WANTED93

کاربر سایت
Jun 22, 2011
20
سلام دوستان خسته نباشید ی مشکل برام پیش اومده ممنون می شم جواب بدید
من gta iv تا 51.63 رفتم ولی از اینجا به بعد مرحله ای دیگه نمیاد تقریبا تو خیابونها آزادم
آخرین مرحله ای هم که رفتم Bc بود که مرحله 69 می شه همونجا که یه مرد بم میگه بیا تفریح بریم بعد سوار قایق می شیم بعد باید یه قایق تعقیب کنیم
من به اون قایق تیراندازی کردم قایق رفت رو هوا پول مرحله هم واریز شد بردم ولی از اینجا به بعد هیچ خبری نیست از مرحله جدید
ممنون می شم بگیید مشکل کجاست

WANTED93

کاربر سایت
Jun 22, 2011
20
من gta iv تا 51.63 رفتم ولی از اینجا به بعد مرحله ای دیگه نمیاد تقریبا تو خیابونها آزادم
آخرین مرحله ای هم که رفتم Bc بود که مرحله 69 می شه همونجا که یه مرد بم میگه بیا تفریح بریم بعد سوار قایق می شیم بعد باید یه قایق تعقیب کنیم
من به اون قایق تیراندازی کردم قایق رفت رو هوا پول مرحله هم واریز شد بردم ولی از اینجا به بعد هیچ خبری نیست از مرحله جدید

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir

در بازی به دوستاتون زنگ برنید . . . یا برید کافی نت ببینید خبری نست تو Email تون . . . ، کلا چک کنید ببینم چی میشه .

WANTED93

کاربر سایت
Jun 22, 2011
20
در بازی به دوستاتون زنگ برنید . . . یا برید کافی نت ببینید خبری نست تو Email تون . . . ، کلا چک کنید ببینم چی میشه .
من همه اینارو چک کردم ولی بازم چک می کنم ببینم چی می شه
بازم اگه راه تازه ای شد بگیید ممنون

faramarz63

کاربر سایت
Aug 22, 2011
9
سلام خدمت اساتید iv
آقا من یه ماهیه بازی رو گرفتم....ولی تو مرحله های اولش گیر کردم.....همون اوایل بازی اونجایی که vlad بهت ماموریت میده بعد سوار قطار میشی....باید بری 2 نفر رو بکشی بعد ماشینوبدزدی ببری کارواش.....من اینکارو میکنم ولی هر چقدر صبر میکنم vlad زنگ نمیزنه که ماشینو ببرم کارواش.........خواهش میکنم اگه کسی میدونه اشکال کار کجاس راهنمایی کنه ممنون میشم...

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من همه اینارو چک کردم ولی بازم چک می کنم ببینم چی می شه
بازم اگه راه تازه ای شد بگیید ممنون

اگه درست یادم باشه برای اینکه مرحله جدید بیاد باید توی بازی 2روز بگذره...
میتونی ول بگردی یا چند بار بخوابی !;)

faramarz63

کاربر سایت
Aug 22, 2011
9
سلام خدمت اساتید iv
آقا من یه ماهیه بازی رو گرفتم....ولی تو مرحله های اولش گیر کردم.....همون اوایل بازی اونجایی که vlad بهت ماموریت میده بعد سوار قطار میشی....باید بری 2 نفر رو بکشی بعد ماشینوبدزدی ببری کارواش.....من اینکارو میکنم ولی هر چقدر صبر میکنم vlad زنگ نمیزنه که ماشینو ببرم کارواش.........خواهش میکنم اگه کسی میدونه اشکال کار کجاس راهنمایی کنه ممنون میشم...
ترو خدا یکی کمک کنه به من!!!!!!!!

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام خدمت اساتید iv
اونجا که سوار قطار میشی و بعدش اون دو نفر رو میکشی دیگه اون ماموریت تمومه!

ماشینایی رو که واسه Vlad میدزدی، اگه ببری تعمیرشون کنی و ببری کارواش، پول بیشتری گیرت میاد، همین
ولی یادمه یه ماشین رو حتما باید ببری کارواش، نیازی نیست منتظر تماس Vlad باشی، ماشین رو ببر کارواش و بعدش ببر تحویلش بده
همیشه شرح اونچه که باید انجام بدی توی قسمت Brief نوشته شده

faramarz63

کاربر سایت
Aug 22, 2011
9

ماشینایی رو که واسه Vlad میدزدی، اگه ببری تعمیرشون کنی و ببری کارواش، پول بیشتری گیرت میاد، همین
ولی یادمه یه ماشین رو حتما باید ببری کارواش، نیازی نیست منتظر تماس Vlad باشی، ماشین رو ببر کارواش و بعدش ببر تحویلش بده
دمت گرم داداش لطف کردی حالا برم امتحان کنم ببینم چی میشه:)

آخرین ویرایش:

faramarz63

کاربر سایت
Aug 22, 2011
9

آقا امتحان کردم ولی مشکل من اینجاست که در پارکینگ باز نمیشه اصلا که بخوام ماشینو تحویل بدم.....ایندفعه هم ماشینو بردم کارواش ولی بازم در پارکینگ باز نمیشه....1ماهه اینجا گیر کردم خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه!!

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
آقا امتحان کردم ولی مشکل من اینجاست که در پارکینگ باز نمیشه اصلا که بخوام ماشینو تحویل بدم.....ایندفعه هم ماشینو بردم کارواش ولی بازم در پارکینگ باز نمیشه....1ماهه اینجا گیر کردم خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه!!
بگو ببینم تو قسمت Brief چی نوشته ؟

faramarz63

کاربر سایت
Aug 22, 2011
9
بگو ببینم تو قسمت Brief چی نوشته ؟
گفته میری سوار قطار میشی بعد اینتر رو بزن تا به مقصد برسی بعد برو اون دو نفر رو بکش ماشینو ببر بذار تو پارکینگ!!!!
من همه این کارارو میکنم فقط آخر کار که باید ماشینو بذارم تو پارکینگ در پارکینگ باز نمیشه که بذارمش تو پارکینگ حتی ماشینو کارواشم بردم ولی باز در باز نمیشه!!!!چیکار کنم من حالا؟؟؟؟

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
سلام رمزا شو می خواین
icon10.png
:-/

آخرین ویرایش:

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
گفته میری سوار قطار میشی بعد اینتر رو بزن تا به مقصد برسی بعد برو اون دو نفر رو بکش ماشینو ببر بذار تو پارکینگ!!!!
من همه این کارارو میکنم فقط آخر کار که باید ماشینو بذارم تو پارکینگ در پارکینگ باز نمیشه که بذارمش تو پارکینگ حتی ماشینو کارواشم بردم ولی باز در باز نمیشه!!!!چیکار کنم من حالا؟؟؟؟
خب یه مرحله ی دیگه رو برو یا یه سیو دیگه رو لود کن یا با یکی برو بیرون، بعدا دوباره بیا سراغ این قسمت ببین چی میشه، من که نمیفهمم دلیلش چیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر