Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا یعنی من تنها کسی هستم این مشکل برام پیش امده که نمیتونم heist را دنلود کنم ؟ هرجی میزنم میگه شما اینو اد کردید و cant download میزنه ججوری میشه ی ایتم که تو history اد شده را پاک کرد بدون اینکه بقیه پاک نشن مردم بابا من جی تی ای ان لاین میخوام

شما یکبار cach هارد را پاک کن دوباره سعی کن، دانلود کنی.اگر دانلود کردی وارد setting >storage>app and game و بازی GTA را انتخاب کن و dlc Heist را پاک کن، بعد وارد بازی GTA شو از توی Store بزن که دانلود بشه تا خودش هم Auto نصبش کنه.
برای پاک کردن Cach هم روی Setting Storage رفته و دکمه Y را بزن گزینه CLear Cach را می توانی ببینی.

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
باو این جی نی ای انلاین فقط یه روز برا من کار کرد������

test connection رو هم میزنم هیچ اروری نمیده.قبلا ارور nat بود که اونم الان نمیده.حتی مودم رو ریست کردم از اول ست اپ کردم انگار نه انگار

جالب تر اینکه مولتی bf hardline رو راحت بازی میکنم

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
شما یکبار cach هارد را پاک کن دوباره سعی کن، دانلود کنی.اگر دانلود کردی وارد setting >storage>app and game و بازی GTA را انتخاب کن و dlc Heist را پاک کن، بعد وارد بازی GTA شو از توی Store بزن که دانلود بشه تا خودش هم Auto نصبش کنه.
برای پاک کردن Cach هم روی Setting Storage رفته و دکمه Y را بزن گزینه CLear Cach را می توانی ببینی.

فبرد جون مرسی از راهنماییت فقط یک موضوع مهم من clear system cache را بزنم کلیه دی ال سی هام پاک میشه ؟ من چند تا ایتم یا همون دی ال سی خریدم با پول زیاد و با کلی دردسر وی تی ان حالا اونام پاک میشه یا ازم میپرسه کدوم بازی ؟ من گفتم اول بپرسم بعد اینکار را کنم دقیقا چی را کلین میکنه مرسی اینم کمکم کنی داداش

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
فبرد جون مرسی از راهنماییت فقط یک موضوع مهم من clear system cache را بزنم کلیه دی ال سی هام پاک میشه ؟ من چند تا ایتم یا همون دی ال سی خریدم با پول زیاد و با کلی دردسر وی تی ان حالا اونام پاک میشه یا ازم میپرسه کدوم بازی ؟ من گفتم اول بپرسم بعد اینکار را کنم دقیقا چی را کلین میکنه مرسی اینم کمکم کنی داداش

خواهش می کنم، نه این کار فقط اگر فایل ناقصی داخل کش باشه را پاک می کنه به DLC هات کاری نداره.اگر این راه جواب نداد وارد بازی که شدی بروی تو همان Store ببین این DLC Heist را می زنه Installed یا چیزه دیگه ای برات نشان می ده. ماله من می زد Purchased و از همان جا یکبار دیگه زدم شروع کرد به دانلود و نصب البته نه تمام فایل را یک 1% رفت جلو بعد ok شد.امیدوارم ماله شما هم حل بشه.

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
سلام به همگی
توی بازی مرحله ای که تروور با یک زیر دریایی میره و یک بمب رو برمیداره و خلبان هلیکوپتر مایکل هست و بعد با هم میرن به فرودگاه بیابونی بعد از اون دیگه برای من مرحله ای باز نشد
یعنی بعد از اون مرحله بالا نه ذیگه ماموریتی هست و نه یک چیزی فقط همش یک نوشته ای بالاش میاره
موندم حالا چیکار کنم؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوستان چندتا سوال داشتم اول اینکه وقتی سوار ماشین میشم رادیو ندارم کلا صداش نمیاد توی تنظیمات هم دستکاری کردم ولی درست نشد!
بعد اینکه برای 100% درصد شدن بازی چه کارهایی باید انجام داد ؟ لازمه که همه ماموریت ها رو گلد بگیریم ؟
با تشکر

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
آقا من همیشه خدا میرم تو GTA Online میزنه در حال حاضر سرورهای راک استار در دسترس نیستند..........
تموم چیزایی که بچه ها اینجا گفتند و توی خود سایت راک استار بود رو انجام دادم ولی بازم همون ارور رو میگیرم!!!!
حتی تموم اون 11 تا پک رو یه بار پاک کردم و دوباره دانلود کردم ولی بازم حل نشد.............
اگه دوستان راه حلی به ذهنشون میرسه بگن انجام میدم..............

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
آقا من همیشه خدا میرم تو GTA Online میزنه در حال حاضر سرورهای راک استار در دسترس نیستند..........
تموم چیزایی که بچه ها اینجا گفتند و توی خود سایت راک استار بود رو انجام دادم ولی بازم همون ارور رو میگیرم!!!!
حتی تموم اون 11 تا پک رو یه بار پاک کردم و دوباره دانلود کردم ولی بازم حل نشد.............

سرعت نتتون چقده؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
دوستان چندتا سوال داشتم اول اینکه وقتی سوار ماشین میشم رادیو ندارم کلا صداش نمیاد توی تنظیمات هم دستکاری کردم ولی درست نشد!
بعد اینکه برای 100% درصد شدن بازی چه کارهایی باید انجام داد ؟ لازمه که همه ماموریت ها رو گلد بگیریم ؟
با تشکر
http://forum.bazicenter.com/thread82804/

- - -ویرایش - - -

به نظر من یکبار از این کاهش دهنده های پینگ استفاده کنید.ماله من معمولا این اتفاق که می افته از کاهش پینگ استفاده می کنم راحت وصل میشه.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
http://forum.bazicenter.com/thread82804/

- - -ویرایش - - -

به نظر من یکبار از این کاهش دهنده های پینگ استفاده کنید.ماله من معمولا این اتفاق که می افته از کاهش پینگ استفاده می کنم راحت وصل میشه.

چظوری پینگ را کاهش میدی منم همین مشکل را دارم بیشتر وقتها خصوصا تو عید خیلی بیرون میافتم

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
سرعت نتتون چقده؟

4 مگابیت

والا نکته اینجاست که تو هیچ بازی دیگه ای مشکل ندارم............
یعنی این بازی مشکل داره کلا؟!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چظوری پینگ را کاهش میدی منم همین مشکل را دارم بیشتر وقتها خصوصا تو عید خیلی بیرون میافتم
سلام آقا فرشید گل. شما باید از یکی از این سایت ها که کاهش پینگ را می فروشند یک اکانت تهیه کنید بعد از طریق کامپیوتر اون را شیر کنید روی کنسول.توی فروم دوستان دیگه زحمت کشیدن و راهنمای کامل شیر کردن و جزئیات این قضیه را زدن.

4 مگابیت

والا نکته اینجاست که تو هیچ بازی دیگه ای مشکل ندارم............
یعنی این بازی مشکل داره کلا؟!

بالارفتن تعداد User ها در بازی بخاطر Heist باعث شده این اتفاق بیافته البته مورد دیگه هم مربوط میشه به این اختلال های اخیری اینترنت ایران که روی خیلی از ISP شدت بیشتری داره.البته این راه حلی که من گفتم روی xbox360 امتحان کردم.نمی دونم روی Ps4 هم به این صورت هست یا نه.

lashkhoor

کاربر سایت
Jun 6, 2011
24
.....

سلام بچه ها
وقتی می خوام بازی رو از save قبلی بیارم همش میگه باید به نت وصل باشی تا از save بیاد.وگر نه باید از اول شروع کنم یا پروفایل جدید بسازم
حالا چیکار کنم که با همون پروفایلی که به لایو وصل میشم تو حالت افلاین هم بتونم از save قبلی استفاده کنم

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
سلام بچه ها
وقتی می خوام بازی رو از save قبلی بیارم همش میگه باید به نت وصل باشی تا از save بیاد.وگر نه باید از اول شروع کنم یا پروفایل جدید بسازم
حالا چیکار کنم که با همون پروفایلی که به لایو وصل میشم تو حالت افلاین هم بتونم از save قبلی استفاده کنم
نه من وقتي ميخوام از سيو قبلي بيارم چنين چيزي نميگه درضمن پروفايل من به لايو وصله ولي در مواقع افلاين هم بازم براي اوردن سيو مشكلي ندارم شما متن ارور رو كاملا بنويس تا شايد بتونيم كمك كنيم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر