Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
میگم شما کیا بازی میکنید ؟
من که فقط پنج شنبه ها میتونم مولتی بزنم با جمعه صبح فقط

دیگه مدرسه شروع شد منم بیشتر پنج شنبه عصر و جمعه میام دیگه با بچه ها حالا تو اینجا یا psn هماهنگ می کنیم.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
ممنون علیرضا جان از پاسخ گویی میتونی عکس صفحه ی اول عکس گروه یا همون پروفایلامون رو آپدیت کنی چون هم عکسم رو عوض کردم و هم بچه ها اضاف شدن !‌

راستی در آینده خرید لباس یا چیز دی ال سی مربوط به مولتی رو که اجباری نمکنی نه ؟

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
ممنون علیرضا جان از پاسخ گویی میتونی عکس صفحه ی اول عکس گروه یا همون پروفایلامون رو آپدیت کنی چون هم عکسم رو عوض کردم و هم بچه ها اضاف شدن !‌

راستی در آینده خرید لباس یا چیز دی ال سی مربوط به مولتی رو که اجباری نمکنی نه ؟

خواهش ميكنم :)

بايد بيام تهران با كامپيوتر درست كنم با گوشي نميشه ...
مگر اينكه يكي عكس رو برام پي ام كنه من بزارم...

نه اين چيزا رو اجباري نميكنم ١٠٠٪ !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
GTA Online

دوستان خواستم کم و بیش اطلاعاتی که از GTAOnline در سایت IGN منتشر شده رو بگم خدمتتون:

gta_online.jpg

زمان رخ داد بازی بعد از قایع GTA 5 است
بازی کننده ها باید هر کاری که میتوانند برای گرفتن پول بیشتر از بانکها بکنند !
شخصیتهای بازی در کات سین ها بازی زمانی که با هم ارتباط بر قرار میکنند دیده میشوند .
کارکتر ها مونث هم قابل بازی هستند .
فعالیتهای زیادی شامل ” دزدی از بانک , دزدین وسایل نقلیه زرهی یا عادی , ورزشهایی ماند گلف و تنیس, حمله به دیگر مخفی گاه های خلافکاران , مسابقه های خیابانی .”
بعضی از گروههای خلافکار ممکن است در طول مراحل به شما کمک کنند . اگر با آنها در شرایط خوبی باشید .
شما میتوانید کاره انتخاب افراد همتیمی را خودتان انجام دهید یا به سیستم بسپارید
اسکیل ها اولیه و بیسیک بر اساس انتخاب ” سبک زندگی ” شما تغییر میکند .
ظاهر زندگی و شخصیت ها هم در طول بازی با توجه به ” سبک زندکی ” انتخابی تغییر میکند .
سیستم رنکینک شخصی و جهانی در بازی وجود دارد.
سیستم رنکینگ جهانی گروه شما هم وجود دارد .
دیگر بازی کنان میتوانند شما را بکشند و پول شما را بدزند .
شما میتوانید برای جلو گیری از مورد قبل پولهایتان را در بانک قرار داده و توسط کارت اعتباری خرید و … کنید !
اگر کسی این بلا را سره شما آورد میتواند برای سرش جایزه تایین کنید !
شما میتوانید غیر از نابود کردن شهر دوستانتان را دعوت کره و با انها تلویزیون ببینید یا چیزی بخورید و …
استفاده از تعداد بیشماری وسیله نقلیه هم در بازی گنجانده شده است
اسلحه ها و شخصیت به شدت قابلیت شخصی سازی دارند
تعداد بسیار بالایی اسلحه هم در بازی وجود دارد
ممکن است مکانهای جدید به مرور زمان پس از عرضه به بازی اضافه شود
تمام مراحل توسط راک استار همیشه در حال کنترل است و ممکنه است در هر زمانی بالنس یک مرحله تغییر کند.

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
پیشنهاد (شخصی)
اگر بازی رو تموم کردید (حتی اگر نکردید) توی یک زمینه بیشتر تمرین کنید.. مثلا رانندگی یا تیراندازی (مخصوصا از ماشین)

اینجوری توی ماموریت های دستجمعی، با توجه به این ، راحتتر میشه کارها رو تقسیم کرد.

---------------

می دونم تاپیکی در رابطه با سرعت اینترنت هست، اما خواستم حتما در مورد پینگ و سرعت اینترنت بچه های گروه هم بحث بشه

که اگر کسی شرایط اینترنتی مناسبی نداره زودتر اقدام کنه برای حلش، که عقب نیوفته.

---------------

بهتره که اسم یک سری آبجکت ها (مخصوصا اسلحه ها) رو که در بازی استفاده میشه رو بدونین.

---------------

تا جایی که من فهمیدم اگه وسط یه ماموریت یکی از اعضای گروه، کشته بشه، مرحله قطع نمیشه.. پس به امید Retry نباشیم

---------------

اگر کسی با ست کردن هدست و یا تنظیم خروجی صدا و تفکیک صدا بازی با صدای گروه مشکل داشت، بگه که آموزشش قدم

به قدم بگیم بهش.. که فکر نکنم مشکلی داشته باشن دوستان. (برای کسانی که به تازگی رفتن هدست خریدن گفتم)

همچنین با توجه به گرون بودن هدست بلوتوث های گیمینگ، پیشنهاد می کنم یک هدست موبایلی جبرا (شروع از 55تومن) تهیه کنید.

---------------

با توجه به اینکه 700 مرحله بازی (به جز 100تای اول که توو بازی فعلا موجوده) بصورت بسته های بروزرسانی بعدا منتشر میشه (رایگان)

اما اینکه چندتا چندتا و چند وقت به چند وقت عرضه میشه اطلاعی نیست، پس احتمالا اگر شرایط خوب نباشه با تصمیم دوستان، شاید

درصورتی که خیلی زود مراحل رو جلو بریم، مراحل اصلی رو شاید جیره بندی کنیم :D تا زود یهو 2-3 روزه تموم نکنیم و بمونیم توو خماری

تا بروزرسانی بیاد :D در عوض این وسط اینقدر کارای دیگه (مراحل فرعی) و یا حتی ماموریت هایی که خودمون میسازیم و یا مسابقات..

رو می تونیم انجام بدیم.. البته با درنظر داشته باشیم که اینقدر این بازی بزرگ هست که فکر نکنم به این حرفا برسه... تازه زندگی شخصی

کارکتر هم هست.. همش که در حال بازی گروهی نخواهیم بود.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یه سوال دارم
با اینترنت 1 مگ و پینگ 82 ms میشه بازی کرد؟
بازی رو میشه فقط Free Roam رفت و مرحله نرفت؟
چند مگ توی یه ساعت حدودا مصرف میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر