Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
رنک منم اومد پایین :(

اعضای عزیز، با توجه به تجربه تیمی گروه های خارجی در فروم های خارجی، داریم یه سری برنامه ریزی می کنیم (که البته خود بازی بیشترش رو در اختیار گذاشته و پیشنهاد میده)

بالافاضله بعد از اینکه بازی استیبل و متعادل بشه و همه و همه وصل بشند هم باگ های اساسی دیگه نداشته باشیم.. بازی گروهی رو شروع می کنیم.. ایشالا هرچه زودتر.. پس

زود به زود وضعیت تون رو اعلام کنید که مشکل و باگ دارید دارید یا چطور رفع شد و.. و...

با تشکر AliRezA-KH | COMMISSIONER of Persian GulfCrew

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
علی جان.. زدی دوباره 13 گیگ از ابتدا دانلود بشه ؟ ( با توجه به اینکه فکر می کنی اون آپدیت 39 مگی ای که واسه آنلاین اومد و تو سر ثانیه اول گرفتی، مشکل داشته..)

از خود راکستار اگه بپرسی 3 روز بعد اونم نه درست حسابی جواب میده.. پس پیشنهاد می کنم همون راهی که خودت به نظرت رسیده رو یه امتحان بکنی..

می دونم تموم کردی بازی رو.. اما حواست باشه که سیو هاتون پاک نکنی:D

واسه آواتار crew من دارم یه طرح میزنم که تا حد ممکن شبیه خلیج فارس بشه.. تموم شد بت نشون میدم اگه صلاح دیدی عوض کنیم اینو

حق با شماست.. کسی جوین نشده.. چون سرعتم بزنم به تخته خوبه :D

اونم الآن امتحان می کنم.. اما فکر نمی کنم مشکل این باشه.. چون موقعی که کارکتر رو می ساختم نوشته بود که Perisn Gulf ... اما بعد که امروز به بازی وصل شدم

میگه join a crew و خب این گزینه بعد از اینکه شما رو از بازی بیرون میاره که مثلا join کنه اما دوباره برمیگردونه به اول مرحله ای که بودید.. همین

خاطر نشان کنم که Persin Gulf اکتیو هست و دوستانی هستند که بدون مشکل بازی می کنن و وصل هستند. به امید ریسالو های راکستار واسه فردا پس فردا

زدم دوباره اينستال بشه امتحان كردم نشد باز....
با نماينده راكستار صحبت كردم اونم چيزه خاصي نميدونست فقط گفتش كه ما همه اينا رو ميدونيم و تمام تلاشمون رو داريم ميكنيم كه سريعتر حل بشه..

7u4u8abe.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
دوستان شما چطوری مشکل دارید؟؟ :-o

الان لولم 10 شد کاراکتر هم سر جاش بود پاک نشده بودش...

فقط یک سوال مگه سروره بازی رسمی نیست؟؟ یعنی هنوز به صورت ازمایشی هستش؟؟ چون رانک و اطلاعات انلاین نمیره روی سوشیال..جریانش چیه؟؟!

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
دوستان شما چطوری مشکل دارید؟؟ :-o

الان لولم 10 شد کاراکتر هم سر جاش بود پاک نشده بودش...

فقط یک سوال مگه سروره بازی رسمی نیست؟؟ یعنی هنوز به صورت ازمایشی هستش؟؟ چون رانک و اطلاعات انلاین نمیره روی سوشیال..جریانش چیه؟؟!

راکستار پیش بینی کرده بود که بخاطر حجم بازی کن ها، سرور ها نمی کشن.. اما فکر این نبود که بازی هم باگ هاش همراهی می کنه این مشکل سرور ها رو..

هیچ حرفی از اینکه سرور ها اصلی نباشن زده نشده بود از قبل و همین الانشم من ندیدم.. اما.. اگر دقت کنید راکستار گفته که واسه اینکه شاید با توجه به مشکلات

گزارش شده، بازی و رنک و یا اطلاعات شما ریست بشه توی بازی.. حداقل کاری که کردند این بوده که Cash Cart های خریدی رو فعلا فروشش رو قطع کردند.. پس یعنی

خودشون هم اعتماد ندارند به بازی یا سرور... به هر حال استیبل بودن بازی آنلاین خیلی سخت تر از سینگل هستش..

در مورد نرفتن رنک و اینا هم.. فکر کنم شما هم مثل من مشکل این رو داشته باشید که در ابتدا کارکتر رو با اکانت خودتون در این crew ساختید ولی بعدا خبری از این نیست

که بتونید ر خود بازی join کنید.. من که فکر میکردم واسه همینه هست که نه در crew و نه در خود سوشیال اکانتم خبری نیست از رنک و این چیزا

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
راکستار پیش بینی کرده بود که بخاطر حجم بازی کن ها، سرور ها نمی کشن.. اما فکر این نبود که بازی هم باگ هاش همراهی می کنه این مشکل سرور ها رو..

هیچ حرفی از اینکه سرور ها اصلی نباشن زده نشده بود از قبل و همین الانشم من ندیدم.. اما.. اگر دقت کنید راکستار گفته که واسه اینکه شاید با توجه به مشکلات

گزارش شده، بازی و رنک و یا اطلاعات شما ریست بشه توی بازی.. حداقل کاری که کردند این بوده که Cash Cart های خریدی رو فعلا فروشش رو قطع کردند.. پس یعنی

خودشون هم اعتماد ندارند به بازی یا سرور... به هر حال استیبل بودن بازی آنلاین خیلی سخت تر از سینگل هستش..

در مورد نرفتن رنک و اینا هم.. فکر کنم شما هم مثل من مشکل این رو داشته باشید که در ابتدا کارکتر رو با اکانت خودتون در این crew ساختید ولی بعدا خبری از این نیست

که بتونید ر خود بازی join کنید.. من که فکر میکردم واسه همینه هست که نه در crew و نه در خود سوشیال اکانتم خبری نیست از رنک و این چیزا

والا من خیلی از اکانت های پلیر های اونوری هم که دیدم همینطوری بود مسئله اینه که توی قسمت Career کلا زده به زودی فکر کنم دلیله نرفتنه رنک و این چیزا واسه همین باشه

61503161634425956814.png

آخرین ویرایش:

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
آپدیت جدید با حجم 32 مگ رلیز شد امیدوارم مشکلات رفع شده باشه بچه ها بریزید تو بازی دیگه یکی از دوستان اگه میتونه یک سری راهنمایی و آموزش در خصوص بخش آنلاین بازی تهیه کنه تا بتونیم حرفه ای تر بازی کنیم

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
آپدیت جدید با حجم 32 مگ رلیز شد امیدوارم مشکلات رفع شده باشه بچه ها بریزید تو بازی دیگه یکی از دوستان اگه میتونه یک سری راهنمایی و آموزش در خصوص بخش آنلاین بازی تهیه کنه تا بتونیم حرفه ای تر بازی کنیم

برای من قسمت SOLO رو میره ولی نمیتونم با کسی بازی کنم :(
کاراکترمم هر دفعه پاک میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر