Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
سلام
من اومدم برنامه IFRUIT روی روی سیستم موبایل خودم نصب کنم ولی هنگام دانلود پیغام خطای This is not Compatible For your Device موبایل هم Sony Xperia SL است

چرا ؟
آیا وقتی وارد شدید این ارور رو داد یا ازتون چیزی خواست بعد این ارور رو داد؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام، از دوستانی که مایل هستند این بخش آنلاین بازی که جدید اومده Heist را بازی کنند لطفا Gamer Tag اشون را بگن تا همدیگر را Add کنیم و راحت در بازی همدیگر را پیدا کنیم.
با تشکر
این گیمر تگ من است اگر کسی دوست داشت لطفا Add کنه.
farb0dkain

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا من دارم دیوانه میشم نمیفهمم یعنی چی
من تا یکی دو روز پیش تو لایو جی تی ای راحت بازی میکردم این دی ال سی جدید که داد رفتم دنلود کنم زده نمیتونم دنلود کنم بعد از اون میزنه شما اونو اد کردید دوباره دنلود را میزنم اما بازم همونجوری میشه میزنه ایتم اد شده اما دنلود نمیکنه چیکار کنم ؟
من کل این جی تی ای شده خوراکم بدون لایو زندگی معنی نداره

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اقا من دارم دیوانه میشم نمیفهمم یعنی چی
من تا یکی دو روز پیش تو لایو جی تی ای راحت بازی میکردم این دی ال سی جدید که داد رفتم دنلود کنم زده نمیتونم دنلود کنم بعد از اون میزنه شما اونو اد کردید دوباره دنلود را میزنم اما بازم همونجوری میشه میزنه ایتم اد شده اما دنلود نمیکنه چیکار کنم ؟
من کل این جی تی ای شده خوراکم بدون لایو زندگی معنی نداره

یک بار کَش کنسول رو پاک کنید و دوباره اقدام به دانلود کنید احتمالا درست میشه

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
چرا نمیتونم وارد قسمت مسیج های موبایل شخصیت ها بشم ؟ موبایل مایل می شه و گیر میکنه ... واسه کسی این مشکل پیش اومده ؟ باید چکار کنم ؟؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یک بار کَش کنسول رو پاک کنید و دوباره اقدام به دانلود کنید احتمالا درست میشه

منظورت چیه که پاک کنم ؟ منظورتون ایتمی که در دنلود هیستوری هست ؟
اونجا که دکمه دیلیت نداره کلا باید این اد ایتم را پاک کنم که نمیدوتم چظوری ؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
سلام.

از وقتی که اپدیت heists رو دان کردم هر وقت وارد انلاین میشم، میگه سرور های راکستار الان موجود نیستن.چند روزه که همینجوریه.برای اطمینان یه بار دیگه اپدیت رو دان کردم ولی بازم همون ارور رو میده.همونطور که گفتم سه چهار روزه همینجوره.

شما هم این مشکلو دارید؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.

از وقتی که اپدیت heists رو دان کردم هر وقت وارد انلاین میشم، میگه سرور های راکستار الان موجود نیستن.چند روزه که همینجوریه.برای اطمینان یه بار دیگه اپدیت رو دان کردم ولی بازم همون ارور رو میده.همونطور که گفتم سه چهار روزه همینجوره.

شما هم این مشکلو دارید؟

نه من همین الان آنلاین بودم و مشکلی نداشت.

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
چرا نمیتونم وارد قسمت مسیج های موبایل شخصیت ها بشم ؟ موبایل مایل می شه و گیر میکنه ... واسه کسی این مشکل پیش اومده ؟ باید چکار کنم ؟؟

این مشکل همچنان هست + بازی روی 33.1 درصد گیر کرده و روی نقشه به جز دو تا علامت سوال چیزی نیست ...
از ماموریت های اصلی 33 تا رو انجام دادم الان باید چکار کنم ؟؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا یعنی من تنها کسی هستم این مشکل برام پیش امده که نمیتونم heist را دنلود کنم ؟ هرجی میزنم میگه شما اینو اد کردید و cant download میزنه ججوری میشه ی ایتم که تو history اد شده را پاک کرد بدون اینکه بقیه پاک نشن مردم بابا من جی تی ای ان لاین میخوام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر