Grand Theft Auto V | PS3

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
الان به وقت هpst ساعت١٠:٣٥ دقيقه ي روز ١٦ سپتامبر (am). هست
ما ريجن يكي ها مي تونيم دانلود رواز حدود ساعت ١١:٣٠ صبح فردا شروع كنيم!
ويرايش: تو اينجا كامنت شماره ٦. ،جواب دادند كه وقت ١٢am ١٧ سپتامبر به وقته غربي. كه به وقته ما مي شه حدوده ٧:٣٠ صبح،اخيش#:-s

یک لحظه دهنم اینطوری شد وقتی گفتی 11:30:-o بعد خط آخر رو خودم خیالم راحت شد

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
نقد تصویری گیم اسپات رو دیدم، 60% از هایپم نابود شد..
بازی اصلی اگر این جوری باشه که نسبت به دانلود کردنش پشیمون شدم!:|
طراحی ماشین ها،گرافیک بازی،فیزیک بازی و گیم پلی که در این نقد نشون داده شد،خیلی ضعیف تر از تریلر ها بود!:(
(این ویدئو،اسپویل های خفیف داستانی داره)
24046998480422162702.jpg

HD H.264 MP4616.5MB Download
Hi-Res H.264 MP4195.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP48.7MB Download

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
نقد تصویری گیم اسپات رو دیدم، 60% از هایپم نابود شد..
بازی اصلی اگر این جوری باشه که نسبت به دانلود کردنش پشیمون شدم!:|
طراحی ماشین ها،گرافیک بازی،فیزیک بازی و گیم پلی که در این نقد نشون داده شد،خیلی ضعیف تر از تریلر ها بود!:(
(این ویدئو،اسپویل های خفیف داستانی داره)
24046998480422162702.jpg

HD H.264 MP4616.5MB Download
Hi-Res H.264 MP4195.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP48.7MB Download
يه توضيحى ميدى كه مشكلش جيه؟
با اين اينترنت ذغالى نميشه دانلود كرد

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
يه توضيحى ميدى كه مشكلش جيه؟
با اين اينترنت ذغالى نميشه دانلود كرد
اولاً ویدئو ی نقد از نسخه ی PS3 کپچر شده، خیلی سطح پایین تر از تریلر های راکستار از نسخه ی ps3 بوداز لحاظ گرافیکی! در تریلر های خود راکستار،کیفیت پلی گان های شخصیت ها به شدت بالا بود، کیفیت دورنماها و مدل سازی اتومبیل ها واقعاً عالی بود.چیزی که من در تریلر گیم اسپات دیدم،همون مدل سازی GTA IV بود و خیلی تعجب کردم از این بابت! بازتاب نور از بدنه ی ماشین ها و کلی چیز های دیگه در نقد وجود داشت که در تناقض با چیزی بود که قبلاً دیدم و انتظار تجربشو داشتم!
ممنون میشم اگر کسی به هر نحوی بازی رو انجام داده و این ویدئو رو دیده، من رو از شک دربیاره!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اولاً ویدئو ی نقد از نسخه ی PS3 کپچر شده، خیلی سطح پایین تر از تریلر های راکستار از نسخه ی ps3 بوداز لحاظ گرافیکی! در تریلر های خود راکستار،کیفیت پلی گان های شخصیت ها به شدت بالا بود، کیفیت دورنماها و مدل سازی اتومبیل ها واقعاً عالی بود.چیزی که من در تریلر گیم اسپات دیدم،همون مدل سازی GTA IV بود و خیلی تعجب کردم از این بابت! بازتاب نور از بدنه ی ماشین ها و کلی چیز های دیگه در نقد وجود داشت که در تناقض با چیزی بود که قبلاً دیدم و انتظار تجربشو داشتم!
ممنون میشم اگر کسی به هر نحوی بازی رو انجام داده و این ویدئو رو دیده، من رو از شک دربیاره!
بازی همه چیش سرجاشه نگران نباش ... یکم فقط وضوح تصویر کمتره
در ضمن کنسول برای 7 8 سال پیشه همین موارد هم خودش کلیه !!

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

شرمنده اسپویل داره نتونستم ببینم ولی:

دورنما (پیش پردازش): عالی بود.به طوری که اگر با ماشین 200 کیلومتر در ساعت حرکت کنی تا 10 تا ماشین و دوتا خیابون اونورتر از پیش خوب لود شدند.

ماشین ها: از IV خیلی بهتر بودند اما خیلی کم پلی گان داشتند ولی بازم بستگی به اندازه صفحه نمایشت داره.25 اینچ و کمتر پلی گان ها به چشم نمیان.ماشین سواری تو بعضی محله و روستاهای بازی آدم رو یاد فورزا میاندازه خیلی چشم نوازه.

شخصیت ها: گرافیکشون هیچ فرقی با مکس پین نداره و کیفیت بعضی لباس ها حتی بهتر از مکس پین بنظر میان.

هایپ بمانید این بازی تلافی IV رو حسابی دراورده!

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
پس افت گرافیکی که حس کردم ، حقیقت داره منتها مشکل از وضوح تصویر هست! تعداد کم پلی گان های ماشین ها هم که دوستمون اشاره کرد و خودم در نقد دیدم،یک مقدار نا امیدم کرده.
مسلمه که من هیچ انتظاری از بازی مولتی پلتفرم رو PS3 ندارم اما نمایش های اولیه بازی هم پردازش بهتری داشت و هم کارگردانی تریلر ها به گونه ای بود که گرافیک بازی،بهتر به چشم می اومد.
انتظار برای دانلود بازی سخت تر شد! تقریباً 8 ساعت تا دریافت لینک دانلود باقی مونده..

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
آقا میگم این ترور عجب شخصیته باحالی داره برا خودش یه خفاشه شبه
>:)
یه اتفاق جالب برام افتاد تو بازی
:-o
خودمم باورم نمیشه
با ترور تو شب رانندگی میکردم یه دفعه دو تا مسافر که دختر پسر بودن بهم خورد گفتن ما رو ببر هتل منم سوار کردم یه دفعه تو نقشه یه علامت اومد گفت که ببرشون اونجا منم تغییر مسیر دادم بردمشون اونجایی که تو مپ میگفت یه دفعه مسافرا گفتن کجا داری میری اینجا مسیره هتل نیست ترور گفت میخوام ببرمتون یه جایه با صفا
:d
اونا هم خوششون اومد گفتن برو آقا به مقصد که رسیدم چندنفر با تفنگ از یه خونه اومدن بیرون( فک کنم رفقای ترور بودن )بعدش دختر وپسره رو بردن تو خونه اونا هم هی جیغ میکشیدن بعدشم 2000ادلار دادن به ترور گفتن دمت گرم

من قبلا از این داستانا تو صفحه حوادث خوندم نمیدونستم قراره تو gta هم باشه
امیدوارم اونایی که باور نکردن این ماموریت که تصادفی هم بود براشون پیش بیاد تا باور کنن

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
پس افت گرافیکی که حس کردم ، حقیقت داره منتها مشکل از وضوح تصویر هست! تعداد کم پلی گان های ماشین ها هم که دوستمون اشاره کرد و خودم در نقد دیدم،یک مقدار نا امیدم کرده.
مسلمه که من هیچ انتظاری از بازی مولتی پلتفرم رو PS3 ندارم اما نمایش های اولیه بازی هم پردازش بهتری داشت و هم کارگردانی تریلر ها به گونه ای بود که گرافیک بازی،بهتر به چشم می اومد.
انتظار برای دانلود بازی سخت تر شد! تقریباً 8 ساعت تا دریافت لینک دانلود باقی مونده..
عجیبه من هیچ افت گرافیکی نسبت به تریلرها ندیدم
بازی خیلی عالی با وضوح کامل اجرا میشه :-/
نمیدونم شاید باید بیشتر دقت کنم اگه بتونی عکسی چیزی بزاری بعدن بهتر مشخص میشه

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
من یه سوال دارم ولی اول اینو ببینید:
تغییر آب و هوا( صاف، بارانی، برفی) : R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Square
اونطور که شنیدم هوای برفی فقط اوایل بازی هست،یعنی با این رمز میشه هر وقت دلمون خواست هوا رو برفی کنیم؟!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
همین الان چک کردم ... هنوز روی استور نیامده :(

ویرایش : به لطف دوستان ما هم زدیم برای دانلود تا 34 ساعت دیگه :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر