Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
از بزرگراه سمت چپ نقشه که برید سمت شمال میرسید به یه تونل،بالای تونل پایگاه نظامی هست که توش تانک،جت،هلیکوپتر و .... هست.
منظور من اون هواپیما های بزرگی که توی فرودگاه los santos نیست،توی همین پایگاه نظامی یه سری هواپیما بزرگ هست که سرعتشون از اون هواپیماهای 747(درسته؟! :| ) بیشتره و راحت تر میشه بلندشون کرد،ولی تا از این پایگاه چیزی بلند کنی سریع 2-3 تا جت میوفتن دنبالت و با موشک میزنن.....من هر کار کردم نتونستم یدونه از اینا رو بیشتر از 200-300 متر از پایگاه دور کنم......
نهایتا رمز بزن دیگه :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام من يه كاربر تازه كارم و واسه اولين بار كه xbox و بازيهاشو ديدم خيلي واسم جالب بود مخصوصاً اين بازي gta ، حالا مگه چي شده خوب دخترا هم دل دارن دوست دارم بازي كنم ديگه;;):p

يه مرحله بازي تو خونه مايكل كه بايد اون آقا كه آموزش يوگا به اين دو شخصيت بازي ميده كه مايكل و خانمش باهمن اونجا اولش ميگه كه دسته پايين بدم L S و بعد جهت دسته رو تغيير ميكنه و تغييرش ميدم دفعه سومي كه ازم حركت جديد ميخواهد بايد L S رو ببرم گوشه پايين S واسه من ميره گوشه ولي L اون گوشه مبرم از روش پرش ميكنه دستم خرابه ؟ :(
قطعا مشکل از جوی استیک کنسول شما هت در صورت امکان با یه کنترلر دیگه تلاش کنید
یکم هم مهربون تر با جوی استیک برخورد کنید :|

- - -ویرایش - - -

کسی یعنی واقعا هست دمو هارو اسکیپ کنه!؟
من جلو بابام که بازی میکردم کاتسین هارو اسکیپ میکردم
مثلا
وقتی تروور داشت پاتریشیارو میبرد که با مادرازو تحویل بده ترسیدم یه وقت اینا عاشق هم باشن :| :D

- - -ویرایش - - -

چجوری فرودگاه شخصی بخریم؟
میشه توش جت جنگی و 747 گذاشت؟
ببخشید فرودگاه شخصی که نمیشه خرید فقط میتونید تو فرودگاه بین المللی لوس سانتوس یه آشیانه رو داشته باشید که فرودگاه بهتون اجازه ی فرود بده

- - -ویرایش - - -

راه این که قدرت بدنی هر شخصیت تو بازی افزایش بدی یعنی stamina ش بره بالاتر چیه؟اخه تو gta sa میشد تو باشگاه بدنسازی قدرتو افزایش داد اما اینجا دقیقا نمیدونم چجوریه؟
این کله ی گوجه :| سر گوجه :| یا همچین چیزی بود توضیح داده بود قبلا که هرچند متر چه قد استامینا داره
پیشنهاد میکنم با اون mary ann (اشتباه نوشتم) مسابقه بدی تا زیاد شه فلایینگ و درایوینگ هم با رانندگی بالا میره(تنیس و یوگا هم کار کن بد نیست)

Last edited by a moderator:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بچه ها واو
نرم افزار آیروموزیک یه آلبوم روش هست که اسمش GTA V هست
دانلود میکنم اگه خوب بود برای شما تو مدیافایر آپلود میکنم :x

- - -ویرایش - - -

ویرایش:
عکس

- - -ویرایش - - -

دوستان آلبوم رو دان کردم
آهنگاش جالب نبودن (حد اقل برای من)
آهنگای تریلرا توش نبود

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
قطعا مشکل از جوی استیک کنسول شما هت در صورت امکان با یه کنترلر دیگه تلاش کنید
یکم هم مهربون تر با جوی استیک برخورد کنید :|

- - -ویرایش - - -

من جلو بابام که بازی میکردم کاتسین هارو اسکیپ میکردم
مثلا
وقتی تروور داشت پاتریشیارو میبرد که با مادرازو تحویل بده ترسیدم یه وقت اینا عاشق هم باشن :| :D

- - -ویرایش - - -

ممکنه مکل از لنز دستگاهتون باشه
ببرید کنسولتو رو سرویس کنید تو یه فروشگاه معتبر (البته الانم زدین سرویسش کردین که اینجوری شده :D )

- - -ویرایش - - -

ببخشید فرودگاه شخصی که نمیشه خرید فقط میتونید تو فرودگاه بین المللی لوس سانتوس یه آشیانه رو داشته باشید که فرودگاه بهتون اجازه ی فرود بده

- - -ویرایش - - -

این کله ی گوجه :| سر گوجه :| یا همچین چیزی بود توضیح داده بود قبلا که هرچند متر چه قد استامینا داره
پیشنهاد میکنم با اون mary ann (اشتباه نوشتم) مسابقه بدی تا زیاد شه فلایینگ و درایوینگ هم با رانندگی بالا میره(تنیس و یوگا هم کار کن بد نیست)

اگه یه جت جنگنده از پایگاه محافظت شده بدزدیم میتونیم بزاریم توی این آشیانه؟
چجوری میشه خرید؟
کلا یه علامت خونه و پول توی مپ هست به چه درد میخوره؟
توضیح کامل مرسی

- - -ویرایش - - -

لباسی های مخصوص Rappelling که توی یه مرحله از ساختمون باهاشون میریم بالا و لباس مخصوص SCUBA بعد کدوم مرحله باز میشه؟
اسمشو بگید مرسی

farhom

کاربر سایت
Sep 24, 2013
12
دوستان من از همون روز اول که تین بازی رو گرفتم تا الان همیشه جاهی تاریک و سیاه زیبا نبودند و یه جوری سبز مانند به نظر می رسند اگه منظورم رو متوجه نشدید سعی می کنم تو پست بعدی عکس بذارم دوستان همچین مشکلی ندارن؟

آخرین ویرایش:

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
بعد این ورزش ها روی هیکل شخصیت ها هم تاثیر میزاره؟هیکلشون عضلانی میشه؟
نه بهتره این بازیو امکاناتشو با SA مقایسه نکنی وگرنه لذت نمی بری سعی کن امکاناتشو با IV مقایسه کنی :D

دوستان من از همون روز اول که تین بازی رو گرفتم تا الان همیشه جاهی تاریک و سیاه زیبا نبودند و یه جوری سبز مانند به نظر می رسند اگه منظورم رو متوجه نشدید سعی می کنم تو پست بعدی عکس بذارم دوستان همچین مشکلی ندارن؟
منظورت اینه که باید یه جای خلوت بدون نور وجود داشته باشه؟جاده رو بگیر صاف برو رو به بالای نقشه :d

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
این مرحله فرعی kifflom خیلی جالب بود!
در اخرش هم خیلی خوب پولی میده! حدودا 2 میلیون دلار!
برای باز شدن این مرحله باید با مایکل برید به سایت epsilonprogram.com بعد برید پایین صفحه و 5000 دلار donate کنید!
بعد چند وقت رو نقشه یه علامت عجیب میاد! که باید برید اونجا..
اگر این مرحله فرعی تموم کنید ,یه اچیومنت هم می گیرید!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
دو تا سوال
1-چه جوری اون ونه رو که ماردش میگه پیدا کنم(تو تکست ه و میل ها هم اون بارو رو که باید پیدا کنی نبود)
2-تو ایمیل ها که میتونی اون ویلاهای بالای شهر رو انتخاب کنی با جی پی اس جریانش چیه؟برای خریده؟من میرم توش هیچ اتفاقی نمیفته همه تا منو میبینن فرار میکنن

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
دو تا سوال
1-چه جوری اون ونه رو که ماردش میگه پیدا کنم(تو تکست ه و میل ها هم اون بارو رو که باید پیدا کنی نبود)
2-تو ایمیل ها که میتونی اون ویلاهای بالای شهر رو انتخاب کنی با جی پی اس جریانش چیه؟برای خریده؟من میرم توش هیچ اتفاقی نمیفته همه تا منو میبینن فرار میکنن
1-کنار بیمارستان هست!
2-اون یه ماموریته!باید تابلو های فروشی که کنار اون خونه ها زدن رو نابود کنی!

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان عزیز یه سوال دارم از همون اوایل بازی لطف کنید پاسخ بدید !:-/

یه علامت سوال سبز رنگ رو نقشه بود رفتم یه زنه وایساده بود باهاش رفتیم یدونه از این تریلی ها که ماشین میکشه سوار شدیم !

اما نمیدونم چجوری باید ماشینه رو حمل کنم و بکشمش ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر