God of War III

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اگه به صحبتهای یکی از اعضای استدیو که بعد از تموم کردم بازی میتونید ببینید دقت کنید یه جا میگه از زمان عرضه خدای جنگ2 استدیوهای دیگه برای ساخت بازی با این سبک خیلی تلاش کردند ولی بازم ما بهترین استدیو در این زمینه هستیم.>:d<
البته واقعا هم راست گفته شما نگاه کنید به dmc4 با اون فن بیس عظیم و عرضه شدن روی 3 پلتفرم کمتر از 3 میلیون فروخته در صورتی که این بازی فقط روی ps3 عرضه شده نزدیک به 5 میلیون نسخه فروخته یعنی هم بهترین نمره رو تو این سبک داشته هم پرفروش ترین بوده:x

• Like
Reactions: Sega_genesis

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
نه نمی دونم چه جوری هستن فقط هم شما از مزایای تهیه ی بازیها بهره مند هستی و می تونی بازی کنیشون ! اگر بازی کرده بودی که الان می دونستی ! همشون توی سبک HnS دسته بندی میشن نمی دونی بدون برای آینده ـت خوبه !

1 CastleVania ! عزیزم از خواب بیدار شو ! همون سالی که گاو اومد Castlevania : Lords of Shadow هم اومد ! که اونم دیدیم چی شد ! کسلوانیاهای قدیمی هم که زمین تا آسمون با این متفاوت هستن !

لول برا اینده ی من خوبه که بدونم Enslavrd ,HnS هست :lol:واقعا اینده ی تاریکی در پیش رو دارم!!

ببین تو این بازی ها که گفتی CastleVania , Bayonettaدر همین سطح هستن یعنی قسمت اکشن بازی سنگینی میکنه روی قسمت ادونچر بازی خب؟ هر 2 تاشون هم بهتر از Gow کار شدن حالا اینکه Bayonetta زمان عرضش روی Ps3 9 تا پچ امد نمیتونستی بازی کنی CastleVania هم همینطور ببین مشکل از کجاست!

البته به لیستت Mario ANd Luigi Rpg رو هم باید اضافه میکردی تا کامل بشه!

همه ی اینا توی یک چیز مشترکن که از امثال شما بعید هست بدونید تو چی همشون HnS محسوب میشن
شما همون به سادیسمت بپردازی بهتره اصلا بدرد بحث و اینا نمیخوری بزار اطلاعاتت بیشتر شه بعد ;;) فعلا زوده واست!
هر کی رو تو لایو ملت راش نمیدادن الان اومده شاخ بازی تو بازیسنتر

شما هم :) دوباره قضیه Psn پیش میاد من شرمندت میشم اقا

• Like

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ احسان : آره ، اما یه سری خصوصیات دارن بازی های HnS ، مثلا این که معما های پلتفرمینگ ندارن ، یا خیلی کم دارن ;) ...
خب گاو هم همچین پلتفرمینگ پیچیده ای در حد تومب ریدر نداره که :D دارن ولی خیلی کم و پیش پا افتاده واسه همین به همشون به یه چشم نگاه میشه :D
لول برا اینده ی من خوبه که بدونم Enslavrd ,HnS هست :lol:واقعا اینده ی تاریکی در پیش رو دارم!!

ببین تو این بازی ها که گفتی CastleVania , Bayonettaدر همین سطح هستن یعنی قسمت اکشن بازی سنگینی میکنه روی قسمت ادونچر بازی خب؟ هر 2 تاشون هم بهتر از Gow کار شدن حالا اینکه Bayonetta زمان عرضش روی Ps3 9 تا پچ امد نمیتونستی بازی کنی CastleVania هم همینطور ببین مشکل از کجاست!

75453865632936278491.jpg

فکر کنم یه , یه ماهی هم زودتر از عرضه ـش تو بازار بود !
(ارزش گشتن دنبال facepalm هم نذاشتی با این پستت)
یعنی پستت ارزش جواب دادن هم نداره ! البته برای کسی که هنوز سبک ها رو نمیشناسه نمی خواستم جوابی هم بدم ولی به اصرار بچه ها اینکار رو کردم الانم پشیمونم ! البته اون جمله ی قرمز نشون میده مشکل از نشناختن سبک بازی نیست از جای دیگه داره آب میخوره ! خوش باش .

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو

شما هم :) دوباره قضیه Psn پیش میاد من شرمندت میشم اقا
حالا مثلا که چی الان دو روزه دارم میام اینجا میبینم تاپیکو الکی بالا آوردی...
داداش من اگر هم بده تو بازی نکن....اصلا گاد RPG راحت میشی شما اینجوری؟
داداش منتو فکر میکنی این همه آدم این بازی رو انجام دادن کمتر از تو میفهمن؟

• Like

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

31452595683996846928.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خب گاو هم همچین پلتفرمینگ پیچیده ای در حد توم ریدر نداره که :biggrin1: دارن ولی خیلی کم و پیش پا افتاده واسه همین به همشون به یه چشم نگاه میشه :biggrin1:...
در حد توم ریدر که نه ، اما باز همون شماره اول رو در نظر بگیری کلی معما داره گاو ؛ انواع و اقسام پازل هم داشت ، تو نسخه دوم کم ، و تو سوم باز کمتر شد ... اما یه HnS اصیل ، مثل Ninja Gaiden ـه ، که 99 % فقط مبارزاته ، و نهایتا" 1 % پریدن از یه لبه به لبه دیگه و Wallrun ـه ...
همه اینها رو میتونیم بگیم اکشن ادونچر ، اما همه رو نمی تونیم HnS در نظر بگیریم ؛ به عبارت دیگه هر HnSـی اکشن ادونچر هست ، اما هر اکشن ادونچر (با سلاح سرد)ـی HnS نیست .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم

دوست عزیز وقتی تو کلماتت از نظر شخصی استفاده نمیکنی یعنی این یقین شده برای همه ....حالا ایا اینطوریه؟معلومه که نه....
شما جاهای دیگه برو بازیرو تیکه و پاره کن اینجا رو گذاشتن بحث درباره خود بازی بشه نه این بساطی که شما راه انداختی

• Like

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در حد توم ریدر که نه ، اما باز همون شماره اول رو در نظر بگیری کلی معما داره گاو ؛ انواع و اقسام پازل هم داشت ، تو نسخه دوم کم ، و تو سوم باز کمتر شد ... اما یه HnS اصیل ، مثل Ninja Gaiden ـه ، که 99 % فقط مبارزاته ، و نهایتا" 1 % پریدن از یه لبه به لبه دیگه و Wallrun ـه ...
همه اینها رو میتونیم بگیم اکشن ادونچر ، اما همه رو نمی تونیم HnS در نظر بگیریم ؛ به عبارت دیگه هر HnSـی اکشن ادونچر هست ، اما هر اکشن ادونچر (با سلاح سرد)ـی HnS نیست .
بابا من توی اکثر نقد های ویدئویی دیدم ازش به عنوان یه بازی HnS یاد میشه :D بالاخره کم یا زیاد اینا HnS ـن توقع نداشته باش همه مثل اسطوره ای به نام نینجا گایدن باشن که :D خود نینجا گایدن هم از همونطور که گفتی 1% پازل پلتفرمینگ داشت دیگه حالا مثلاً گاو 3% داره :D این گاوـم پازل پلتفرمینگش همون دروازه ـه بود دیگه ! خب نینجا گایدن هم یکی دو تا همینجوری داشت دیگه :D مسئله اینه هیچ دکمه یا چیز خاصی برای بالارفتن و ... براش تعبیه نشده واسه همین جزو دسته ی اکشن ادونچر به حساب نمیاد بابا اون عکسی که سر در این صفحه زدم نگاه کن :D اگرم میگی همه اکشن ـن ولی هک ن اسلش نیستن پس چرا ازش به عنوان هک ن اسلش یاد میشه ؟ :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
آی آی آی :d قرار نشد بیاید اینجا جلوی فن های GOW هی از NG تعریف و تمجید کنیدا :d
نزارید بازیی که وجود نداره رو یادتون بندازیم :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
کیوان @ توی GOW هسته ی اصلی گیم پلی مبارزات هست. پلتفرمینگ و پازل ها هم برا تنوع به عنوان چاشنی اضافه شدن.
حالا دلیل نمیشه که چون NG پلتفرمینگ و پازلش خیلی کمتر هست اون HnS اصیل باشه و اینها HnS نباشن. اون یه نوعشه ، اینم یه نوعشه :D
الان مثلا میتونیم بگیم چون توی Battle.field از اونوع وسایل نقلیه استفاده میشه ؛ اون هم به وفور پس دیگه FPS نیست و فقط اکشنه؟
به هر حال همشون در آخر اکشن ادونچر حساب میشن ؛ GOW - آنچارتد - بتمن - آلن ویک - NG و...
--------------------------------------------------------------
احسان @ حالا تو این وسط از فرصت سواستفاده نکن دیگه :| :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
پس جواب این سوال من رو بدید :
تفاوت اکشن ادنچر با HnS چیه ؟!
راستی ، یجا رو نشون من بدید که نوشته باشه گاو HnS ـه .

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
پس جواب این سوال من رو بدید :
تفاوت اکشن ادنچر با HnS چیه ؟!
راستی ، یجا رو نشون من بدید که نوشته باشه گاو HnS ـه .
HnS خودش از زیر مجموعه های اکشن ادونچره خب ! :D خود اکشن ادونچر پلتفرمینگ و مبارزات توش مخلوط هست ولی وقتی همین سبک مبارزات هند تو هند با سلاح سرد داشته باشه ومقدار کمی پلتفرمینگ (یعنی پلتفرمینگ بخش اصلی نباشه و حرکات خاصی براش تعریف نشده باشه مثل آنچارتد یا تومب ریدر که کلاً پلتفرمینگش دکمه های خاص خودش رو داره نباشه) زیر مجموعه ی HnS همون اکشن ادونچر به شمار میره :D اینم جایی که نوشته باشه :D

منبع معتبرتر از ویکی پدیا گیر نیاوردی !؟
biggrin1.gif

حالا ما تا صبح بگیم ، آب تو هاون کوبیدنه ! باشه آقا ، GoW هک ان' اسلش
biggrin1.gif
!
گفتی یه جا نگفتی کجا ! :D سایت های گیم هم معمولاً شاخه ی اصلی یعنی همون اکشن یا اکشن ادونچر رو میزنن :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر