Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سلام.مرسی.

من Red Dead Redemtion رو اول بازی کردم واسه همین GTA کمی مذخرف بنظر میرسه :d . چون خیلی از باگهای GTA تو Red Dead رفع شده.درست میگم یا نه؟
والا باگ ها RDR بیشتر از GTA بود تا اونجایی که من دیدم البته خیلی به نسبت GTA ساده تر و رئال تر بود کلا قابل مقایسه نیست ولی RDR همون GTA Western هست کلا :d

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
من تو بازي مشكل افت فريم دارم البته هميشه نه ولي اكثره جاها هستش البته بازي رو هم ريختم تو هارد... تو ذوق ميزنه ...كسي ميدونه مشكل از چيه؟:-/
یعنی کسی نمیدونه مشکل از چه؟اگه اورجینالشو بگیرم مشکلم حل میشه؟

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام دوستان
بعد از 6-7 ماه! من این تاپیک رو آپ میکنم. راستش شاید براتون عجیب باشه ولی من اولین تجربه جی تی ای رو دارم با جی تی ای 4 :d...تعجب میکنم تو این دو 3سال ک گیم میزنم چطور تا حالا سراغ این بازی نیومدم واقعا جذابه بازی.البته rOMANبد جوری رو مخه ها...من 153 صفحه فبل رو وقت نکردم بخونم!! چند تا صفحه رو خوندم فقط.بخاطر همین ممکنه سوالم تکراری باشه...یکی اچیومنت های بازی رو میخواستم...یکی هم اینکه با دنبال کردن ماموریت های اصلی(rOMAN)چند ساعت گیم پلی موجوده تا پایان بازی؟؟؟
ممنون

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام دوستان
بعد از 6-7 ماه! من این تاپیک رو آپ میکنم. راستش شاید براتون عجیب باشه ولی من اولین تجربه جی تی ای رو دارم با جی تی ای 4 :d...تعجب میکنم تو این دو 3سال ک گیم میزنم چطور تا حالا سراغ این بازی نیومدم واقعا جذابه بازی.البته rOMANبد جوری رو مخه ها...من 153 صفحه فبل رو وقت نکردم بخونم!! چند تا صفحه رو خوندم فقط.بخاطر همین ممکنه سوالم تکراری باشه...یکی اچیومنت های بازی رو میخواستم...یکی هم اینکه با دنبال کردن ماموریت های اصلی(rOMAN)چند ساعت گیم پلی موجوده تا پایان بازی؟؟؟
ممنون
:(
کسی جواب نمیده؟

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
من نمیتونم چیت هارو وارد کنم
بار اول که دکمه up رو میزنم موبایلش میاد که یه منو داره :multiplayer
منویه دیگه ای نداره که کیبورد موبایلش در دسترس باشه واشه چیت ها.همه دکمه هارم زدم اتفاقی نیافتاد..

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
من نمیتونم چیت هارو وارد کنمبار اول که دکمه up رو میزنم موبایلش میاد که یه منو داره :multiplayerمنویه دیگه ای نداره که کیبورد موبایلش در دسترس باشه واشه چیت ها.همه دکمه هارم زدم اتفاقی نیافتاد..
داداش شما اول up میزنی بعد دوباره up می زنی کیبرد می اید بعد رمز ها را وارد کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر