Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
باو من خودم میدونم کی گاز بدم کی ترمز بگیرم اما این یکی خیلی هندلینگش داغونه :d
نمی گم تایمینگت مشکل داره که!
میگم وقتی ترمز میگیری، گاز رو ول نکن که قشنگ سر ماشینت بچرخه!:D
من خودم تمام لایسنسها رو با دنده اتوماتیک میرم راحت تره برام!:D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
طبیعتا جدی نبود:| به علامت (:d) توجه کنید! :d
بازی رو اگر آپدیت کنم پول هایی که تا الان داده هم افزایش میده؟؟ یا این افزایش جوایز برای مسابقات باقی مونده خواهد بود؟
نه تغییری تو پولهات نمیده ولی همه مسابقات بخش Career پول بیشتری میدن نسبت به قبل ، قیمتها رو متعادل میکنه و Seasonal Event ها رو اضافه میکنه و مثل GT5 درصد بندی رو هم دوباره به بازی اضافه میکنه به این صورته که اگر هر روز یه بار حداقل چند تا Race بری و داخل بازی Login بشی پولهایی که از هر مسابقه بدست میاری از 120 درصد به بالا (نهایت تا 200 درصد) افزایش پیدا میکنه .
چرااااا ؟ :|:d من بدون آهنگ های درخواستی بازی بهم نمیچسبه :-":d حتی بعضی وقتها بخاطر باگ OST خود بازی رو پخش میکرد و 6-7 بار مسابقه رو رستارت میکردم تا آهنگ درخواستی پخش بشه :-s:d

البته PD رو این قابلیت رو برای امثال من و مرتضی گذاشته دیگه :d قابلیت خفنیه :d
نمیگم چیز بدیه ! :D من خودم تو GT5 چند تا آلبوم از نیروانا برای امتحان کردن این قابلیت روی کنسولم ریختم و اتفاقا خیلی هم حال داد ! :D منتهی این یه قابلیت هست و به بحث شبیه سازی ارتباطی نداره ! :D

ضمنا سوپر اسپورت های فوق العاده ژاپنی رو ول نکنید آونتادور و بوگاتی بخرید !
gigglesmile.gif
اینا بدرد Race نمیخورن به اونصورت (واسه نید فور اسپید خوبن که با 300 کیلومتر بپیچید برید فضا ! :D) هندلینگشون شاید نزدیک 60 70 درصد ناکارآمد تر از مثلا Nissan GTR یا Honda NSX هان .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
ضمنا سوپر اسپورت های فوق العاده ژاپنی رو ول نکنید آونتادور و بوگاتی بخرید !
gigglesmile.gif
اینا بدرد Race نمیخورن به اونصورت (واسه نید فور اسپید خوبن که با 300 کیلومتر بپیچید برید فضا ! :biggrin1:) هندلینگشون شاید نزدیک 60 70 درصد ناکارآمد تر از مثلا Nissan GTR یا Honda NSX هان .
کاملا این بخش تایید میشه نصفشون در مقایسه با نیسان و ... انگار داری تیر آهن میچرخونی سر پیچ:d

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
واسه ترک فقط نیسان فقط GT-R Black Edition بگیرید ، تمام قطعاتش رو بخرید،1067 اسب میده.یه خورده دستکاری ضرایب دنده و یه خورده هم تنظیم تعلیق کاملا جواب میده.عین باقلوا میپیچه سر پیچ :D کثیف کاری هم نمیکنه :D (رنگش هم سیاه مات،تمام قطعات کربن :D)
اونتادور هم فقط تعلیقش باید تنظیم شه که از اون حالت دربیاد،یه خورده هم حساسیت هر دو محور نسبت به گاز دادن رو کم کنی.روی پیچ قطها بهتر میشه.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
Nissan GT-R واقعا از اون اسپرت هایی هست که شاید دیگه مثلش ساخته نشه، خود ژاپنی ها هم توی کف اون چه که ساختن،موندن/:) توی GT که راحت جز بهترین اسپرت هایی هست که می شه خرید از همه نظر ، بدون تیونینگ با 3.8 لیتر موتور این همه گرد و خاک انصافا کار بزرگی هست، جلوتر از فراری و پاگانی و پورشه و ....) ولی واقعا هم اینکه از اونتادور و یا همون فراری و ... برتر باشه ، نیست و یا اینکه بخوای ترجیحش بدی ( توی GT ) واقعا هم اون حسی رو اونتادور به عنوان یه اسپرت و سوپر اسپرت القا می کنه، توی GT-R نمی شه به اون شدت دید.( بوگاتی که کلا درجایی دیگه از صنعت خوردسازی قرار گرفته و مقایسش فقط با خودش ممکن)

آخرین ویرایش:

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
تو مسابقات نایت مستر میزنه ماشین باید زیر 455pp باشه.یه ماشین خریدم 445 ولی خیلی اذیت میکنه اصلا نمیشه ماشین اول رو بگیری.تا میایی به نفر دوم برسی اون خیلی جلو افتاده.راهی داره؟
ممنون

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام بچه ها
من قدرتمند ترین ماشین ردبول رو خریدم ولی متاسفانه نمی شه تو هیچ مسابقه ای شرکت کرد,مگه اینکه performance points اونو پایینتر بیاری.
من نتونستم تا 916 pp پایینتر بیارم,راهی داره که بتونم به 750 pp برسونم؟؟کسی می تونه راهنمایی کنه؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام
تو مسابقات نایت مستر میزنه ماشین باید زیر 455pp باشه.یه ماشین خریدم 445 ولی خیلی اذیت میکنه اصلا نمیشه ماشین اول رو بگیری.تا میایی به نفر دوم برسی اون خیلی جلو افتاده.راهی داره؟
ممنون

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
می تونی با تیونینگ کردن قدرتشو تا 450 ببری بالا و وزنشم کم کنی
هر چند,مسابقه رو تا آخر برو ببین می رسه یا نه,چون گاهی ماشینای رقیب آخرا کم میارن

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
تا الان بد ترین هندلینگ رو. Pagani Huayra داشته برام بهترین هم Toyota GT86 کاملا تیون شده. GTR هم بر خلاف انتظارم خیلی ول بود. عینه SLS ولش کنی لیز بخوره. Grip که در حد روستا ولی کلا میارزه نسبت به کردی که میخواد.

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
تا الان بد ترین هندلینگ رو. Pagani Huayra داشته برام بهترین هم Toyota GT86 کاملا تیون شده. GTR هم بر خلاف انتظارم خیلی ول بود. عینه SLS ولش کنی لیز بخوره. Grip که در حد روستا ولی کلا میارزه نسبت به کردی که میخواد.
داداش چه کار کردی ماشین رو که این طور میشه؟!اتفاقا GT-R کاملا عکس SLSـه.GRIP داره در حد بنز :D تنظیم نیس لابد!من که با ترکشن خاموش و بقیه سیستم ها هم خاموش میرونمش خیلی نرم و زیبا میپیچه و از بقیه ماشین ها هم سبقت میگیرم! GT-R اگر قرار باشه جایی کم بیاره،توی پیچ کم نمیاره!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,784
نام
Masoud
این لایسنس Super شماره 4 با aventador دیروز حدود 5-6 ساعت وقتمو گرفت تا طلاییش کردم :d:| من حرفه ای نیستم اما واقعاً سخت بود :d

من برنز هم نمیتونم بگیرم ، چگار باید کرد ؟
هم این و هم بعدیش که با بوگاتیه ...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
از لحاظ هندلینگ اونتادور در مقابل 458 بیدی بیش نیست !! اصلا خیلی وحشیه این 458 و بعد از اون هم بشدت GT-R رو ترجیح میدم ! :d
آره این فراری ها رو فراموش کردم بگم خصوصا Enzo و 599 GTO :D
Pagani Zonda هم به اندازه کافی غیر قابل کنترل بود هم به خاطر وزنش و هم هندلینگش !

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من برنز هم نمیتونم بگیرم ، چگار باید کرد ؟
هم این و هم بعدیش که با بوگاتیه ...

بوگاتی که سخت نیست زود میشه گرفت

اما Aventador تمرین زیاد میخواد , هم مانع ها رو بدجایی گذاشتن اگه بخوای از کناره ها استفاده کنی باید خیلی مواظب باشی + استفاده از E-Brake ملایم خیلی کارآمده , Aventador هم برای ترمز ها زیاد سریع عمل نمیکنه سعی کن سرِ پیچ ها ترمز ها رو زودتر بگیری وگرنه Off Track میشی مخصوصاً پیچ آخری و یکی مونده به آخر مواظب سرعتت باش که نمیشه جمع و جورش کرد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر