Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
اغا تو رو خدا کمممممممممممممممممک!!!!!!!
من داشتم بازی میکردم یهو از بازی پرید بیرون دیگه نرفت که نرفت 3 بارم سی دی رو عوض کردم فرقی نکرد iv رو گذاشتم خوند و بازی رو اورد اساتید ایراد چیه!!!!!!!!!!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دوستان لطفا کمکم کنید!!حدود 34 درصد از بازی رو رفتم ولی الان هیچ مرحله ای وجود نداره که برم!!درحالی که رو مایکل 1 مرحله-فرانکلین 2 مرحله-ترور فیلیپس 1 مرحله زده!!رو هر کدوم که سویچ میکنم تو نقشه هیچ مرحله ای نیست که برم!!چیکار کنم؟

کسی نیست کمک کنه؟؟!!از ظهر کارم شده رفتن به خونه و خوابیدن و رفتن تو شهر و نیم ساعت گشتن!!با هر سه شخصیت این کار رو کردم فقط برای برای ترور یه مرحله جانبی باز شد که اونم رفتم!!!همچنان مایکل 1 مرحله-فرانکلین 2 مرحله-ترور فیلیپس 1 مرحله زده!!

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
من داشتم بازی میکردم یهو از بازی پرید بیرون دیگه نرفت که نرفت 3 بارم سی دی رو عوض کردم فرقی نکرد iv رو گذاشتم خوند و بازی رو اورد اساتید ایراد چیه!!!!!!!!!!
لطفا جوااااااااااااااااااااااااااااااااااااب!!!!!!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان یه راهنمایی میخواستم.
تو دومین ماموریتی که از Lester میگیری دقیقا باید چیکار کنی!!من میرم توی کارگاهش و خودش هم ایستاده کنار پلها ولی اصلا معلوم نیست که باید چیکار کنم!!میشه راهنمایی بکنید!!

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
کسی نیست کمک کنه؟؟!!از ظهر کارم شده رفتن به خونه و خوابیدن و رفتن تو شهر و نیم ساعت گشتن!!با هر سه شخصیت این کار رو کردم فقط برای برای ترور یه مرحله جانبی باز شد که اونم رفتم!!!همچنان مایکل 1 مرحله-فرانکلین 2 مرحله-ترور فیلیپس 1 مرحله زده!!

با فرانکلین یه ماشین بردار برو تو یه نقطه ی خارج از خیابون و بدون ساختمون ( ترجیحا تو شهر ) پارک کن و پیاده شو و زنگ بزن مایکل و گزینه ی زیر Hang Out رو بزن !
چند صفحه قبل تر رو میدیدی نیاز به سوال نبود ! ! :D
سوالای تکراری گند زدن به تاپیک
~~~
اینم دو تا عکس هنری دیگه ! :D برای اینکه جو تاپیک عوض شه ! :D
tudutymy.jpg

e2ydygen.jpg

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سلام ميشه بگين رو چه درصدى به مرحله ى اخر ميرسى ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( ولى بدون رفتن مرحله ى اخر )
كسايى كه بازى رو تموم كردن نگاه كنن
من اگه مرحله اخر رو برم و مثلا ترور رو براى كشتن انتخاب كنم وقتى كه دارم تو شهر ولگردى ميكنم ترور رو ندارم ؟؟؟؟؟

در کل ماموریت های اصلی 50 درصد بازی هستن. من با ولگردی 82 درصد بودم.

بله. از توی ویل انتخاب چراغش خاموش می شه.

اگه روی فلش نصب کردید یکبار با کامپیوترتون فورمت کنین دوباره با Xbox کانفیگور و نصب کنین حل می شه مشکل احتمالا.

اقا اون تيكه كه بايد با اون زنه marry-ann مسابقه طو بديم خيلى سخته:|اصلا امكان نداره ببرم:|

تموم کردن مراحل این زنه دست های آهنین می خواد :D بعدش که تموم می شه فقط یک ثانیه باید دسته رو بزاری زمین شستتو فوت کنی :D

دوستان یه راهنمایی میخواستم.
تو دومین ماموریتی که از Lester میگیری دقیقا باید چیکار کنی!!من میرم توی کارگاهش و خودش هم ایستاده کنار پلها ولی اصلا معلوم نیست که باید چیکار کنم!!میشه راهنمایی بکنید!!

یا کت شلوار بخرین یا از کمد مایکل یکی انتخاب کنین و دوباره برین تو کارگاه.

parisa_ra

کاربر سایت
Sep 22, 2013
2
نام
parisa
سلام من يه كاربر تازه كارم و واسه اولين بار كه xbox و بازيهاشو ديدم خيلي واسم جالب بود مخصوصاً اين بازي gta ، حالا مگه چي شده خوب دخترا هم دل دارن دوست دارم بازي كنم ديگه;;):p

يه مرحله بازي تو خونه مايكل كه بايد اون آقا كه آموزش يوگا به اين دو شخصيت بازي ميده كه مايكل و خانمش باهمن اونجا اولش ميگه كه دسته پايين بدم L S و بعد جهت دسته رو تغيير ميكنه و تغييرش ميدم دفعه سومي كه ازم حركت جديد ميخواهد بايد L S رو ببرم گوشه پايين S واسه من ميره گوشه ولي L اون گوشه مبرم از روش پرش ميكنه دستم خرابه ؟ :(

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این ترور لامصب چه قدر دیالوگ هاش فان ـه :|:d
اصلا اسکیپ نکنید بشیند ببیند مثل طنز میمونه مخصوصا وقتی مایکل رو دست میندازه :d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
آقا این دزدیدن جت یکی از سخت ترین کار هاست به خدا امروز حتی یه آموزش هم در همین زمینه نگاه کردم ولی هنوز نتونستم به هنگر برسونم کسی هست این کار رو امتحان کرده باشه؟

parisa_ra

کاربر سایت
Sep 22, 2013
2
نام
parisa
يكي جواب منو نميده :(

سلام من يه كاربر تازه كارم و واسه اولين بار كه xbox و بازيهاشو ديدم خيلي واسم جالب بود مخصوصاً اين بازي gta ، حالا مگه چي شده خوب دخترا هم دل دارن دوست دارم بازي كنم ديگه;;):p

يه مرحله بازي تو خونه مايكل كه بايد اون آقا كه آموزش يوگا به اين دو شخصيت بازي ميده كه مايكل و خانمش باهمن اونجا اولش ميگه كه دسته پايين بدم L S و بعد جهت دسته رو تغيير ميكنه و تغييرش ميدم دفعه سومي كه ازم حركت جديد ميخواهد بايد L S رو ببرم گوشه پايين S واسه من ميره گوشه ولي L اون گوشه مبرم از روش پرش ميكنه دستم خرابه ؟ :(

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
با فرانکلین یه ماشین بردار برو تو یه نقطه ی خارج از خیابون و بدون ساختمون ( ترجیحا تو شهر ) پارک کن و پیاده شو و زنگ بزن مایکل و گزینه ی زیر Hang Out رو بزن !
چند صفحه قبل تر رو میدیدی نیاز به سوال نبود ! ! :D
سوالای تکراری گند زدن به تاپیک
~~~
اینم دو تا عکس هنری دیگه ! :D برای اینکه جو تاپیک عوض شه ! :D
tudutymy.jpg

e2ydygen.jpg
هیچ گزینه ای زیر هنگ آوت نیست!!من همون هنگ آوت رو زدم با مایکل رفتیم سینما)xهیچ مرحله برام باز نشد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر