Grand Theft Auto V | PS3

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,241
نام
فراز
دوستان ممکنه ماشینی که برای خودته گم بشه و پیداش نکرد من الان هر کاری میکنم ماشینم نیست کلی هم خرجش کردم اون عکسای ماشینایی که تو نقشه میاد هم رفتم ماشنیای دیگه میاد به جز این

nima_montana

کاربر سایت
Feb 8, 2012
172
نام
نیما
باید شرکت هایی که مثلا +7 یا 8 درصد هست و داره پیشرفت میکنه سرمایه گذاری کن. من 27000000 رو vanilla unicorn (استریپ کلاب) سرمایه گذاری کردم 6700000 سود کردم :D

امتحان میکنم الان
دوباره ورشکست شم طلبکارا رو میفرستم سراغ خودتا
:(

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
از زندگی انداختتمون ... انقدر مپ بزرگه بعضی جاها رو هنوز نرفتم ... گرافیک مخصوصا نورپردازی خیره کننده کار شده ... هندلینگ ماشین ها هم عالیه
مراحل بازی الکی و آبکی و خسته کننده نیست همشون سرگرم کننده و متنوع اند
در کل خیره کننده است
فقط یه جا مشکل دیر لود شدن آبجکت ها بود هیچ جا دیگه مشکل فنی ندیدم

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
باید شرکت هایی که مثلا +7 یا 8 درصد هست و داره پیشرفت میکنه سرمایه گذاری کن. من 27000000 رو vanilla unicorn (استریپ کلاب) سرمایه گذاری کردم 6700000 سود کردم :D
شرکت های سود دار رو بگین که رو اونا سرمایه گزاری کنم
من الان 5 هزار دلار بیشتر ندارم کدوم شرکت رو بخرم؟

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
شرکت های سود دار رو بگین که رو اونا سرمایه گزاری کنم
من الان 5 هزار دلار بیشتر ندارم کدوم شرکت رو بخرم؟

درست مطمئن نیستم.
برو ببین اگه vanilla unicorn هنوز سودش بالا هست بگیر.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

امتحان میکنم الان
دوباره ورشکست شم طلبکارا رو میفرستم سراغ خودتا
:(

تازه میتونی با گوش دادن weazal news سود دهی شرکتا رو بفهمی.

Last edited by a moderator:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
مال من 2 3 دقیقه است.

جداً ؟
بازيم ديجيتالي هست و نصب شده.
الان همش لودينگ بازي ادامه دار ميشه و تموم نميشه! همين ٣ ساعت پيش داشتم بازيش مي كردم و ارور هم نداد.
كسي راه حلي نداره؟

مشكل لودينگم درست شد! در حين لود اول بازي، نبايد منوي xmb باز بشه!
نقشه ي بازي بيش از حد بزرگه و جاده ها هم أكثرا پهن و ٤ بانده! من اون جاده هاي نسبتا تنگ تر GTA iv رو بيشتر دوست داشتم! با هندلينگ ماشين ها هنوز ارتباط برقرار نكردم؛ عاشق فيزيك سنگين نسخه ي قبلي بودم!:( البته تنوع و كيفيت طراحي اتومبيل ها غافل گيرم كرد! عالي هست!:d سيستم شوتينگ تقريبا با مكس پين٣ مو نمي دنه و فوق العادست. دورنماي شهر در ساعات مختلف و محل هاي مختلف واقعا متفاوت و حيرت انگيزه! هميشه نماهاي بصري جديد به چشمم مي خوره و به خاطر همين به شهر هنوز عادت نكردم و خيابون هاش رو درست تشخيص نميدم!
من عاشق شخصيت هاي بازي هستم! ظاهرشون، صداشون ، خلقياتشون و پرستيژشون دقيقا همون چيزي هست كه بايد باشه! يكي از يكي باحال تر!:d

Last edited by a moderator:

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان کمک من یه جای بازی گیر کردم:((
اونجایی که سه نفری میرید بایه هلی کوپتر یه زیر دریایی زرد رنگ هست رو برمیداری بعدش باید ولش کنی تو اب وقتی با زیر دریاییه میری این گوشیت بغل صفحه یه چیزه قرمز رنگی رو نشون میده ولی هر طرفی میرم بهش نمیرسم باید چی کار کنم؟؟؟

motefarreghe

کاربر سایت
Oct 7, 2011
68
یه سوال کسی تو بازی افت فریم داره چون تو یکی از سایت های که gta رو نقد کرده بود توی جاهای شلوغ فرم ریت به 22 و توی انفجار به 16 هم می رسید اکثرا هم کمتر از 27 بود ولی برای xbox بیشتر بود!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان کمک من یه جای بازی گیر کردم:((
اونجایی که سه نفری میرید بایه هلی کوپتر یه زیر دریایی زرد رنگ هست رو برمیداری بعدش باید ولش کنی تو اب وقتی با زیر دریاییه میری این گوشیت بغل صفحه یه چیزه قرمز رنگی رو نشون میده ولی هر طرفی میرم بهش نمیرسم باید چی کار کنم؟؟؟
برو به سمت دایره قرمزه وقتی رسیدی دقیقا بهش برو به سمت کف دریا اونجا Object رو پیدا می‌کنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر