Grand Theft Auto V | PS3

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
ما که تازه بازیو شروع کردیم ولی یه سوال یا یه مسئله ای وجود داره! بهترین راه پول درآوردن بازی چیه؟؟ منظورم یه جوری پول در بیاری در حد اینه دیگه دغدغه مالی نداشته باشی!!:-/
توی IV با شرط بندی خودم رو دیگه راحت کردم مشکل پولی نداشتم (یه جورایی در حد بینهایت) میخواستم بدونم کسی تاحالا توی V راهی پیدا کرده؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ما که تازه بازیو شروع کردیم ولی یه سوال یا یه مسئله ای وجود داره! بهترین راه پول درآوردن بازی چیه؟؟ منظورم یه جوری پول در بیاری در حد اینه دیگه دغدغه مالی نداشته باشی!!:-/
توی IV با شرط بندی خودم رو دیگه راحت کردم مشکل پولی نداشتم (یه جورایی در حد بینهایت) میخواستم بدونم کسی تاحالا توی V راهی پیدا کرده؟؟
Story رو تموم كن كلي پول گيرت مياد، بعد مرحله هاي Assassination رو شروع ميكني هربار سهام يك شركت رو بخري سود ميكني(Lester خودش ميگه) اينجوري كلي پول گيرت مياد.
يه سري جا هارو هم بخري هفتگي پول ميدن.
البته glitch هم هست هر ١٠ ثانيه ميشه ٢٥٠٠٠ گرفت كه خيلي كمه بدرد نميخوره.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
خب منم بالاخره بازی رو تجربه کردم.
بازی به شدت سرگرم کننده بود تا این جا8%رفتم...
سعی میکنم بیشتر ول بچرخم سریع تموم نشه....:D
به شدت من رو یاد خاطراتم با gta:sa میندازه.گرافیک واسه یه بازیه اپن ورلد پرفکته!گیم پلی عالیه!!
این سویییچ شخصیت ها هم واقعا متنوع کرده بازی رو...مراحل تا اینجا خیلی خوب بوده...چیزی که خیلی بهم حال میده تلکابین و چتر بازیه!واییی:D
داشتم از دست پلیسا در میرفتم یه دفعه دیدم تو کوچه ی خونم(تو gta:sa) هستم:)) حالا مطمئنم اگه تمام قوام رو جمع میکردم خودم کوچه رو پیدا کنم موفق نمیشدم:|:D
در کل بازی عالیه...ارزش این همه دنگ و فنگ دانلود رو داشته تا اینجا...
دوستان بازی لباس فروشی که قطعا داره ...ولی کی باز میشه؟؟؟چطوری از اسلحه فروشیا دزدی کنم؟سوپر ماکت دوستان میگفتن داره بازی...کو پَ؟:D

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
من یه جای بازی گیر کردم دوستانی که بازی رو تموم کردند کمکم کنند.
بعد از اون مرحله که فرانکلین و مایکل و تراوور یک کشتی رو منفجر می کنند و از توی کانتینرها با زیردریایی یه چیزی رو می برند دیگه مرحله ای برای من باز نمیشه که بازی کنم. همش دارم مراحل فرعی رو بازی می کنم. چی کار باید بکنم تا داستان بازی ادامه پیدا کنه.

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
من یه جای بازی گیر کردم دوستانی که بازی رو تموم کردند کمکم کنند.
بعد از اون مرحله که فرانکلین و مایکل و تراوور یک کشتی رو منفجر می کنند و از توی کانتینرها با زیردریایی یه چیزی رو می برند دیگه مرحله ای برای من باز نمیشه که بازی کنم. همش دارم مراحل فرعی رو بازی می کنم. چی کار باید بکنم تا داستان بازی ادامه پیدا کنه.
اگه فکرم درست باشه که کجایید.شما الان ماشیینایی که سوار میشید میگه که مثلا برای این کار قابل استفاده هستش یا نیستش.یکی که قابل استفاده هستش رو بردارید{مثلا من یه ون ۴ در برداشتم}بعد این قسمتش رو دقیق نمیدونم چه مکانی مد نظرشه ولی من تو راه اتوبان به سمت خونه ترور یه جایی بود علامت دلار مانند داشت اونجا میگفت میتونی ماشین رو بذاری.بعد که پیاده شدم با فرانکلین تماس گرفتم و ادامه ماموریت شروع شد.

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
دوستان یک سوال فنی بازی منم نسخه پیش خرید بوده کد Atom داره باید توی PS Store قسمت Redeem Code بزنمش؟؟؟

اگه اره..باید بگم وقتی کد رو میزنم ارور میده !!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
سلام
switch کردن بین دو کرکتر تو شهر برای شما چقدر طول میکشه؟
وقتی zoom back میشه از طرف چند ثانیه رو هوا میمونه بعد میره رو طرف دوم؟؟هووم؟

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
مدت زمان سوئیچ شدن کارکتر ها رابطه مستقیم داره با فاصله بین اون دو تا کارکتر. خب مشخصه که هر چقدر به همدیگه نزدیک تر باشن سریع تر عوض میشه و هرچی دورتر باشن هم زمان بیشتر میبره.

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza

تمام روش های پول در اوردن با توضیح و ویدئو (انگلیسی ولی ساده)

- - -ویرایش - - -

دوستان یک سوال فنی بازی منم نسخه پیش خرید بوده کد Atom داره باید توی PS Store قسمت Redeem Code بزنمش؟؟؟

اگه اره..باید بگم وقتی کد رو میزنم ارور میده !!

من خودم به شخصه نمی دونم چه کدی رو میگی.. اما اکثر مواقع ارور بخاطر تفاوت ریجن بازی با ریجن اکانت شما داره

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
دوستان یه سوال داشتم!!!

زیاد جلو نرفتم بازیو ولی داشتم با فرانکلین یه مرحله میرفتم که یه طرف از هتل میاد بیرون میکشیش.... مشکل من بعدش هستش که وقتی ماموریت تموم شد فرانکلین نقل مکان میکنه به خونه جدید و من توی پارکینگ خونه قبلی یه ماشین کلی پول پاش ریخته بودم الان به پارکینگ این خونه منتقل نشده و جلو در پارکینگ خونه قبلی هم میرم در باز نمیشه:-/!!
ایستگاه پلیس هم یه چند باری رفتم ولی اونجا هم نبود:| (البته تازه این اتفاق افتاده) میخواستم بدونم باید قیدش رو بزنم یا بالاخره پیدا میشه توی یه جایی مثل ماشین های توقیفی؟؟

در ضمن باید بگم عالی بود این راهنمایی دستت درد نکنه;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر