Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
آقا منم Like the windـه تو اکستریم سرییز رو میگم دیگه !!! کلا یدونه Like the wind هست که اونم با ZR-1 مثل آب خوردنه نمیدونم مشکلت کجاشه شتابشم بد نیست حالا اگه تو شتاب بهشون نمیرسه ولی تو سرعت قورتشون میده ! (ولی خداوکیلی عجب صدایی داره :x)
میخوای از من red bull بگیر اینو رد کن دوباره برگردون بهم ;)

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
کاملترین نسخه بازی کدومشه؟
کاملترین نسخه ی بازی آکادمی ادیشن هست که همه ی dlc های یازی یعنی ماشین و ... رو داره البته یه نسخه XL edition هم هست که بازی به همراه 20 دلار پول فقط برای GT 5 داخلش هست که میتونی باهاش dlc ها رو دانلود کنی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کاملترین نسخه بازی کدومشه؟
دوستان که توضیحات لازم رو دادن فقط منم اضافه کنم الان خریدن کاملترین نسخه ی GT 5 زیاد به صرفه نیستا :D تمام این DLC هایی که روی 5 اومده بزودی به صورت رایگان توی خود GT 6 موجود خواهد بود طبیعتاً :D

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوستان که توضیحات لازم رو دادن فقط منم اضافه کنم الان خریدن کاملترین نسخه ی GT 5 زیاد به صرفه نیستا :D تمام این DLC هایی که روی 5 اومده بزودی به صورت رایگان توی خود GT 6 موجود خواهد بود طبیعتاً :D
احسـان هنوزم باورم نميشه GT 6 رو PS3 مياد...!!:d

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
بچه ها می خواستم بدونم اگه آپدیت کنیم بازی خیلی متحول می شه؟:d آخه حجم هاش لامصب خیلی بالاس.پیشنهاد می کنید آپدیت کنم؟

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
بچه ها می خواستم بدونم اگه آپدیت کنیم بازی خیلی متحول می شه؟:d آخه حجم هاش لامصب خیلی بالاس.پیشنهاد می کنید آپدیت کنم؟
Loading بازی خیلی سریع تر میشه ، به خصوص وقتی میخوای یه مسابقه رو دو یا چند بار پشت هم تکرار کنی دیگه نمیخواد از مسابقه بیرون بیای و بجاش توی همون مسابقه دوباره استارت میزنی که خیلی تو وقت صرفه جویی میکنه
و یکی از چیزایی که خیلی کمکت میکنه با آپدیت ، اینه که لول آپش و پولی که میده 200% اضافه میشه (یعنی دوبرابر) که خیلی خیلی خوبه به خصوص توی مسابقاته 24 ساعته که انگار با هر یه مسابقه 48 ساعت مسابقه دادی !!!
به نظر من اگه حجمت نامحدوده آپدیت کن ولی اگه محدوده نه بازم خود دانی ;)

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
آقایون حرفه ای نمیشه کاری کرد که سر پیچ ها خودش اتومات ترمز بگیره بپیچه مثل فورزا اخه اینجوری همش ماشین میره قاطی باقالی ها

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
آقایون حرفه ای نمیشه کاری کرد که سر پیچ ها خودش اتومات ترمز بگیره بپیچه مثل فورزا اخه اینجوری همش ماشین میره قاطی باقالی ها

نه نمیشه. میخوای بگم تو قسمتای صاف هم بگم برات گاز بده؟؟؟ خب مرد مومن این چه حرفیه میزنی؟؟؟:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل

خب عزیز من اگه اوتومات ترمز بگیره زمانی که لاین قرمز شد ترمز میگیره و تا لاین نرمال نشه ترمز رو ول نمیکنه!!یعنی سر پیچ ها حریفان راحت ازت سبقت میگیرن و نمیتونی به نتیجه دلخواهت برسی!!اصلا این امکان بدرد نمیخوره!!

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سلام
دوستان لطفا کمکم کنید و بگید تو مسابقات زیر از چه ماشین های استفاده کنم راحت ترم
1.historic racing car cup
2.gran turismo all star
3.like the wind(super speed way-indy)I
4.german touring car championship
5.formula gran turismo world championship
6.nascar series(تنظیماتشو رو چی بزارم)
7.super gt
8.dream car championship
ممنون

fl8

کاربر سایت
Nov 22, 2012
14
دوستان کسی هست اینجا dlc های گرن توریسمو 5 بذاره (یسریش پولیه ) ... یسری خودم گرفتم با یسری فایل rap ... وقتی dlc ها رو ریختم و با reactpsn فایل های rap خواستم اجرا کنم ارور داد و کلا دیگه نمیرفت تو بازی .... که بعد دوباره به حالت اول برشگردوندم .... بازی رو تا 2.12 اپ کردم ... ورژن دستگام rogero 4.41 .... لطفا راهنمایی کنید .

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام
دوستان لطفا کمکم کنید و بگید تو مسابقات زیر از چه ماشین های استفاده کنم راحت ترم
1.historic racing car cup
2.gran turismo all star
3.like the wind(super speed way-indy)I
4.german touring car championship
5.formula gran turismo world championship
6.nascar series(تنظیماتشو رو چی بزارم)
7.super gt
8.dream car championship
ممنون

عزیز تو این لیست فقط ماشین فرمول رو باید از اینترنت دانلولد کنی. الباقی ماشین ها تو خوده بازی هست.8ومی من با رد بول رفتم.7 بامونتالا 88 رفتم.6. با فالکون نسکار رفتم.5 ماشینشو باید دانلود کنی.4 با ائودییو میتونی بری3. با مونتالا88 .2 با بنز سی ال کا 95 رفتم.دقیق یادم نیست-.1 با اون ماشین تویوتا رفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر