Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از نظر من گرافيك بازي تغيير نكرده همون هست هيلو ريچ

39497844531118283151.jpg

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Live Action مثل همیشه برای H4 هم تایید شد. با این تفاوت که اینبار 5 قسمت 15 دقیقه ای هست (75 دقیقه) با اسم Forward Unto Dawn که فقط روی Waypoint و Machinima منتشر میشن.
توضحیات :

'Halo' Web series to bow before next game - Entertainment News, EXCLUSIVE, Media - Variety

آپدیت:
فرنکی تو Neogaf گفت 90 دقیقه هست :d

NeoGAF - View Single Post - Halo |OT3| Remember Reach?
کل هُم این صنعت یه طرف این Live Action ها Halo ام یه طرف :D (ترول به سبک بعضی ها!).
90 دقیقه زیاده نیست؟ یهو فیلمش کنن بره خُ :D.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ظاهرا خرجش از فیلمی که قبلا میخواستن بسازن هم بیشتره :d

منظورت فیلم هیلو هست دیگه ؟:D این چیزی که تو میگی باید بالای 100 میلیون دلار خرج برداشته باشه ؟:D
پس اونوقت این خرجی که به این Live Action کردند چطوری میخوان خرجش را در بیارن ؟:D
اینو فیلم میکردند و میدادند تو سینما ها بهتر نبود با این خرجش ؟:D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان حضور آربیتر در هیلو4 تایید شده یا نه !؟
گلاب به روتون من آربیتر رو از مسترجیف و کورتانا هم بیشتر دوسش دارم !:">

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
منظورت فیلم هیلو هست دیگه ؟:D این چیزی که تو میگی باید بالای 100 میلیون دلار خرج برداشته باشه ؟:D
پس اونوقت این خرجی که به این Live Action کردند چطوری میخوان خرجش را در بیارن ؟:D
اینو فیلم میکردند و میدادند تو سینما ها بهتر نبود با این خرجش ؟:D

اون قدیمی های 2-3 دقیقه هر کدوم چندین میلیون خرج داشتن :d کلا خرج Live Action زیاده.
خرجش ؟! :d همون Halo 3 اون موقع روز اول 170 میلیون درآورد :d ! هزینش در میاد مهم نیست. مهم ساختن پیش زمینه و کامل بودن هیلو 4 برای شروعه سه گانس :d

دوستان حضور آربیتر در هیلو4 تایید شده یا نه !؟
گلاب به روتون من آربیتر رو از مسترجیف و کورتانا هم بیشتر دوسش دارم !
yahoo_9.gif

به احتمال خیلی زیاد تو سه گانه جدید هست

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اون قدیمی های 2-3 دقیقه هر کدوم چندین میلیون خرج داشتن :d کلا خرج Live Action زیاده.
خرجش ؟! :d همون Halo 3 اون موقع روز اول 170 میلیون درآورد :d ! هزینش در میاد مهم نیست. مهم ساختن پیش زمینه و کامل بودن هیلو 4 برای شروعه سه گانس :d

پس با حساب تو باید این Live Action بالای 150 میلیون یا 200 میلیون دلار خرج برداره !:D یعنی مایکروسافت میخواد همینطوری مجانی این فیلم و بده به طرفداراش و تقریبا بیخیال فروش روز اول halo 4 بشه دیگه ؟!:D
اخه یکم زیادیه این خرج ! که بگیم با فروش جبران بشه حتی جبران هم بشه این خرج مثلا 150 میلیون دلار و بالاتر یکم زیاده :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پس با حساب تو باید این Live Action بالای 150 میلیون یا 200 میلیون دلار خرج برداره !:D یعنی مایکروسافت میخواد همینطوری مجانی این فیلم و بده به طرفداراش و تقریبا بیخیال فروش روز اول halo 4 بشه دیگه ؟!:D
اخه یکم زیادیه این خرج ! که بگیم با فروش جبران بشه حتی جبران هم بشه این خرج مثلا 150 میلیون دلار و بالاتر یکم زیاده :D
Live Action های halo توسط موفقترین استودیوها ساخته میشن. مثلا کسانی که در ساختن AVATAR دخالت مستقیم داشتن (جلوه های ویژه و گریم و .... ). ماکروسافت میدونه، ماهم میدونیمف همه میدونن (:D) اخرین تیره ترکشه Xbox360 همین halo 4 هست که قراره باهاش پرونده این نسل رو ببنده. هرچقدر روی مارکتینگش سرمایه گذاری کنه به همون نسبت براش سوداور خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر