Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام.دوستان تازه بازی جی تی ای رو شروع کردم اولش هستم که اون 2 تا سیاها با هم هستن فرانکلین اسمش هستش.فقط نمیدونم مراحل اصلیش کدوماست فرعیش کدوماست.تو نقشه سمت چپ صفحه همش یه علامت سوال سبز هستش یا یه علامت اس سبز.اگه میشه لطفا یه راهنمایی کلی بکنین.ممنون.
مامویریت های اصلی همون هایی هستن که با حروف مشخص شدن
فرعی ها هم علامت سوال هستن که البته بعد از انجام دادن فرعی ها بعضی از فرعی های جدید با علامت سوال + یک حرف هستن

دوستان آنلاینش با افلاینش چه فرقی داره ؟ اخرین باری که جی تی ای بازی کردم سان اندریاس بود

این انلاین قضیش چیه ؟ توضیح دارید

Sent from my iPhone using Tapatalk

در واقع آفلاین بازی در کل 69 ماموریت و تعداد محدودی مسابقه و فعالیت داره و نسخه ی کامل GTA رو باید در آنلاین بجویید :D
در کل آنلاین شامل تعداد بیشماری ماموریت و مسابقه و مبارزه هست که میتونه شما رو تا مدت خیلی زیادی سرگرم کنه
و قابلیت هایی از جمله خرید و خونه و دزدی از بانک و کار های مختلف با دوستان و ...

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
تو مراحل اولیه هستم جایی هست که فرانکلین میره تو خونه ویلایی یه باغبون هم توش هستش که دارن چمن میزنه.من باغبونو با مشت میزنم بهدش میخام برم تو خونه هیچ کدوم از دزاش باز نمیشه.دره پارکینگی که تو خوده خونه هم هستش که فک کنم ماشین تو اون هستش باز نمیشه.چیکار باید کرد؟ممنون.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تو مراحل اولیه هستم جایی هست که فرانکلین میره تو خونه ویلایی یه باغبون هم توش هستش که دارن چمن میزنه.من باغبونو با مشت میزنم بهدش میخام برم تو خونه هیچ کدوم از دزاش باز نمیشه.دره پارکینگی که تو خوده خونه هم هستش که فک کنم ماشین تو اون هستش باز نمیشه.چیکار باید کرد؟ممنون.
در پشتی حیاطو که دیدی بستست . همونجا یه ماشینه . ازش برو بالا از پنجره برو داخل .

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
این unable to test packet loss اصلا معنای خوبی نداره یا loss خلی بالاس یا مشکل دیگه ای هست......(این packet loss زیاد میتونه علت همه ی مشکلات باشه..... اگر با سرورای راکستار پکت لاس داشته باشی پبنگت 10 هم باشه بهت ارور میده).....

البته به ISP بگی لاس دارم یکاریش شاید بکنه....

- - -ویرایش - - -

1.جی تی آ نیست و جی تی ای هست...2.بازی سیو میشه فقط دفعه بعد اگر دیدی از اول شده همونجا ها option و بزن آخرین سیوتو لود کن.....برای quick save هم توی موبایل کاراکتر گزینش هست.....

مرحله پرولوگ رو که رد میکنم با اینکه رو اتو سیو هست چیزی سیو نمیشه . تو آپشن هم که میرم هیچ سیوی نیست . نحوه سیو کردن با موبایل چطوریه ؟ اصلا موبایلشو چطور درمیاره ؟ اونوقت امکان ریختن سیو آماده رو پی اس فور هست ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرحله پرولوگ رو که رد میکنم با اینکه رو اتو سیو هست چیزی سیو نمیشه . تو آپشن هم که میرم هیچ سیوی نیست . نحوه سیو کردن با موبایل چطوریه ؟ اصلا موبایلشو چطور درمیاره ؟ اونوقت امکان ریختن سیو آماده رو پی اس فور هست ؟
بازی رو اپدیت کردی ؟ حتما اپدیت رو انجام بده اگر واقعا save نمیکنه !!!
موبایل رو فلش بالا روی دسته بزنی میاد . اونجا هست
از طریقه option هم میشه save کرد فک کنم .
در ضمن هموون مرحله frank که رد کردی میری توی خونه روی تخت بخوای save میشه کرد بازم .

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
دوستان فکر کنم دیگه بهم تروفی نمیده !!!
یه کاری که انجام بدی تروفی میده میشه بگین تست کنم ؟
درضمن برا گرفتن تروفی باید انلاین باشم ؟

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
برای گرفتن تروفی نیازی نیست آنلاین باشی ولی بعضی تروفی ها کلا آنلاین باز میشنم مثل تروفی های مربوط به بخش مولتی پلیر
میتونی نگاهی به تروفی های بازی هات بندازی یکی آسونش رو انجام بدی

kpax_wolfman

کاربر سایت
Nov 14, 2014
13
از بین تروفی های اینجا آسون ترینش رو انتخاب کن و انجام بده:
Grand Theft Auto V | Trophy Guide - پلی استیشن تروفی
ولی من فکر میکنم بهت بده تروفی روی یک اکانت دیگه! به هر حال تست کن بهتره.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
من تا اونجایی که یادمه هربار چیت میزدم و یه دفعه سیوو عوض میکردم یا از بازی میومدم بیرونو بر میگشتم دوباره بهم میداد:|

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
سلام دوستان کسی تا حالا این مشکل رو داشته ؟
من چندتا مآموریت رفتم باز دوباره از اول شروع میشه این دومین بارمه !!
مشکل از کجاست که هی میره اول ؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا

این یه مشکله که خیلیا دارن روی اعصابم هست و فقط راهش اینه که سیو قبلیتو از منو لود کنی!
من یه دفعه اینترنتو قطع کردم اینطوری نشد!

- - -ویرایش - - -

این یه مشکله که خیلیا دارن روی اعصابم هست و فقط راهش اینه که سیو قبلیتو از منو لود کنی!
من یه دفعه اینترنتو قطع کردم اینطوری نشد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر