Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان.
شنیدم برای انلاین بازی علاوه بر پینگ خوب و مشکل نداشتن isp با بازی باید سرعت خوب هم داشت، درسنه؟
مثلا با 70 کیلوبایت نمیشه بازی کرد؟! با این نت راحت TLOU رو مولتی پلیر بازی کردم...
من سرعت دانلودم 60 تا 70 کیلوبایت هست راحت هم بازی می‌کنم :D
سلام بچه ها!
یه مشکلی من با آنلاین این بازی دارم! با رفقا همه آنلاین میشیم ولی نمیتونیم هر 4تایی با هم بیوفتیم...دوتامون بدون مشکل به هم جوین میشیم ولی اون دو تای دیگه نه میتونن به ما جوین شن نه با اینوایت ما بهمون جوین میشن...از منو only friend رو هم تست کردیم نشد...حتی crew ساختیم و خودمون عضوش شدیم و با only crew رفتیم بازم نشد!! الان چه کنیم؟!!
اون دو نفر احتمالا مشکل پورت دارن.
از این روش امتحان کنید ببینید درست می‌شه یا نه:
http://forum.bazicenter.com/thread86184/

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
تروفیا روی همه ی اکانتات یک بار سینک میشه نه چند بار . اگه رمز بزنی بازیت قفل میشه در نتیجه فرقی نمیکنه روی کدوم اکانت باشی .

سلام داداش مطمئنی ؟!!!!!!!!!!!!!
من دیگه رمز رو زدم برا داداشم رو یه اکانت دیگه خو آخه صفحه قبل گفتن اشکال نداره رو اکانت دیگه !!!!!!!!
خوب چرا اطلاعات غلط میدید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی بیاد درست حسابی به من بگه رمز رو یه اکانت دیگه زده باشم رو اکانتی که رمز نزده باشی دیگه تروفی نمیده !!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

همین کار رو بکن

بازی رو رو یه اکانت دیگه اجرا کن

دوست عزیز تو مطمِئن بودی که اومدی گفتی رو یه اکانت دیگه مشکل پیدا نمیکنه که حالا اومدن میگن دیگه تروفی نمیده !!!!!!
راهی نیست که دیگه تروفی گرفت !!!!!

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
سلام داداش مطمئنی ؟!!!!!!!!!!!!!
من دیگه رمز رو زدم برا داداشم رو یه اکانت دیگه خو آخه صفحه قبل گفتن اشکال نداره رو اکانت دیگه !!!!!!!!
خوب چرا اطلاعات غلط میدید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی بیاد درست حسابی به من بگه رمز رو یه اکانت دیگه زده باشم رو اکانتی که رمز نزده باشی دیگه تروفی نمیده !!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز تو مطمِئن بودی که اومدی گفتی رو یه اکانت دیگه مشکل پیدا نمیکنه که حالا اومدن میگن دیگه تروفی نمیده !!!!!!
راهی نیست که دیگه تروفی گرفت !!!!!
خب من دارم همین کارو مبکنم تروفی هم میگیرم

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
ماهم مخابراتیم و همه چیز ok هست.....

+

هر بار مودمو ری استارت کنی ip عوض میشه....
داستانی شده به قران !…
پس من باید اینقد مودمو خاموش روشن کنم یه ایپی دوست پیدا شه با اون انلاین بزنم!؟

ار بچه های شهر خودمونم با مخابرات بازی میکنن پس مشکل از کجاست اخه؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
داستانی شده به قران !…
پس من باید اینقد مودمو خاموش روشن کنم یه ایپی دوست پیدا شه با اون انلاین بزنم!؟

ار بچه های شهر خودمونم با مخابرات بازی میکنن پس مشکل از کجاست اخه؟

نه منظورم این بود که حرکت شاخی نزدن با این کارشون .......

شما اگه کاهش پینگ هم شیر کردی نشد شاید عیب از تنظیمات مودم باشه یه بار ریست کن بزار همشو دیفالت نشد یه مودم دیگه تست کن.....

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
mOVaq.jpg
این گزینه فقط برای PS4 هست یا نه تو PS3 هم هست

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
نه منظورم این بود که حرکت شاخی نزدن با این کارشون .......

شما اگه کاهش پینگ هم شیر کردی نشد شاید عیب از تنظیمات مودم باشه یه بار ریست کن بزار همشو دیفالت نشد یه مودم دیگه تست کن.....

http://www.pingtest.net/result/114560341.png
از خیلی ها پینگم پایین تره ها

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
:(رباط کریم توسط همکاران مخابراط و همکاریشون با سرویس کاهش پینگ تحریم شد:d
تا 1 ماه پیش پینگم با 8.8.8.8 نهایتا 100 بود الان شده 350 مسخرشو در اوردن[-(
وقتی هم که زنگ میزنی:)]حالتشون نسبت به مشتری اینجوری :-@ میشه
اخه یعنی چی؟ مگه میشه ping با isp هم 180 باشه؟!!!!!!!

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
من یه مشکل با جی تی آ 5 رو 360 داشتم الان رو فور هم دارم . مرحله رو که میرم سیو نمیشه با اینکه رو اوتو سیو گذاشتم . مثلا prologue که مرحله اول هست رو تمام میکنم بعدش که خارج میشم باز میاد از اول . چکار باید کنم ؟ یادم بدید نحوه سیو کردنو .

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
http://www.pingtest.net/result/114560341.png
از خیلی ها پینگم پایین تره ها

این unable to test packet loss اصلا معنای خوبی نداره یا loss خلی بالاس یا مشکل دیگه ای هست......(این packet loss زیاد میتونه علت همه ی مشکلات باشه..... اگر با سرورای راکستار پکت لاس داشته باشی پبنگت 10 هم باشه بهت ارور میده).....

البته به ISP بگی لاس دارم یکاریش شاید بکنه....

- - -ویرایش - - -

من یه مشکل با جی تی آ 5 رو 360 داشتم الان رو فور هم دارم . مرحله رو که میرم سیو نمیشه با اینکه رو اوتو سیو گذاشتم . مثلا prologue که مرحله اول هست رو تمام میکنم بعدش که خارج میشم باز میاد از اول . چکار باید کنم ؟ یادم بدید نحوه سیو کردنو .
1.جی تی آ نیست و جی تی ای هست...2.بازی سیو میشه فقط دفعه بعد اگر دیدی از اول شده همونجا ها option و بزن آخرین سیوتو لود کن.....برای quick save هم توی موبایل کاراکتر گزینش هست.....

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
این unable to test packet loss اصلا معنای خوبی نداره یا loss خلی بالاس یا مشکل دیگه ای هست......(این packet loss زیاد میتونه علت همه ی مشکلات باشه..... اگر با سرورای راکستار پکت لاس داشته باشی پبنگت 10 هم باشه بهت ارور میده).....

البته به ISP بگی لاس دارم یکاریش شاید بکنه....

- - -ویرایش - - -

.
عزیز اون Unable to test packet loss به خاطر نداشتن اخرین ورژن Java هست که خود سایت هم اخطار میده !

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام.دوستان تازه بازی جی تی ای رو شروع کردم اولش هستم که اون 2 تا سیاها با هم هستن فرانکلین اسمش هستش.فقط نمیدونم مراحل اصلیش کدوماست فرعیش کدوماست.تو نقشه سمت چپ صفحه همش یه علامت سوال سبز هستش یا یه علامت اس سبز.اگه میشه لطفا یه راهنمایی کلی بکنین.ممنون.

iphone6

کاربر سایت
Dec 12, 2014
45
نام
احمد
دوستان آنلاینش با افلاینش چه فرقی داره ؟ اخرین باری که جی تی ای بازی کردم سان اندریاس بود

این انلاین قضیش چیه ؟ توضیح دارید

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر