God Of War III | Trophies Guide

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
این تروفی Hit Man رو نمیتونم بگیرم
تو مرحله هایی که گفته بودید هم رفتم اما هیچ جور به 1000 نمیرسه
یه کمکی به ما بکنید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این تروفی Hit Man رو نمیتونم بگیرم
تو مرحله هایی که گفته بودید هم رفتم اما هیچ جور به 1000 نمیرسه
یه کمکی به ما بکنید

تو Boss Fight مربوط به هرکول هم رفتی و نشد؟ چون اونجا به کمک سلاح Hades ونحوه ضربه زدنی که گفتم 100% به اون مقدار میرسید. درجه سختی که داری میری چی هست؟ اگه روی Easy باشه چون دشمنان زود میمیرند نمی تونی بگیریش. بهترین درجه برای این کار یا God هست یا Titan.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
روی god رفتم فایده نداشت تا 850 هم رسیدم اما نشد
حالا روی titan برم ببینم چی میشه

بهترین جا به نظرم بعد از کشتن Hades هست، رو همون GOD هم بری میتونی بگیری... فقط با اسلحه Hades ، از L1 + دایره استفاده کن از همون اول ، از حرکت دیگه ای هم استفاده نکن ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بهترین جا به نظرم بعد از کشتن Hades هست، رو همون GOD هم بری میتونی بگیری... فقط با اسلحه Hades ، از L1 + دایره استفاده کن از همون اول ، از حرکت دیگه ای هم استفاده نکن ...
دوست عزیز اینجایی که شما میگی که کلا 10-12 تا دشمن میان چه جوری میشه گرفت؟ این جاهایی که من گفتم دقیقا تو مکان اول حدود 20 نفر و تو مکان دوم هم به صورت نامحدود دشمن میاد. البته تو قسمت دوم خیلی سخت تر میشه گرفت.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوست عزیز اینجایی که شما میگی که کلا 10-12 تا دشمن میان چه جوری میشه گرفت؟ این جاهایی که من گفتم دقیقا تو مکان اول حدود 20 نفر و تو مکان دوم هم به صورت نامحدود دشمن میاد. البته تو قسمت دوم خیلی سخت تر میشه گرفت.

برهان جان اونجایی رو میگم که از اون رود رد میشی !
آره دشمن زیاد نمیاد ولی وقتی با سلاح خود Hades ، دایره + L1 رو میزنی چون حرکتِ زیاد قوی نیست ، میشه 1000 تا Hit رو گرفت ...
من خودم امروز 1100 تا hit گرفتم اونجا !

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام دوستان من دقیقا رو مد تایتان نرسیده به ZEos همون اژدها سه سره که سگ از دهنش میندازه بیرون گیر کردم میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟
و اینکه چلنج شماره 3 که باید 10 بار سنگ بشیم نمیدونم چرا همیشه تا 8 که میرسم این تایتانها منو از زمین پرت میکنن بیرون من هم سقوط میکنم ؟؟!!!:(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان خسته نباشید....کارت فوق العاده بود...کرونوس رو خیلی زیبا بیان کرده بودی
مرسی مرتضی لطف داری. آره خودم هم ازش خوشم اومده بود. آخه کلا یکی از جذاب ترین Bossهای بازی بود.

سلام دوستان من دقیقا رو مد تایتان نرسیده به ZEos همون اژدها سه سره که سگ از دهنش میندازه بیرون گیر کردم میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟
و اینکه چلنج شماره 3 که باید 10 بار سنگ بشیم نمیدونم چرا همیشه تا 8 که میرسم این تایتانها منو از زمین پرت میکنن بیرون من هم سقوط میکنم ؟؟!!!:(
میدونم کجا رو میگی. اکثرا اون جا گیر کردن. ببین اول از همه بگو Rage Of Titan داری یا نه؟ اگه داشته باشی کارت خیلی راحت میشه. یکم در مورد مقدار Health و Magic خودت بگو ببینم چقدر داری تا راه حلش رو بهت بگم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rage Of Titan ندارم ولی Magic تا ته ته پر هستش و تا آخرین لول هم افزایش دادم ...
خوب باز خیلی خوب هست. ببین اگه مهارتت در مقابل اون سگ سه سر زیاد هست و تو دور اول می تونی بدون خوردن ضربه ازش بهش ضربه وارد کنی این کار رو همین جوری انجام بده تا زمانی که دایره بالا سرش بیاد. وقتی اومد دایره رو نزن و دوباره بهش ضربه بزن این جوری خیلی راحت می تونی ROT رو پر کنی. بعد از اینکه پر شد دایره رو بزن. حالا تو این مرحله سعی کنی اون موجود دیگه رو زمانی که نزدیک سگ سه سر هست گیر بیاری و همین جا جادوی Blade Of Exile رو اجرا کن. تا جایی که می تونی اجراش کن. اگه دایره بالای سرش اومد بزن و اگر هم نیومد باید اون موجود دیگه مرده باشه با تمام جادوهات. تو دور آخر هم سریع ROT رو فعال کن. بعد از این کار سریع اون دو تا موجود رو بکش و بعدش هم خیلی راحت به تنهایی با اون سگ سه سر بجنگ و تمام:biggrin1:

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
دوست عزیز ممنون خیلی عالی بود . فقط من زودتر پلاتو گرفتنم نتونستم از مطالب شما استفاده کنم . در کل ممنون

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

يه تکنيک بهت ياد ميدم جواب ميده خودم کشف کردم وقت ميری کنار اون مدوسا که سنگت ميکنه دکمه O رو بزن تا اون پرتو رو بده بيرون سنگ بشی!!! اينجوری نبايد واستی تا خودش سنگت کنه.
در ضمن بايد سرعت عملم داشته باشی که نفله نشی!زيادم طرف لبه ها نرو موفق ميشی!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اینکه چلنج شماره 3 که باید 10 بار سنگ بشیم نمیدونم چرا همیشه تا 8 که میرسم این تایتانها منو از زمین پرت میکنن بیرون من هم سقوط میکنم ؟؟!!!:(

يه تکنيک بهت ياد ميدم جواب ميده خودم کشف کردم وقت ميری کنار اون مدوسا که سنگت ميکنه دکمه O رو بزن تا اون پرتو رو بده بيرون سنگ بشی!!! اينجوری نبايد واستی تا خودش سنگت کنه.
در ضمن بايد سرعت عملم داشته باشی که نفله نشی!زيادم طرف لبه ها نرو موفق ميشی!

ببخشید دوست عزیز من اصلا این سوال شما رو یادم رفت جواب بدم. صدرا که جواب داد و یک روشی بهت گفتم. سعی کن این کارهایی که صدرا گفت رو تو دورهای اول مثلا تا 5 انجام بدی چون که اون اواخر این قدر شلوغ میشه که یکم سخت میشه. این نکته رو هم همیشه یادت باشه تو خودت Guide هم گفتم آدم های اون وسط رو سعی کن هر وقت جون کم آوردی با دایره بکشی چون بهت جون میده.

دوست عزیز ممنون خیلی عالی بود . فقط من زودتر پلاتو گرفتنم نتونستم از مطالب شما استفاده کنم . در کل ممنون
خواهش می کنم دوست عزیز. امیدوارم از بازی های دیگه بتونید استفاده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر