God of War III

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان یک قسمتی از بازی گیر کردم ، نمیدونم باید چکار کنم
عکس گرفتم ، ممنون میشم راهنمایی کنید:

نگاه كن عزيز تو اين قسمت قرار كه با يكي از باس كه خودت هم ميدوني مبارزه كني ، جالا كاري كه ميكني اينه كه برگردي تو تالار و تما اون نقاشي هاي روي ديوار كه ذرات نوراني دورشون هستند رو با كله ي هليوس نمايان كني اون وقت هست كه باس اون قسمت پيداش ميشه :d

• Like
Reactions: Sega_genesis

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوست عزیز همون 510 است یعنی 2 می باشد
ممنون اگر سیو بزاری هر چه سیو بوده دانلود کردم اما جواب نمی ده

اینو امتحان کن ببین کامل ـه . چون چند تا سیو دارم تست کن ببین این کاملش باشه . از قبل از هر کدوم از باس ها هم سیو گرفتم خواستی بگو بدم :D
فقط کافیه از توی زیپ در بیاری و همون فایل ps3 رو توی فلش کپی کنی :
PS3_2.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download

• Like

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
نگاه كن عزيز تو اين قسمت قرار كه با يكي از باس كه خودت هم ميدوني مبارزه كني ، جالا كاري كه ميكني اينه كه برگردي تو تالار و تما اون نقاشي هاي روي ديوار كه ذرات نوراني دورشون هستند رو با كله ي هليوس نمايان كني اون وقت هست كه باس اون قسمت پيداش ميشه :d

خیلی ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه: چجوری كله ي هليوس رو میشه ازش استفاده کرد؟چه دکمه هایی رو باید بزنم؟ (ببخشید این یکی سوال خیلی خنده دار هست دیگه ، اینقدر که بازی نکردم یادم رفته:( )

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خیلی ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه: چجوری كله ي هليوس رو میشه ازش استفاده کرد؟چه دکمه هایی رو باید بزنم؟ (ببخشید این یکی سوال خیلی خنده دار هست دیگه ، اینقدر که بازی نکردم یادم رفته:( )

L2 رو بگير و بعدش هم مثلث ;)

FULL HD

کاربر سایت
Jan 17, 2012
5
دوستان شرمنده ولی من و ابجیم تو یک مرحله این بازی گیر کردیم اونم اونجا هست که میری طبقه پایین 3 تا موجود هستن که وقتی میخوای بزنیشون گارد میگیرن و همون موقع یه مار که سرش زن هست میاد و هر چی اون مار رو میکشم بازم میاد ولی اون 3 تا موجود اصلا نمیمیرن میشه کسایی که بازی کردند بنده رو راهنمایی کنن:d:d:d:d:x:x

• Like

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان شرمنده ولی من و ابجیم تو یک مرحله این بازی گیر کردیم اونم اونجا هست که میری طبقه پایین 3 تا موجود هستن که وقتی میخوای بزنیشون گارد میگیرن و همون موقع یه مار که سرش زن هست میاد و هر چی اون مار رو میکشم بازم میاد ولی اون 3 تا موجود اصلا نمیمیرن میشه کسایی که بازی کردند بنده رو راهنمایی کنن:d:d:d:d:x:x

میگم دیگه با آبجیت بازی نکن.یه قسمتی هست که ... ببینه سکترو میزنه ها(البته دو از جون شما و همگی.).:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوست عزیز یه کم گنگ توضیح دادی اگه می تونی یه عکس از این قسمت بگیر که بشه بهتر راهنمایی کرد دی
به زودی عکس رو میزارم در ضمن والا من بازی نکردم اینو ابجیم بازی کرده رو اون قسمت گیر کرده
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
من uncherted 3 دارم بازی میکنم
yahoo_15.gif
yahoo_6.gif
عکس بذارین خیلی بهتره دی
البته همونطور که بچه ها اشاره کردن اگر خواهرتون به بازی ادامه ندن خیلی بهتره ! چون بازی یه سری مسائل مشکل دار داره که زیاد خوشایند نیست !

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
به زودی عکس رو میزارم در ضمن والا من بازی نکردم اینو ابجیم بازی کرده رو اون قسمت گیر کرده:d:dمن uncherted 3 دارم بازی میکنم:>>:d
اگه اشتباه نکنم باید مار ها را از کار بندازی بعدش دایره بزنی تا وقتی که مارو کشت بقیه تبدیل به سنگ بشند.

• Like

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
من کل بازی رو با Blades Of Exile رفته بودم (غیر از چند جای بازی که باید سویچ میکردی رو یه Weapon خاص) الان از روی بیکاری دوباره بازی رو دارم بازی میکنم الان این Claws Of Hades رو گرفتم عجب چیزیه!!!
مخصوصا وقتی R2 رو میزنه .
ببینم این سول هایی که باید بگیری رو با L1+O باید بگیری دیگه نه ؟؟؟
پس چرا من فقط 3 تا سول دارم در صورتی که روی همه L1+O رو زدم. یه سری سول های خاص رو فقط میگیره؟

• Like

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوستان یه سوالی برای من پیش اومده

دیشب بعد از یکی دوسال دوباره حوس کردم یه حال تپل به خدایان بدم ولی متوجه شدم بر خلاف بقیه GOW ها اینبار صلاح هایی که دفعه قبل اپگرید کردم روی همون درجه سختی دیگه اپگرید شده نیست و به همون روال سابق دوباره باید همرو اپ کنم که واسه من حداقل خیلی زد حاله میخواستم ببینم راهی هست که با صلاح های اپگرید شده از اول بازی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر