Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
Seasonal events چجوریه؟ الان من تو این بخش مسابقه bmw m4 coupe super lap دارم انجام میدم و یبار هم 2:26 زمان زدم ولی بعدش که اومدم بیرون از بازی رکوردی برام ثبت نکرد! کلا معلوم نیست چیکار باید کرد

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
Seasonal events چجوریه؟ الان من تو این بخش مسابقه bmw m4 coupe super lap دارم انجام میدم و یبار هم 2:26 زمان زدم ولی بعدش که اومدم بیرون از بازی رکوردی برام ثبت نکرد! کلا معلوم نیست چیکار باید کرد

مشکل از نتت هست . سرعت اپلود پایین باشه اینجوری میشه . من واسه خودم هم بارها از این اتفاقات تو GT5 افتاده تو GT6 هم 2 بار این اتفاق افتاد واسم . اگه زیر 10 نفر هم رکورد بزنی نت سرعتش بد باشه موقع اپلود رکورد Reply بازی اپلود نمیشه فقط رکورد رو ثبت میکنه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
مشکل از نتت هست . سرعت اپلود پایین باشه اینجوری میشه . من واسه خودم هم بارها از این اتفاقات تو GT5 افتاده تو GT6 هم 2 بار این اتفاق افتاد واسم . اگه زیر 10 نفر هم رکورد بزنی نت سرعتش بد باشه موقع اپلود رکورد Reply بازی اپلود نمیشه فقط رکورد رو ثبت میکنه
یعنی بعد از اینکه از بازی بیرون اومدم باید صبر کنم تا آپلود بشه؟ یا در حین بازی باید اپلود بشه؟

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
یعنی بعد از اینکه از بازی بیرون اومدم باید صبر کنم تا آپلود بشه؟ یا در حین بازی باید اپلود بشه؟

وقتی رکورد رو زدی باید برگردی تو اون menu که پول رو بهت میده یه 1 دقیقه صبر کن یه لحظه صفحه تاریک میشه یعنی داره اپلود میشه . وقتی اپلود شد اون Time می که زدی رو صفحه میاد یعنی اپلود شده بعد صدا تشویق هم میاد . البته تو GT5 وقتی اپلود میشه یه خط مثل Load پر میشد ادم میفهمید داره اپلود میشه . تو GT5 اگه زیر 10 نفر رکورد میزدی Load اپلود کردن سنگینتر میشد چون Reply هم اضافه میشه در حین اپلود اون خط نصفش که پر میشد مودم رو خاموش میکردی دیگه Reply اپلود نمیشد فقط رکورد رو ثبت میکرد اینجا دیگه یه کاری کردن که نتونی Reply رو پنهان کنی واسه همینه که در حین اپلود صفحه تاریک میشه و دیگه اون Load کردن اپلود رو نمیبینی

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
خب برا اون دوستانی که فکر میکنن هوش مصنوعی پیش پا افتاده هست میخوام بگم که برا هر مسابقه باید یه ماشین از همون گروه رو اتخواب کنید نه با SAUBER برید dream car, مثلا اگه دوست دارید یه GTR GT3 یا R8 LMS بر دارید و مسابقات GT3 رو انجام بدید بعد ببینم برا اول شدن زیر بغلاتون خیس میشه یا نه! با اینکه این دوتا ماشین جزو قوی ترینها تو گروه خودشونن ولی بازم اول شدن باهاشون فقط تو دورای اخر اونم با کلی تلاش امکان پذیره.ولی خدایی عجب استایلی دا ه این GTR GT3, بعد 908 همین تونسته واقعا دل منو ببره.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب برا اون دوستانی که فکر میکنن هوش مصنوعی پیش پا افتاده هست میخوام بگم که برا هر مسابقه باید یه ماشین از همون گروه رو اتخواب کنید نه با SAUBER برید dream car, مثلا اگه دوست دارید یه GTR GT3 یا R8 LMS بر دارید و مسابقات GT3 رو انجام بدید بعد ببینم برا اول شدن زیر بغلاتون خیس میشه یا نه! با اینکه این دوتا ماشین جزو قوی ترینها تو گروه خودشونن ولی بازم اول شدن باهاشون فقط تو دورای اخر اونم با کلی تلاش امکان پذیره.ولی خدایی عجب استایلی دا ه این GTR GT3, بعد 908 همین تونسته واقعا دل منو ببره.

واقعا طراحی مسابقاتش خیلی خوب شده ، یعنی مثل GT5 نیست که با ردبول بری با ماشینای دهه ی 70 مسابقه بدی !! خیلی هیجانی و سخت شده !
و چیزی که خیلی منو مجذوب کرد مسیرهای بازی هست ! چقد Track های فوق العاده و پرجزییات داره ! خیلی مسیرای عالی ای داره بدمصب ! :-*

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
برا بار چندمه که اینجا از دوستان محترم و متخصص!!!!!!! کمک و راهنمایی می خوام ولی کسی لطف نمی کنه یه منت سر ما بزاره و جواب بده.اگه الان یه سوال مزخرف می پرسیدی همه متخصصا 100000000 تا جواب می زاشتن جلو آدم و کلی بحث روزها اینجا را میوفتاد,ولی دریغ از یه جواب و راهنمایی برا سوال درست و حسابی.نمی دونم,شاید من اشتباه فکر می کردم که من از هیچی سر در نمیارم,اینطور که معلومه مثل اینکه متخصصام هیچی نمی دونن و فقط حرف می زنن.شایدم کلاس تخصصشون خیلی بالاتر از ایناست که جواب بدن به بنده
دوست عزیز شما کدوم مسابقه رو میخواید برین, چرا وقتی 750 میخواد ردبول گرفتی؟ برو مینولتارو بگیر هر مسابقه ای هم که باشه میترکونیشون!

آخرین ویرایش:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
برا بار چندمه که اینجا از دوستان محترم و متخصص!!!!!!! کمک و راهنمایی می خوام ولی کسی لطف نمی کنه یه منت سر ما بزاره و جواب بده.
اگه الان یه سوال مزخرف می پرسیدی همه متخصصا 100000000 تا جواب می زاشتن جلو آدم و کلی بحث روزها اینجا را میوفتاد,ولی دریغ از یه جواب و راهنمایی برا سوال درست و حسابی.
نمی دونم,شاید من اشتباه فکر می کردم که من از هیچی سر در نمیارم,اینطور که معلومه مثل اینکه متخصصام هیچی نمی دونن و فقط حرف می زنن.
شایدم کلاس تخصصشون خیلی بالاتر از ایناست که جواب بدن به بنده
ما که ادعایی نداریم می دونیم

- - -ویرایش - - -

برا بار چندمه که اینجا از دوستان محترم و متخصص!!!!!!! کمک و راهنمایی می خوام ولی کسی لطف نمی کنه یه منت سر ما بزاره و جواب بده.
اگه الان یه سوال مزخرف می پرسیدی همه متخصصا 100000000 تا جواب می زاشتن جلو آدم و کلی بحث روزها اینجا را میوفتاد,ولی دریغ از یه جواب و راهنمایی برا سوال درست و حسابی.
نمی دونم,شاید من اشتباه فکر می کردم که من از هیچی سر در نمیارم,اینطور که معلومه مثل اینکه متخصصام هیچی نمی دونن و فقط حرف می زنن.
شایدم کلاس تخصصشون خیلی بالاتر از ایناست که جواب بدن به بنده
ما که ادعایی نداریم می دونیم

دوست عزیز ناراحت نشو . من پست شما رو ندیدم . الان دیدم یه چند روز بود به تاپیک GT سر نزده بودم . Red Bull و Formula تو هیچ مسابقه ای نمی شه ازشون استفاده کنی . بدلیل بالا بودن Performance . البته Formula میشه ولی خب اگه بخوای Performance فرمولا رو پایین بکشی دیگه هیچ ارزشی نداره و بیشتر از 200 تا 250 تا هم نمیره . Red Bull هم که اصلا هیچ راهی نداره . یکی از این ماشینا رو بگیر و تمام کاپ هارو باهاشون برو . mazda787 . nissan92R . minolta toyota 88 . mersedes benz suber

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
بعد از اپدیت اول هر مسابقه یه فریز 1 ثانیه دارم..مهم نیست افلاین یا انلاین..
برای شما هم اتفاق میوفته؟! میخوام بدونم مشکل از سیستم هست یا اپدیت مشکل داره؟

مهم :
چرخای ماشینتون رو ( دقیقتر ماشینایی که چرخ عقب پهنتر از چرخ جلو دارن که اکثر ماشینای درست حسابی میشن) به هیچ عنوان عوض نکنید که هندلینگ و به فنا میده و Grip از دست میدین چون بعد از تعغیر هر چهارتاشون رو یه اندازه میکنه که ماشین کاراکتر خودش رو به قول خارجیا از دست میده!!
این باگ خیلی مهمه تو GTPlanet یکی کشف کرده الانم دارن تلاش میکنن به گوش PD برسونن

Snake Solid
چرا عصبی میشی حالا!!
کمتر نمیشه دیگه اگه تو ستینگ لیمیتر و تا اخر میاری پایین ..

مشکلی که هوش مصنوعی بعضی داره اینه که از اینکه شما اصلا وجود داری اگاهی نداره!!
پشتت باشه میزنه بهت.. کنارت باشه میزنه بهت.. گاهی اوقات فکر میکنم Twisted metal دارم بازی میکنم!
مساله دیگه ای که هست که من تو GT5 هم حس میکردم اینه که ماشینای جلوتر از شما بعضی وقتا اهسته میرن تا شما بهشون برسی!!
اگرم دقت کنی فقط Driving Line رو دنبال میکنن یعنی نسبت به هندلینگ ماشین و شرایط توان تصمیم گیری ندارن

آخرین ویرایش:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
بعد از اپدیت اول هر مسابقه یه فریز 1 ثانیه دارم..مهم نیست افلاین یا انلاین..
برای شما هم اتفاق میوفته؟! میخوام بدونم مشکل از سیستم هست یا اپدیت مشکل داره؟

مهم :
چرخای ماشینتون رو ( دقیقتر ماشینایی که چرخ عقب پهنتر از چرخ جلو دارن که اکثر ماشینای درست حسابی میشن) به هیچ عنوان عوض نکنید که هندلینگ و به فنا میده و Grip از دست میدین چون بعد از تعغیر هر چهارتاشون رو یه اندازه میکنه که ماشین کاراکتر خودش رو به قول خارجیا از دست میده!!
این باگ خیلی مهمه تو GTPlanet یکی کشف کرده الانم دارن تلاش میکنن به گوش PD برسونن

Snake Solid
چرا عصبی میشی حالا!!
کمتر نمیشه دیگه اگه تو ستینگ لیمیتر و تا اخر میاری پایین ..

مشکلی که هوش مصنوعی بعضی داره اینه که از اینکه شما اصلا وجود داری اگاهی نداره!!
پشتت باشه میزنه بهت.. کنارت باشه میزنه بهت.. گاهی اوقات فکر میکنم Twisted metal دارم بازی میکنم!
مساله دیگه ای که هست که من تو GT5 هم حس میکردم اینه که ماشینای جلوتر از شما بعضی وقتا اهسته میرن تا شما بهشون برسی!!
اگرم دقت کنی فقط Driving Line رو دنبال میکنن یعنی نسبت به هندلینگ ماشین و شرایط توان تصمیم گیری ندارن

واسه من فریز نمیشه . مشکل از کنسولته . چون یکی از دوستام هم کنسول فت داره اونم همین مشکل رو داره . میگه وقتی مسابقه شروع میشه 1 ثانیه تصویر گیر میکنه .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین

شاید اینجوری باشه.منم این حس رو دارم بعضی وقتا...دو دور با یارو اختلاف بالا داری بعد یهو 9 ثانیه اختلاف صفر میشه و باز بعدش دیگه از پشتت جدا نمیشن!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
این قضیه لاستیکارو من با هوآیرا دفعه اول کشف کردم, وقتی دیدم بعد از تعویض رینگا ماشین داره اسکی میکنه سر پیچا! خداکنه دزست بشه چون رینگای اصلی بیشتر برا زیبایی هستن و موقعی که ماشین اسپرت میشه نمیان بهش, در باره هوش مصنوعی حرف اقا محمد درسته ولی از اسمش معلومه دیگه این حرکات مصنوعی طبیعیه ولی نسبت به نسخه قبلب واقعا پیشرفت هایی داره بازم.

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
واسه من فریز نمیشه . مشکل از کنسولته . چون یکی از دوستام هم کنسول فت داره اونم همین مشکل رو داره . میگه وقتی مسابقه شروع میشه 1 ثانیه تصویر گیر میکنه .

من USER BGM رو غیر فعال که میکنم دیگه فریز نداره!! به دوستت بگو تست کنه ببین مشکلش بر طرف میشه یا نه...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
من USER BGM رو غیر فعال که میکنم دیگه فریز نداره!! به دوستت بگو تست کنه ببین مشکلش بر طرف میشه یا نه...

مشکل از همینه من قبلا امتحان کردم! اگر غیر فعالش کنه فریز نمیکنه. ولی حالا یه فریز 1 ثانیه ای نمی‌ارزه که آهنگ ها مورد علاقه ات رو بیخیال بشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر