halo تقلیدی از Black Ops 2 می دونی؟
این بازی که هنوز نیومده بعد Halo که نزدیک 10 سال پیش اومده از این بازی تقلید کرده ؟
به خدا از خنده مردم به خاطر این نوشتت واقعا گیمر باحالی هستی=))

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
حالت خوبه ؟ بازی Halo تقلیدی از Black Ops 2 می دونی؟
این بازی که هنوز نیومده بعد Halo که نزدیک 10 سال پیش اومده از این بازی تقلید کرده ؟
به خدا از خنده مردم به خاطر این نوشتت واقعا گیمر باحالی هستی=))
جمله‌رو تا ته بخون

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
یک پیشنهاد:یک نظر سنجی با محوریت محبوب ترین شخصیت دنیای هیلو میشه زدا،البته به غیر مستر چیف
نظر عوامل چیه؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
یک پیشنهاد:یک نظر سنجی با محوریت محبوب ترین شخصیت دنیای هیلو میشه زدا،البته به غیر مستر چیف

من همین الان نتیجه رو میگم: :D
90% ـه آراء کورتانا (:x) خواهد بود.
5% آربیتر.
5% ـه بقیه هم بین Lone Wolf و اعضای Noble Team تقسیم میشه.
----
ولی جدا فکر خوبیه.
نتیجه که همینیه که گفتم، فقط تعداد رای ها رو ببینیم. :D

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
من همین الان نتیجه رو میگم: :D
90% ـه آراء کورتانا (:x) خواهد بود.
5% آربیتر.
5% ـه بقیه هم بین Lone Wolf و اعضای Noble Team تقسیم میشه.
----
ولی جدا فکر خوبیه.
نتیجه که همینیه که گفتم، فقط تعداد رای ها رو ببینیم. :D

شاید بشه گفت کورتانا اول میشه ولی بقیه رو اشتب گفتی نفر دوم به احتمال زیاد Email

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من که درک نمیکنم هیچ کدوم از این حرف ها رو !
بگزریم !
باید بگم همه سری هیلو ها عالی بودن ! من متمعن هستم این هم عالی هست !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
رییس ! :D

===========
این یکی هم نمیدونم باید توی اسپویلر باشه یا نه ! یکی دو تا دشمن جدید H4 رو پشت جعبه اسباب بازی (اکشن فیگور !) نشون میده ! :D

اونی که شبیه گرگ و اینا هست ، اسمش Crawler هست و اون که پرواز میکنه هم Watcher ! البته جایی مشخص نکرده ولی میشه این طور حدس زد که اون دو تا اسم مربوط به این دو تا باشه.
Watcher به قیافه ـش میخوره یه چیزی تو مایه های اون بروبچ CE باشه که لیزر میزدن ! :D Crawler خیلی چیز باحالی به نظر میرسه ! یه انیمیشن خفن هم روش بذارن و این ور اون ور بدوئه ! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
رییس ! :D

===========
این یکی هم نمیدونم باید توی اسپویلر باشه یا نه ! یکی دو تا دشمن جدید H4 رو پشت جعبه اسباب بازی (اکشن فیگور !) نشون میده ! :D

اونی که شبیه گرگ و اینا هست ، اسمش Crawler هست و اون که پرواز میکنه هم Watcher ! البته جایی مشخص نکرده ولی میشه این طور حدس زد که اون دو تا اسم مربوط به این دو تا باشه.
Watcher به قیافه ـش میخوره یه چیزی تو مایه های اون بروبچ CE باشه که لیزر میزدن ! :D Crawler خیلی چیز باحالی به نظر میرسه ! یه انیمیشن خفن هم روش بذارن و این ور اون ور بدوئه ! :D
چیه این الان؟ نگاه کنم; نگاه نکنم; نگاه کنم; نگاه نکنم; نگاه کنم; نگاه نکنم; نگاه کنم; نگاه نکنم; نگاه کنم; نگاه نکنم; نگاه کنم; نگاه نکنم; مسئله این است :D.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به نظر منم باکس ارتش خیلی عالی طراحی شده هرچند مثل بعضی ها اصلا برام اهمیتی نداره :D

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
Oh My GOD.....!!!!
فقط میتونم بگم فوق العاده س. :x
ای جونم رئیس. جونم Style. جونم طراحی. باکس شات تو حلقم. :D
عکس درجا رفت واسه بک گراند ـه گوشی. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند