Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
خسته شدم بس با این خارجی های زبون نفهم بازی کردم بچه ها پس کجا هستن یه قراری ساعاتی چیزی بذارید ...

بچه ها بیاید باهم بازی کنیم اینجوری حال نمیده لیدر لطفا اعضا را ساماندهی کنه تا برزیم تو بازی

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
دوستان یکی اموزش کامل بده واسه انلاین بازی کردن با اینکه دارم بازی میکنم اما گیج شدم

بعضی وقتا Solo که میزنم میره داخل بازی اما کسی نیست که باهاش بازی کنم مجبور میشم Join Crew بزنم یا کسی از دوستان Invite بفرسته منم Join کنم..جریانش چیه!! اینجوری باشه واسه جمع شدن و بانک زذن به مشکل میخوریم که

آخرین ویرایش:

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
من چيو برنامه ريزي كنم وقتي سروراي cloud هنوز مشكل داره ؟ بايد صبر كنين تا سرورها stable بشه ... عجله نكنين... من خودم تازه تونستم وصل شم ولي هر دفعه كاراكترم پاك ميشه !!!

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
بعضی دوستان هستن هنوز فرق دوست و دشمن رو نمیدونن همرو میبندن به رگبار :|

دوست عزیز کسی که میاد کنارت با ماشین اما نمیکشت فکر نکن نوب هستش یکم توجه کنی میبینی دوسته..اگه دشمن بود که نمیزاشت تکون بخوری ;)

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
برای من هنوز stable نیست.... یعنی وقتی میخوام انلاین شم میزنه که Cloud server قطع هست و سیو نمیکنه کاراکتر رو...

فقط شما این مشکل رو داری یا دوستان هم اینجوری هستن؟؟

راستی اطلاعات GTA Online رفت روی سوشیال و همه چیز ثبت شد

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
برای من هنوز stable نیست.... یعنی وقتی میخوام انلاین شم میزنه که Cloud server قطع هست و سیو نمیکنه کاراکتر رو...

اگه برا شما خرابه من داداشم 1 ساعت پیش داشت بازی می کرد همه چیزشم سر جاش بود برا ما درسته پس شاید به ISP ها ربط داشته باشه اگه پارس آنلاین هستی زنگ بزن بگو بذاره رو MTU این برا بازی آنلاین خوبه فک کنم فقط پارس آنلاین داره ولی اگه پارس آنلاین نیستی یه زنگ بزن به هرجا که هستی ببین دارن یا نه.

یه مرحله آسون با یه خارجی رفتم پولارو نصف کرد :'(

Last edited by a moderator:

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
1 ساعت پیش داشتم بازی میکردم سرورا کلا ترکید :)
چجوری میشه فحشامونو به گوش مسئولین برسونیم؟؟
:)
support@rockstargames.com
من خودم یه مکاتبه کوتاه با اینا داشتم... خودشونم هیچی نمیدونن و واقعا میتونی شکه شدن رو توی تک تک کلماتشون ببینی, هول شدن بدبختا ! 15 میلیون پلیر واقعا شوخی نیست ! من خودم یکی از کسایی هستم که توی آنلاینش خیلی مشکل دارم ولی واقعا بهشون حق میدم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر