Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من برا گرفتن یکی از تروفیها که باید سرعت بوگاتی رو به 400 برسونم مشکل دارم,ماشینو تیونینگ کردم کامل ولی سرعتش از 250-260 بالتر نمیره تو مسیذ مستقیم!!!!!!!چی کار باید بکنم تا به 400 برسم؟
ممنون

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام
من برا گرفتن یکی از تروفیها که باید سرعت بوگاتی رو به 400 برسونم مشکل دارم,ماشینو تیونینگ کردم کامل ولی سرعتش از 250-260 بالتر نمیره تو مسیذ مستقیم!!!!!!!چی کار باید بکنم تا به 400 برسم؟
ممنون

شاید کیلومتر شمارت mph باشه ها!!! اگرم که همون کیلوکتری برو تو setting بعد قسمت انجین پاور رو چک کن ببین 100% باشه. یا قسمت مربوط به تنظیمات دنده هم top speed رو چک کن.

- - -ویرایش - - -

آقایون GT بازی که Academy 2013 رو دانلود کردن بیان و رکورداشونو تو تاپیک بزارن . ممنون

http://forum.bazicenter.com/thread79160

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
شاید کیلومتر شمارت mph باشه ها!!! اگرم که همون کیلوکتری برو تو setting بعد قسمت انجین پاور رو چک کن ببین 100% باشه. یا قسمت مربوط به تنظیمات دنده هم top speed رو چک کن.

- - -ویرایش - - -

آقایون GT بازی که Academy 2013 رو دانلود کردن بیان و رکورداشونو تو تاپیک بزارن . ممنون

GT Academy 2013 ( GT6 Demo ) Records

از کجا می تونم mph رو به کیلومتر تغییر بدم؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام دوستان من توی قسمت 4 ساعت بازی کردنش نه تایر عوض میکنه نه بنزین میزنه به نظرتون مشکلش چیه
A-spec ===Endurance Series===Roadster 4-hour Endurance
ممنون میشم یکی یه توصیحی بده
آره یادمه این یکی مشکل داشت، باید موقعی که میری پیت دقیقا از ابتدای خط کشی شروع پیت توی اون خطها قرار بگیری؛ من مشکلم اینجوری درست شد

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
آره یادمه این یکی مشکل داشت، باید موقعی که میری پیت دقیقا از ابتدای خط کشی شروع پیت توی اون خطها قرار بگیری؛ من مشکلم اینجوری درست شد

ایول... الان یادم اومد. پیست Tsukaba Circuit بود که با Mazda MX-5 میرفتی. آره اونو باید از ابتدای خط کشی میرفتی.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان من چطوری میتونم تو نمایه داخل دوربین جلو عقب کنم اصلا میشه تنظیم کرد این نقشه سرعت میزان خرابی لاستیک چطور میتونم حذفش کنم؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان من چطوری میتونم تو نمایه داخل دوربین جلو عقب کنم اصلا میشه تنظیم کرد این نقشه سرعت میزان خرابی لاستیک چطور میتونم حذفش کنم؟

هنگام بازی استارت رو بزن برو آپشن. cockpit view سه گزینه zoom و... داره. اون یکی سوالت هم تو همون قسمت هست. تیک مربوط به اون آیتم مورد نظر رو برداری میره.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
هنگام بازی استارت رو بزن برو آپشن. cockpit view سه گزینه zoom و... داره. اون یکی سوالت هم تو همون قسمت هست. تیک مربوط به اون آیتم مورد نظر رو برداری میره.
ممنون از جوابت.داداش اون حالت کاکپیت خودم میدونستم سه حالت داره میخواستم بدونم اپشنهایه بیشتری نداره واسه تغییر مثله فورتزا موتور .اون قسمت دوم سوالام دقیقتر میشه راهنمایی کنید هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
بابا این تروفی The Air Of Experience چقد اعصاب خرد کنی هست! بهترین راه و مسىر واس پرکردن Carer راننده ات بنظرتون چیه؟!
Sunday Cup و با X2010
ولی کلا بیخیاله این شی بهتره :d من حدود 300 تا مسابقه با رانندم رفتم ولی دیگه اعصابم نکشید بیشتر برم 8-| چون باید بشینی پاشو هی مسابقه رو از اول بیاری.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ممنون از جوابت.داداش اون حالت کاکپیت خودم میدونستم سه حالت داره میخواستم بدونم اپشنهایه بیشتری نداره واسه تغییر مثله فورتزا موتور .اون قسمت دوم سوالام دقیقتر میشه راهنمایی کنید هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
ببین تو همون آپشن که رفتی پایین یه گزینه نوشته speedmeter and tachometer که اگه تیکش رو برداری هم اطلاعات لاستیک میره هم کیلومتر شمار. تک تک هم نمیتونی حذفشون کنی.

Luther

کاربر سایت
Jul 12, 2013
40
از کجا می تونم mph رو به کیلومتر تغییر بدم؟؟؟؟؟

شما فکر کنم باید یه قطعه بنام Transmission رو به قیمت 20000 تا خریداری کنید تا بتونید سرعت اتومبیل رو ویرایش و به نهایت توانش برسونید . حالا بگذریم از اینکه خود بوگاتی بدون تیونینگ هم 400 تا رو میره .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Sunday Cup و با X2010
ولی کلا بیخیاله این شی بهتره :d من حدود 300 تا مسابقه با رانندم رفتم ولی دیگه اعصابم نکشید بیشتر برم 8-| چون باید بشینی پاشو هی مسابقه رو از اول بیاری.

من گرفتم تروفی رو!! باید 500 تا Race بری!! الان فقط تروفی رکورد GT-Rمونده که خیلی سخته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر