Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
من هدست تازه خریدم اگه ممکنه راهنمای قدم به قدم ست کردن هدست لطفا بزاری ممنون میشم.

شرمنده الآن به لپتاپم دسترسی ندارم.. ولی آموزش ویدئویی کاملش رو می تونید اینجا ببینید (یوتیوب هستش) اگر دسترسی ندارید بگید که آپ کنم براتون عزیز

آخرای آموزش بالا رو بخیال شید چون برای هر هدست فرق می کنه (روش شارژ و خاموش روشن ایناست.. رمز هدست ها یا 0000 هست یا 1234)

ویرایش: مثلا اومدم کم تایپ کنم حالا که با لپتاپ نیستم.. آموزش رو تایپ می کردم راحتتر بود :D

-----------

راستی کسانی که هدست بلوتوثی ندارند نا امید نشن.. یه رابطی هست که از یک طرف جک هدست می خورده بهش از یک طرف میشه یو اس بی.. اون رو که گیر بیارید

دیگه همه چی حله.. آموزش بسیار سادش هم در اینجا (خودم امتحان نکردم اما شاید بعضی pm3 پلیر ها هم بتونن نقش رابط رو بازی کنن.. لطفا از دوستانی که

mp3 player دارند این روش آخری رو امتحان کنن.. اینجوری خیلی از دوستان دیگه نیازی نیست برن هزینه زیادی کنن)

- - -ویرایش - - -

--------------
http://forum.bazicenter.com/thread82607/#post2868501

هفته ی آینده GTA ONLINE عرضه می شود.
شرکت راک استار اعلام کرد که ترکیب یک بازی open world عظیم باعث ایجاد مشکل در سرور های راک استار می شود. "چیزی که ما قبلا درباره ی آن شما را آگاه کرده بودیم ، کم کردن این مشکل در سریع ترین زمان بود: مشکل در حال حاضر این هست که فشاری بیش از حد به روی سرور می باشد ، دلیلش هم اینه که ما تعداد سرور هایی که خریداری کرده بودیم با تعداد بازیکنان همزمان یکی نیست. پستی در news wire در رابطه به این موضوع قرار داده شده بود که به شرح زیر می باشد:
ما در حال خریدن سرور های جدید هستیم. ولی این فقط باعث میشه که در روز های اول اتفاقی نیوفته. اما این مثل همون مشکلی هست که شما در شوال و ای فروت داشتید. ما از بابت این اشکال بسیار معذرت میخواهیم و برای انتظاری که کشیدین تشکر می کنیم.
بیشتر از همیشه ما به کمک شما در راستای گزارش دادن باگ های بازی احتیاج داریم.
ما از فید بک شما برای ساخت بازی جی تی ای انلاین استفاده می کنیم.
در این بازی امکان وجود اشکالاتی خواهد بود که به این موارد ذکر شده محدود نمیشوند : باگ های دیوانه کننده-گلیچ های گیم پلی و مد هایی که احتیاج به دوباره ساختن و ایجاد بالانس در آنها هست.
حتی در بخش داستانی بازی تعدادی از شما بازیکنان ممکنه باگ ها و گلیچ های جالبی پیدا کرده باشید که هفته دیگر خبری ازشون نیست .
این اتفاقات امری بدیهی در یک بازی open world عظیم هست و مطمعنا در هفته ی بعد شاهد این جور گلیچ ها و باگ ها نخواهیم بود.
ما به شما اطمینان می دهیم که سعی خودمان را برای نظارت بر این اتفاقات و موارد غیر منتظره از قبل داشته باشیم
ولی ما به کمک شما و همچنین فید بک شما که در جهت بهبود و ایجاد بالانس بیشتر در بازی می شود واقعا احتیاج داریم .
با تشکر از دوست عزیزم
royal_star که متن رو ویرایش کرد.
منبع:http://www.xboxmb.com/forum/4-homep...-screens-released-rockstar-warns-crashes.html

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
راستی کسانی که هدست بلوتوثی ندارند نا امید نشن.. یه رابطی هست که از یک طرف جک هدست می خورده بهش از یک طرف میشه یو اس بی.. اون رو که گیر بیارید

دیگه همه چی حله.. آموزش بسیار سادش هم در اینجا (خودم امتحان نکردم اما شاید بعضی pm3 پلیر ها هم بتونن نقش رابط رو بازی کنن.. لطفا از دوستانی که

mp3 player دارند این روش آخری رو امتحان کنن.. اینجوری خیلی از دوستان دیگه نیازی نیست برن هزینه زیادی کنن)

دستتون درد نکنه ولی ویدیو رو دیدم هیچی نفهمیدم طرف یه هدست معمولی سیمی کنار لپ تاپش بود اومد زدش به PS3 و بعد تو Audio Device Settings به عنوان هدست یو اس بی شناسوندش.
من توش تبدیلی ندیدم!
اگه می شه دقیقا بگید باید بریم چیا بخریم...هدست سیمی چی باشه مهمه؟ باید هدست سیمی حتما یو اس بی باشه؟

- - -ویرایش - - -

آقا یه موضوع دیگه اینکه اونایی که با کنسول هک شده میان با آی دی اصلی شون میان یا آی دی دوم؟

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
دستتون درد نکنه ولی ویدیو رو دیدم هیچی نفهمیدم طرف یه هدست معمولی سیمی کنار لپ تاپش بود اومد زدش به PS3 و بعد تو Audio Device Settings به عنوان هدست یو اس بی شناسوندش.
من توش تبدیلی ندیدم!
اگه می شه دقیقا بگید باید بریم چیا بخریم...هدست سیمی چی باشه مهمه؟ باید هدست سیمی حتما یو اس بی باشه؟

- - -ویرایش - - -

آقا یه موضوع دیگه اینکه اونایی که با کنسول هک شده میان با آی دی اصلی شون میان یا آی دی دوم؟

ایدی اصلی من بن شد الان با ایدی فرعی اصلیم میام!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
خب من اومدم تهران الان :D
یکی آیدی PSN بچه هایی که عضو Crew هستن رو برای من PM کنه که من پست اول رو آپدیت کنم.

2شنبه شب احتمالا راه میفته GTA:O.

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
بازی چیزی شبیه به NFS Worldهستش؟ ماهانه چقدر باید پرداخت کنیم؟

خوشبختانه هیچ ریطی به اون نداره و رایگان هستش (البته باید بازی رو بخرین یا از روشهای کرک استفاده کنین که باید توی تاپیک مخصوص خودش بپرسین)

--------------------------

بر اساس امتیاز اسم رنکها اینجوری میشه : (اگه اسم دیگه ای به ذهنتون میاد بگین بزارم اینا رو خودم گذاشتم فعلا, فقط یه سری کلمه ها رو خوده راکستار بلاک کرده)

CREW RANK TITLES

Rank 1-10
Kiddy

Rank 11-20
Baby Killer

Rank 21-30
Gunner

Rank 31-40
Soldier

Rank 41-50
Agent

Rank 51-60
Street Mobster

Rank 61-70
Veteran Mobster

Rank 71-80
Killing Machine

Rank 81-90
Hero

Rank 91-100
BiG Boss

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ایدی اصلی من بن شد الان با ایدی فرعی اصلیم میام!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
من می خوام یه مدت کوتاه (یکی دوبار) با آی دی اصلیم بیام تروفی های ساده آنلاینش رو بگیرم ولی می ترسم بن شم!
البته قاعدتا اگه آخرین ورژن SEN Enabler رو نصب کنم و تمام نکات امنیتی رو رعایت کنم با آی دی اصلیمم نباید بن شم ولی انگار بازم امکان بن هست...
خب پس منم کلا با یه آی دی دوم میام حیفه این آی دی اصلیم که لول 11 هست بن شه.
بعد می شه برم تو اکانت راک استارم و آی دی PSN رو تغییر بدم؟

- - -ویرایش - - -

بازی چیزی شبیه به NFS Worldهستش؟ ماهانه چقدر باید پرداخت کنیم؟

شبیه NFS World هست یا نه رو نمی دونم، توضیحات اینکه چطوری هست رو بچه ها لینک توضیحاتش رو تو همین تاپیک گذاشتن چند بار. پولی هم نیست و حتی کد هم نمی خواد.

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
من می خوام یه مدت کوتاه (یکی دوبار) با آی دی اصلیم بیام تروفی های ساده آنلاینش رو بگیرم ولی می ترسم بن شم!
البته قاعدتا اگه آخرین ورژن SEN Enabler رو نصب کنم و تمام نکات امنیتی رو رعایت کنم با آی دی اصلیمم نباید بن شم ولی انگار بازم امکان بن هست...
خب پس منم کلا با یه آی دی دوم میام حیفه این آی دی اصلیم که لول 11 هست بن شه.
بعد می شه برم تو اکانت راک استارم و آی دی PSN رو تغییر بدم؟

آره میشه..

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
آقا چه ساعت هایی می خواین بازی کنید؟ هروقت هست یه وقت 2 صبح به بعد نباشه:|
====
راستی اگه می شه یکی جواب من در مورد هدست سیمی رو بده...مرسی.

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
آقا چه ساعت هایی می خواین بازی کنید؟ هروقت هست یه وقت 2 صبح به بعد نباشه:|
====
راستی اگه می شه یکی جواب من در مورد هدست سیمی رو بده...مرسی.

چون که سرورها 16 نفرس هممون نمیتونیم همزمان با هم توی یه سرور بازی کنیم..
50 نفر هستیم تقریبا, باید به گروههای 8 نفره تقسیم بشیم , هر کدوم از گروههای 8 نفره رو یکی از کمیسیونرها رهبری میکنه ولی هنوز چیزی دقیقا معلوم نیست باید ببینیم دوشنبه شب چی میشه :D
هدست سیمی رو من نمیدونم باید چیکار کنی راستش..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر