God Of War III | Trophies Guide

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اینکه چلنج شماره 3 که باید 10 بار سنگ بشیم نمیدونم چرا همیشه تا 8 که میرسم این تایتانها منو از زمین پرت میکنن بیرون من هم سقوط میکنم ؟؟!!!:(

یه چیز دیگه وقتی دیدی خیلی خر تو خر شد برو همون کاری که واسه سنگ شدن میکنی بکن ولی ایندفعه سریع دفاع کن یه دکمه ایی میگه بزن هر کی دورت باشه سئنگ میکنه اینجوری میتونی او گنده هاشونو کم کنی

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
با تشکر از صدرا و برهان ....
بالاخره چلنج شماره 3 رو رد کردم ....
فقط مونده بازی رو روی تایتان تموم کنم تا پلاتینیوم بشه :love:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با تشکر از صدرا و برهان ....
بالاخره چلنج شماره 3 رو رد کردم ....
فقط مونده بازی رو روی تایتان تموم کنم تا پلاتینیوم بشه :love:
خوب خدا رو شکر که رد شدش. اون تیکه روی Titan رو چیکار کردی؟ تونسته بری؟ ROT رو پر کردی؟ بعد از این قسمت دیگه هیچ مشکلی نداری و اگر از روی Boss Guide بازی قسمت Zeus رو بخونی و بری خیلی راحت بازی رو تموم می کنی

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
از جمیع دوستان تشکر میکنم دیروز بالاخره تونستم تروفی hit man رو بگیرم تو مبارزه با هرکول
اما جلو اون اژدها سه سره موندم و بازی رو کنار گذاشتم
بی خیال پلات!:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مورد 27-29 همون جای که 2 تا ائینه بزرگ داره و دوتا جعبه از سقف اویزونه؟
آره همون جایی هست که از سقف 2 تا آویزون هست. اگه از آیینه منظورت همون پورت یا ورودی هست آره دقیقا همون جاست که یک پورت نارنجی رنگ و دیگری آبی رنگ هست.(البته فکر کنم آبی 3-4 تا بود. نارنجی هم در شرایط خاصی 2 تا میشد)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مرسی برهان جان ، خیلی زحمت کشیدی ، فکر نمیکردم همچین Guide کامل و جامعی باشه ، ولی از جامع و کامل هم یه طبقه بالاتره :d
به هر حال من که شگفت زده شدم . کارت عالی بود .

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان خسته نباشید من به یه مشکلی بر خوردم خواستم اگر میشه کمکم کنید من امروز بازی رو برای بار اول داخل دستگاه گذاشتم و بعدش بازی کردم بازی خیلی قشنگ و عالی بود بگذریم از این حرف ها برای به دست اوردن تروفی ها میرفتم توی قسمت تروفی ها و میخوندم و انجام میدادم تا به دست بیارم ولی بعضی از تروفی ها رو اصلا نتوسنتم بخونم چون اصلا تروفی اسم نداشتم هیچ اسمی نداشت فقط روش 3 تا علامت سوال بود و وقتی روش کلیک میکردی هیچ توضیحی درباره ی چگونگی به دست اوردنش نشده بود و فقط خط تیره گذاشته بود تروفی نه اسم داشت و نه توضیح ممنون میشم کمک کنید

در ضمن ببخشید اشتباه میکنم ولی من تروفی MR.HAND رو اونجور که توضیح دادید نگرفتم وقتی وارد یه جایی غار مانند شدم رفتم توش 2 تا جعبه بود که یک دفعه کلی دست از در و دیوار اویزون شد که اونها رو وقتی زدم به من تروفیMR.HAND رو داد درست میگم؟معذرت میخوام اگه دخالت کردم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خوب دیگه! نوشته به همون اتاق برید! وقتی برید هم نمی ایستید که دست ها رو نگاه کنید! پس درست توضیح داده شده!

اون ها هم تروفی های مخفی هست و اکثر بازی ها تروفی هایی که در مورد داستان بازی هست و چیزی رو لو میده رو اینجوری می نویسند!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مرسی برهان جان ، خیلی زحمت کشیدی ، فکر نمیکردم همچین Guide کامل و جامعی باشه ، ولی از جامع و کامل هم یه طبقه بالاتره :d
به هر حال من که شگفت زده شدم . کارت عالی بود .
خواهش می کنم نیما جان. واقعا خوشحالم که خوشت اومد. ایشالا از کارهای بعدی هم خوشت بیاد:smile:
دوستان خسته نباشید من به یه مشکلی بر خوردم خواستم اگر میشه کمکم کنید من امروز بازی رو برای بار اول داخل دستگاه گذاشتم و بعدش بازی کردم بازی خیلی قشنگ و عالی بود بگذریم از این حرف ها برای به دست اوردن تروفی ها میرفتم توی قسمت تروفی ها و میخوندم و انجام میدادم تا به دست بیارم ولی بعضی از تروفی ها رو اصلا نتوسنتم بخونم چون اصلا تروفی اسم نداشتم هیچ اسمی نداشت فقط روش 3 تا علامت سوال بود و وقتی روش کلیک میکردی هیچ توضیحی درباره ی چگونگی به دست اوردنش نشده بود و فقط خط تیره گذاشته بود تروفی نه اسم داشت و نه توضیح ممنون میشم کمک کنید

در ضمن ببخشید اشتباه میکنم ولی من تروفی MR.HAND رو اونجور که توضیح دادید نگرفتم وقتی وارد یه جایی غار مانند شدم رفتم توش 2 تا جعبه بود که یک دفعه کلی دست از در و دیوار اویزون شد که اونها رو وقتی زدم به من تروفیMR.HAND رو داد درست میگم؟معذرت میخوام اگه دخالت کردم

خوب دیگه! نوشته به همون اتاق برید! وقتی برید هم نمی ایستید که دست ها رو نگاه کنید! پس درست توضیح داده شده!

اون ها هم تروفی های مخفی هست و اکثر بازی ها تروفی هایی که در مورد داستان بازی هست و چیزی رو لو میده رو اینجوری می نویسند!
خوب امیر کامل توضیح داد برات و اون تروفی هم همون طور که گفت مشکلی نداره و درست توضیح دادم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آره همون جایی هست که از سقف 2 تا آویزون هست. اگه از آیینه منظورت همون پورت یا ورودی هست آره دقیقا همون جاست که یک پورت نارنجی رنگ و دیگری آبی رنگ هست.(البته فکر کنم آبی 3-4 تا بود. نارنجی هم در شرایط خاصی 2 تا میشد)
پورت ائینه هرچی، همون. دوتا سمت چت، یکی سمت راست روی سقف یکی هم روبرو بالا که میشه چهارتا.
درهرحال.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پورت ائینه هرچی، همون. دوتا سمت چت، یکی سمت راست روی سقف یکی هم روبرو بالا که میشه چهارتا.
درهرحال.
من ایراد نگرفتم از جملت. خواستم بهتر متوجه بشی همین.
تمامی اینایی که گفتی هم درسته و فقط فکر کنم 3 تاش رو جا انداختی. یکی رو به روی تو، مقابل اون بالستیک قرار داره(همونی که پشت در بسته هست که با بالستیک بازش میکنی) یکی دیگه هم سمت راست هست و آبی رنگه و بالای یکی از دهانه هایی که صندوق توش هست قرار داره و یک پورت دیگه هم هست که با میله های آهنی در سمت راست شما احاطه شده. فکر کنم اینا بود

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
برهان جان واقعا ممنونم، می دونم نوشتن مقاله به این جالبی(که نمونش رو حتی توی خیلی از سایت های معتبر خارجی هم نمی شه پیدا کرد) و با این حوصله به سوال های همه جواب دادن از دست هر کسی برنمیاد،باور کن دلم نیومد ازت تشکر نکنم:love:

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون برهان جان من تازه میخوام استفاده کنم
برهان جان فقط من تروفی ایتم مخفی را گرفتم فقط اگر توجه کنی توی ایتمهات بین ایتم gorgon eye و hera chalice یک ایتم هست اون چیه خودتت گرفتیش یا نه من فقط این مونده ممنون میشم جواب بدی :confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان جان واقعا ممنونم، می دونم نوشتن مقاله به این جالبی(که نمونش رو حتی توی خیلی از سایت های معتبر خارجی هم نمی شه پیدا کرد) و با این حوصله به سوال های همه جواب دادن از دست هر کسی برنمیاد،باور کن دلم نیومد ازت تشکر نکنم:love:
خواهش می کنم دوست عزیز. امیدوارم که ازش حداکثر استفاده رو برده باشی. ببخشید جوابت دیر شد چون نمی خواستم فقط به خاطر پاسخ به یک تشکر پست بدم.
موفق باشید

ممنون برهان جان من تازه میخوام استفاده کنم
برهان جان فقط من تروفی ایتم مخفی را گرفتم فقط اگر توجه کنی توی ایتمهات بین ایتم gorgon eye و hera chalice یک ایتم هست اون چیه خودتت گرفتیش یا نه من فقط این مونده ممنون میشم جواب بدی :confused:
خواهش می کنم.
منظورت از Itemهای مخفی همون اشیا هست دیگه نه؟ اگه منظورت اونا هست که جای دقیقش رو تو تروفی مربوطه توضیح دادم. اگر یکم دقیق تر بگی دنبال چی هستی می تونم راهنماییت کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر