PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

hakhamanesh1

کاربر سایت
Nov 20, 2013
12
باعرض سلام من بازی رو در حالت give me story تموم کردم وقتی به میگارد برگشتم تو اتاق بروک گیر کردم چون دری که به میگارد باز میشه قفله لطفا راهنمایی کنید
عکس از اون لحظه ام ضمیمه کردم
کسی میتونه کمکم کنه؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تگ اسپویلر یادت نره برادر!:D
والا این چیزی که میگم تئوری نیست که، کریتوس مستقیما میگه: بالدر برای پیدا کردن من فرستاده نشده بود. بدون اینکه بدونه اون (Faye) فقط یه خاکستره داشته مارو تعقیب میکرده. :-"
اگه این فرضیه رو تایید کنیم فقط یه چیز میتونه توجیهش کنه پلت هولز

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
با توجه به پایان بازی که نشون میده کریتوس میمره، احتمال اینکه باز از جهنم بیاد بالا هستش یا خیر؟ یعنی تریک های یونان رو به شکل کامل با خودش حمل میکنه؟

• Like
Reactions: kamyy

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان این ملکه والکری رو چطوری بکشم ، دهنم سرویس شد انقدر سخته . احتمالا کوری بارلوگ داشته دارکسولز بازی میکرده موقعه طراحیه این قسمت تازه نکته مسخرش اینه که من دارم رو ایزی میرم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
با درود
یه سئوال :
من PS4 فت دارم موقعه ای بازی اجرا میکنم دور فنش میره رو 2 برای شما هم اینجوریه؟
با تشکر

اگر pro داشتید می رفت روی 10000=))

طبیعی هست از حالت بی کاری که دربیاد دستگاه داغ می کنه باید دور فن زیاد شه تا خنکش کنه این بازی هم بدتر از همه هست صداش بیشتر درمیاد.

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
دوستان این ملکه والکری رو چطوری بکشم ، دهنم سرویس شد انقدر سخته . احتمالا کوری بارلوگ داشته دارکسولز بازی میکرده موقعه طراحیه این قسمت تازه نکته مسخرش اینه که من دارم رو ایزی میرم

شما اینو نگا کن یه کم روحیه بگیری بعدش احتمالا می زنیش D:

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بهترین راهش حفظ آرامش و همراه داشتن اون Resurrection Stoneی که با جون کامل زنده‌ت می‌کنه. یه آیتم هم هست که اگه همۀ مشعلهای جلوی ورودی های سرزمینها رو روشن کنی بهت میده که تو این مبارزه بسیار کمک می‌کنه.
نکتۀ اصلی اینه که 5-6 حالت حمله داره که همه‌شون یا راه دررو دارن و یا اینکه میشه آترئوس جلوی اتفاق افتادن اون حمله ها رو گرفت.
تواناییهای سلاحها رو آپدیت کن و به محض اینکه Cooldownشون تموم شد دوباره ازشون استفاده کن.
یه زره خوب و آپگرید شده هم استفاده کن.
بازم میگم مهمترین نکته حفظ آرامشه یعنی به جای اینکه به شکل هیستریک بهش حمله کنی، سعی کن تمام مدت توی زاویه دیدت باشه که ببینی چطوری حمله می‌کنه و از کجا تا بتونی جلوی حمله‌ش رو بگیری.
ولی فکر میکنم دقیقا هدفشون خود کریتوس بودا ! دقیقا کلمات بالدور که میدونم کی هستی یا چی هستی ! خلاصه میدونم هویتت چیه و غیره خیلی بیشتر به خود کریتوس میخورد ! دلیل پیدا شدنشم اون روز دلیلش قابل نفوذ شدن شیلد بود
غیر از اینکه خود کریتوس آخر بازی به این نکته که دنبال فی بودن اشاره می‌کنه، نکته‌ای که هست اینه که تمام نکاتی که در اولین برخورد بالدور به کریتوس میگه قابل نسبت دادن به جاینتها هم هست (حتی بیشتر توصیفگر جاینتهاست):
Enlightened
Bigger
Far Away from Home
تو همۀ اینا دوگانگی وجود داره که هم میتونه به یه یونانی اشاره کنه و هم به یه جاینت.
مسئلۀ دیگه اینه که اودین دنبال یه جاینت بوده که بتونه راه یوتنهایم رو براش باز کنه تا بتونه جلوی رگناروک رو بگیره.
از طرف دیگه اینا فقط می‌دونستن لوفی عادل (همون فی) یه جاینته که یه تبر یخی داره.
به محض مردن فی جادوی محافظ از دور محل زندگیشون برداشته میشه و اودین وجود یه جاینت رو اونجا حس می‌کنه (در حقیقت وجود آترئوس رو حس کرده) و بالدور رو میفرسته اونم یه موجود گولاخ با یه تبر یخی می‌بینه.
مورد دیگه هم شوکه شدن Modi در اثر مرگ Magni بدست کریتوسه. اگه می‌دونستن کریتوس خداست نباید انقدر براش غیرقابل هضم می‌بود.
در مورد میمیر و فریا.
میمیر آگاهترین مرد روی زمینه و اهل اسکاندیناوی هم نیست، پس اینکه اطلاعاتی در مورد خدایان سرزمینهای دیگه داشته باشه قابل قبوله.
فریا هم یه فرقی با بالدور و مگنی و مودی و اودین داره، فریا Vanir هست و اونای دیگه Aesir. ما میدونیم که ونیرها توانایی علمی و جادویی زیادی دارن و در نقطۀ مقابل ایسیرها صرفاً یه تعدادی وحشیِ خر زور هستن. نکتۀ بیسواد بودن ایسیرها در مورد نامگزاری سرزمین Svartalfheim توسط ایسیرها توی بازی بهش اشاره میشه. معنی اسم این سرزمین میشه "محل زندگی الفهای سیاه" اما اون سرزمین محل زندگی Dwarfهاست! وقتی ایسیرها چیز به این واضحی رو ادراک نمی‌کردن، تشخیص اینکه کی خداست و کی خدا نیست نباید اونقدرها براشون کار راحتی باشه.
و چیزی که هست اینه که جزئیات دیگری وجود داره (کی بود که تو پس زمینه شیپور رو به صدا درآورد؟) که در قسمت های بعدی رو میشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بارلاگ در گفت و گویی با GamingBolt اعلام کرد که تیم سازنده مجبور شد تعداد بسیاری از غولآخرها را حذف کند تا برای توسعه بازی فضای لازم فراهم شود. دلیل آن هم ساده است، مردم نمی‌دانند که طراحی این باس‌ها چقدر سخت و زمان‌بر است.

او در این مورد گفت:

"شما می‌دانید، تعدادی غولآخر وجود دارد که مجبور شدیم در طول ساخت بازی آن‌ها را از برنامه حذف کنیم چون ما تقریبا 15 تا 20 نفر را برای طراحی هر غولآخر اختصاص دادیم و هر کدام از آن‌ها به یک تا دو سال زمان نیاز داشتند."

"شما بازیکنان بسیار حریص هستید چرا که من واقعا دوست داشتم غولآخرهای بیشتری در بازی ببینیم اما این باعث می‌شد که ساخت بازی 20 سال طول بکشد."

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد

basool

کاربر سایت
Jun 1, 2018
6
دوستان این anchor of fog کجا گیر میاد دقیقا کمک کنید لطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
دوست عزیز

بنده ار این ویدیو برای به دست اوردن anchor of fog استفاده کردم و با دنبال کردنش توی کمتر از نیم ساعت 3 تا گیرم اومد این لینکش توی بوتوب
watch?v=JfRKAgZS2lQ

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان نوار سلامتی رو چطوری افزایش بدم ؟ بعد چکار کنم که وقتی ضربه میخورم خونش سری کم نشه ؟
توی بازی یه سری چست هستن که روشون قفل هست و همون اول بازیم یکیشونو میبینی
پازل اونارو که حل کنی ممکنه یه آیتم بهت بده. که اگه سه تا ازش جمع کنی میزان سلامتیت بیشتر میشه. درکل دو نوع آیتم تو بازی هست؛ یکی میزان سلامتیو بیشتر میکنه یکی میزان rage هردو هم تو همین چستا هستن
سریع کم نشدن خون و این چیزا هم به نوع آیتمات و درجه سختی‌ای که انتخاب کردی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر